Játékaink > Online Sportfogadás Játékok

Online Sportfogadás Játékok

<< < (2/109) > >>

laudrup:
Az ötlet tetszik!
Én mondjuk neheziteném az ucsó 3 embernél a feltételeket,vagy onnantól emelt oddshatár lenne,vagy
minden nap a fogadás típusa(nem a sportág) is meg lenne szabva!
Mondjuk ma csak over fogadásokat lehet tenni,másnap csak kimenetelre,3.nap csak hendikeppes fogadások jöhetnek stb.. Persze túlbonyolítani sem érdemes, mert az egyszerűsége miatt nagyszerű!
Aki hibázott,kizúgott,ennyi,fakereszt!

stuntfodi:
Szerintem ez így tökéletes, ucssó 3-nál is maradhat az alapszabály nem hiszem hogy összejönne 1 embernél több aki 28. tippet zsinórban letolna. (mert ha jól értem havi verseny lenne)

Annyi talán, hogy a múltkor is vita volt a hsz határból...azt le lehetne vinni. Én a 100-at javaslom, de szerintem az 50. is vállalható. Egy szavazást megérne ez is.

csatarid:
Akár lehetne minden körtől emelni az oddsot mondjuk 1 tizeddel.

davixxx:
Jó ötlet, én is támogatom! :ok:

Knapp:

--- Idézetet írta: csatarid - Január 29, 2013, 20:21:49 pm CET ---Akár lehetne minden körtől emelni az oddsot mondjuk 1 tizeddel.

--- Idézet vége ---

Ez jó ötlet! "Magasugrás" lenne belőle.   :)

Bár ha kötéseket nem lehet tenni, akkor talán egy kisebb emelés elég, pl. 0.05 körönként.

Igaz, gyorsabban véget érne a játék, de igazából mikor már csak 2-3 ember van versenyben, az a többieknek már egyébként sem túl érdekes.

Persze ha sok a módosítás az eredeti ötlethez képest, akkor már egy másik játék lesz belőle...

A hozzászólásszámban pedig azért nem érdemes túl sokat engedni, nehogy arra bátorítsuk az újonnan regisztrálókat, hogy gyorsan megpróbálják összeszedni egy-két szavas hozzászólásokból az induláshoz szükséges mennyiséget. (máshol láttam erre példát)
Ugyanakkor aki régebben regisztrált, de nem szólt még hozzá annyit, azt engedném elindulni.
Valahogy a regisztráció időpontja és a hozzászólásszám együtt számíthatna: pl. aki 1 évvel ezelőtt már regelt, az indulhat hozzászólásszámtól függetlenül.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése