SPF Klub, a hűségprogramunk

Indította Admin, július 03, 2020, 09:18:17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Szinten. Minimalis osszeg az enyém azt hiszem.

Admin

***** Veterán senki
Köszönjük.

ui. Októberi jutalékok jóváírva.  :cya:

Admin

***** Veterán senki
Továbbra is felhívnám figyelmeteket, hogy a hűségprogram keretén belül értékeljük (legalábbis probáljuk) a természetességet.

A "mindenhova hozzzászólok csak hogy gyűljenek a pontjaim" az nem a természetesség része.

Köszönjük!  :cya:

zsivany20

**** Tősgyökeres
Az az igazság, hogy nem is nagyon szoktam figyelni a klubpontos játékot, de most épp ránéztem. Azt látom, hogy múlt hónapban a másodlagos listán voltam, és most is azon vagyok. Nem találtam meg ez hogy van pontosan, egy elsődleges listán elért díjazást követően 2 hónap másodlagos lista jön? Vagy az elsődleges listán kéne lennem!? Nem olyan kardinális kérdés, elvagyok én itt is, csak mondom megkérdezem már, hogy működik...   :) Köszi előre is!

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Szerintem at kellene kerulnod de neha idobe telik. De majd Admin megmondja a biztosat.

Titti7

****** Veterán
Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 07, 2021, 11:38:17
Az az igazság, hogy nem is nagyon szoktam figyelni a klubpontos játékot, de most épp ránéztem. Azt látom, hogy múlt hónapban a másodlagos listán voltam, és most is azon vagyok. Nem találtam meg ez hogy van pontosan, egy elsődleges listán elért díjazást követően 2 hónap másodlagos lista jön? Vagy az elsődleges listán kéne lennem!? Nem olyan kardinális kérdés, elvagyok én itt is, csak mondom megkérdezem már, hogy működik...   :) Köszi előre is!
Én se kerültem át, de látva a többi nevet, úgy látom a két listát kellene kicserélni csupán. Mindenki maradt a múlt havi ranglistában.

curpy82

**** Tősgyökeres
Amíg nincs kiértékelve az előző hónap, addig nem cserélődik ki a két lista. Ez a titok nyitja. ;)

vmlinuz

***** Tősgyökeres senki
Úgy van, a kiértékelés után átkerül midenki a helyes listára. A pontszámok követése ettől nem függ.

Admin

***** Veterán senki
November lerendezve + pár személy elmegy egy kis pihenőre (szóltunk, hogy értékeljük a természetességet!). Három hónap múlva szóljanak, ha szeretnének újra bekerülni a hűségprogramunkba.  :ok:

grof19

***** Régi motoros
Idézetet írta: Admin Dátum december 08, 2021, 17:51:06
November lerendezve + pár személy elmegy egy kis pihenőre (szóltunk, hogy értékeljük a természetességet!). Három hónap múlva szóljanak, ha szeretnének újra bekerülni a hűségprogramunkba.  :ok:

Ígéretemhez híven és korábbi megbeszélésünk alapján jutalékomat sok szeretettel a karácsonyi adományba vezesd át kérlek.

Salvio

**** Tősgyökeres
@Admin  Szeretném én is felajánlani a novemberi SPF Klub jutalékomat a karácsonyi adományba!

BvB_09

***** Régi motoros
Én is szeretném felajánlani a novemberi jutalékomat.

GreenEagle

**** Tősgyökeres
Én is szeretném felajánlani a novemberi SPF Klub jutalékomat a karácsonyi adományba.

Assassin

**** Tősgyökeres

LosGabos

****** Veterán
@Admin az én Klub jutalékom is a karácsonyi adományba ajánlom fel.