NBA 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


NBA-rájátszás: Kezdik elölről

A Milwaukee nem remekelt Kanadában, ezért óriási árat fizethetnek! Olvasd tovább



#77 május 28, 2019, 12:50:36, SPF Admin
NBA-döntő: Kevés lesz a lelkesedés?

A liga legjobban támadó csapata a legjobban védekezővel szemben. Nyerhet-e a Raptors? Olvasd tovább


NBA-döntő: Fordul a kocka?

Egészségügyi problémák miatt fogy el a Warriors? Olvasd tovább


NBA-döntő: Az a bizonyos lépés

Negyedik mérkőzéséhez érkezett az idei finálé, meg döntő fontosságú lehet! Olvasd tovább


NBA-döntő: Van még visszaút?

Mi hozhat változást a Warriors számára? Kevin Durant pályára lépése? Olvasd tovább


Mit muvelt a Warriors  :o Pedig sorozta oket az elet, nem tudom hany isten van, de az biztos hogy egyik sem akart 6. meccset. Ezert a meccsert megeri most vegigzombizni a napot  :D

Nagyon sok helyen lattam reggel felkelve, hogy oriasi meccs volt, na belenezek akkor az ismetlesbe este... :D

Amugy Durrantnel latszik a visszajatszason, hogy elpattan az izom, ezert nem eri meg ilyeneket kockaztatni..

#83 június 11, 2019, 08:43:49, butyi
Idézetet írta: peshark Dátum június 11, 2019, 08:35:42
Nagyon sok helyen lattam reggel felkelve, hogy oriasi meccs volt, na belenezek akkor az ismetlesbe este... :D

Amugy Durrantnel latszik a visszajatszason, hogy elpattan az izom, ezert nem eri meg ilyeneket kockaztatni..
de ha nem kockáztatnak, akkor most bajnok a raptors
durant nem játszik már, ez valószínű...achilles :noway:

a főnök még sírva is fakadt miatta
https://twitter.com/CBSSportsHQ/status/1138298462225571841

Meglepődtem, mert nem ezt vártam a torontói közönségtől, hogy majd örülnek KD sérülésének. Tetszettek a hazai meccseik, óriási hangulat volt, mindezt normális keretek között (na jó, Drake nem bírt magával, de ezt megszokhattuk), de ez most teljesen új. Oké, volt pár játékos, akik próbálták visszafogni a rajongókat, ők legalább normálisak voltak. Kíváncsi leszek a hatodikra, mert Durant nélkül ez nagyon nehéz lesz nekik..

A Raptors helyében én úgy mennék neki a hatodik meccsnek, hogy azt ott be kell húzni idegenben mindenképpen és senki ne gondoljon arra, hogy majd a hetediken otthon.
Nagy esélyt dobtak el az éjjel, a kezükben volt a meccs.
Durant nélkül nagyon nehéz lesz kettőt nyerni a GSW-nek az biztos.


NBA-döntő: Testvériség

Kevin Durant feláldozta magát a Warriors életben maradásáért?  Olvasd tovább


Eléggé élvezetes volt ez a döntő így végignézve.A GSW most nem bírta el,hogy a meccs végén még Thompson is kiessen.De eléggé fura volt nézni, hogy Cousinssal is partiban maradtak a végéig :D Kíváncsi leszek majd a játékosmozgásokra, GSW az új helyszínen marad-e ennyire domináns. Azért ha végig játssza Durant+Thompson szerintem behúzzák.De hát itt nincs ha, megérdemelten húzta be a Toronto.Bár itt a meccs végén azt hittem megint elkóklerkedik a meccset...:)


Szegény Valanciunas, évekig vezér volt és pont nincs már itt, amikor behúzza a Raptors. :( Grat nekik amúgy, unalmas volt már a GSW egyeduralom.