November 27, 2021, 02:49:15 am CET

Szavazás

A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: Január 02, 2020, 17:42:22 pm CET

Szerző Téma: Nyeremény Infó  (Megtekintve 52999 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiB

Re:Nyeremény Infó
« Válasz #360 Dátum: December 13, 2019, 17:55:53 pm CET »
Sportfogadas.org nyeremények!

Sajnos azt kell mondanunk, hogy az utóbbi időben egyre megszaporodtak a kellemetlenségek a Skrillnél. Folyamatosan növelik a kezelési költségeket, nehezen lehet belépni a számlára (túl sok biztonsági lépés), ezen kívül ami nem feltétlenül Skrillhez köthető gond, de pl. a Bet365 kivette a befizetési lehetőségek közül, és korábban ez megtörtént az Unibetnél is (bár ott most újra van - ki tudja meddig?).

Amint tudjátok, játékainkban a nyereményeket 99%-ban Skrillen keresztül utaltuk/utaljuk.

Most viszont kíváncsiak vagyunk a ti véleményetekre is. Hogyan tovább? Maradjon a Skrill? Milyen kedvezőbb alternatívák jöhetnek szóba? Paysafecard? Paypal?

Egy olyan megoldást keresünk, mely kevés fejfájással jár, egyszerűen használható, s nem szükséges hozzá 16 ezer regisztráció/azonosítás stb. Mi borítékban is odaadnánk a nyereményt, ha találnánk erre egy gyors megoldást.  ;D

Várjuk a véleményeitek/javaslataitok!

Indítottunk egy szavazást is.

Nem vagyok játékos, de Revolut nem jöhet szóba?

Nem elérhető Admin

« Válasz #361 Dátum: December 13, 2019, 18:10:02 pm CET »

Ha működik akkor miért ne?

Barátoknak/ismerősöknek tudom, hogy lehet küldeni, aki ott van a kontaktlistádon. Van egyéb küldési lehetőség is?

Nem elérhető runin

« Válasz #362 Dátum: December 13, 2019, 18:41:56 pm CET »
Nyílván a legkézenfekvőbb a Paysafecard,hiszen azon nincs semmilyen költség,és gyakorlatilag mindenhol használható. Hátránya a fix összeg,2-5-10 és 25 ezer huf-os illetve ezeknek a variácója lehetséges küldési összegnek.
Fizetni persze annyit lehet,amennyit akar az ember,bontható,de küldeni kicsit gázos 2 embernek 1 azonosítót,hogy pl. csak a felét használja fel.
Pénzküldés már Viberen is elérhető,Magyarországon legalábbis igen,bár ahhoz is szükség van kontaktra a listában,mondjuk egy telefonszám,de számlaszám ahhoz se kell,akárcsak a Revoluton.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető sarkanyolo2

« Válasz #363 Dátum: December 13, 2019, 19:30:49 pm CET »
Nekem szimpi a Skrill és én pl. tegnap este fizettem be bet365-re Skrillen.  :D

Nem elérhető Strawberry1990

« Válasz #364 Dátum: December 13, 2019, 19:35:38 pm CET »
A Skrill tényleg kezd macerás lenni de egyelőre én nem ellenzem . Viszont a revolut tényleg jó megoldás főleg jelenleg , mert nagyon terjedőben van .  Én is csak ismerősöknek küldtem eddig pénzt , utána nézek milyen lehetőségek vannak , mert amúgy kézenfekvő választás lenne szerintem is .

Nem elérhető trizna17

« Válasz #365 Dátum: December 13, 2019, 21:08:33 pm CET »
Az is jo ha kiutaljak szerintem a számlaszámra vagy  utalvany postaval ,termeszetesen ezeket a kootsegeket levonva ,ami meg mindig jobb és gyorsabb mint a skrill.

Nem elérhető LFCfanBoti

« Válasz #366 Dátum: December 13, 2019, 21:19:34 pm CET »
Sportfogadas.org nyeremények!

Sajnos azt kell mondanunk, hogy az utóbbi időben egyre megszaporodtak a kellemetlenségek a Skrillnél. Folyamatosan növelik a kezelési költségeket, nehezen lehet belépni a számlára (túl sok biztonsági lépés), ezen kívül ami nem feltétlenül Skrillhez köthető gond, de pl. a Bet365 kivette a befizetési lehetőségek közül, és korábban ez megtörtént az Unibetnél is (bár ott most újra van - ki tudja meddig?).

Amint tudjátok, játékainkban a nyereményeket 99%-ban Skrillen keresztül utaltuk/utaljuk.

Most viszont kíváncsiak vagyunk a ti véleményetekre is. Hogyan tovább? Maradjon a Skrill? Milyen kedvezőbb alternatívák jöhetnek szóba? Paysafecard? Paypal?

Egy olyan megoldást keresünk, mely kevés fejfájással jár, egyszerűen használható, s nem szükséges hozzá 16 ezer regisztráció/azonosítás stb. Mi borítékban is odaadnánk a nyereményt, ha találnánk erre egy gyors megoldást.  ;D

Várjuk a véleményeitek/javaslataitok!

Indítottunk egy szavazást is.
Revolut? Nálunk Erdélyben nagyon felkapott lett mostanság

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #366 Dátum: December 13, 2019, 21:19:34 pm CET »

Nem elérhető jetplane

« Válasz #367 Dátum: December 14, 2019, 06:06:56 am CET »
Üdvözlet
Legegyszerübb a paysafecard kód nincs kezelési kölltség,befizethetsz a legtöbb irodába,vásárolhatsz a neten.
Szerintem ez a legjobb alternatíva

Nem elérhető carlos

« Válasz #368 Dátum: December 14, 2019, 10:18:56 am CET »
Paysafecard!

Nem elérhető grof19

« Válasz #369 Dátum: December 14, 2019, 10:28:02 am CET »
Semmi gondom nem volt még eddig a Skrill számlával! Továbbra is jónak gondolom!

Nem elérhető hubika88

« Válasz #370 Dátum: December 14, 2019, 10:37:48 am CET »
szerintem skirll maradhat, aki meg a nyereményét visszaforgatja annak      skrill --> transferwise --> bankkártyás befizetés

Nem elérhető csatarid

« Válasz #371 Dátum: December 14, 2019, 14:51:18 pm CET »
paysafecard (vagy skrill)

Nem elérhető Nezocsa

« Válasz #372 Dátum: December 14, 2019, 19:30:32 pm CET »

Revolut az eeljén nagyon jó aztán meg nagyon drága lesz..

Nem elérhető HT

« Válasz #373 Dátum: December 14, 2019, 20:52:43 pm CET »
Ha szavazni kellene, akkor én továbbra is a Skrill mellett tenném le a voksom. Valóban megszaporodtak náluk a biztonsági intézkedések, de tudtommal nemrég még lehetett utalni a Bet365-re (bár azóta lehet, hogy változott a helyzet). A kezelési költséget pedig egyértelmű, hogy a nyertes fizesse, ez nem is lehet kérdés.
Ettől függetlenül az a véleményem, hogy bár természetesen szép dolog a játék szervezőitől, hogy kikérik a játékosok véleményét, de én mégis azt mondom, hogy döntsék el ők, hogy nekik mi a legjobb, a legkényelmesebb és a legegyszerűbb. Elvégre mégiscsak ők adják a pénzt.
Mikor annak idején ide jöttem játszani, akkor még nem volt Skrill számlám. Viszont mivel a nyeremények kifizetése nagyrészt erre történt, így ha játszani és nyerni szerettem volna, akkor nem volt más választásom, mint nyitni egy ilyen számlát. Vagyis ha mostantól változik majd a nyeremények kifizetési lehetősége, akkor újra igyekszem majd alkalmazkodni az új rendszerhez. Ahogy szerintem mások is teszik majd.

Nem elérhető Mehecske

« Válasz #374 Dátum: December 14, 2019, 23:41:27 pm CET »
Én a héten fizettem be bet365-re Skrill-ről. Most néztem, és még mindig ott van a befizetési lehetőségek között..

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #374 Dátum: December 14, 2019, 23:41:27 pm CET »