Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Az is jo ha kiutaljak szerintem a számlaszámra vagy  utalvany postaval ,termeszetesen ezeket a kootsegeket levonva ,ami meg mindig jobb és gyorsabb mint a skrill.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 13, 2019, 17:38:22
Sportfogadas.org nyeremények!

Sajnos azt kell mondanunk, hogy az utóbbi időben egyre megszaporodtak a kellemetlenségek a Skrillnél. Folyamatosan növelik a kezelési költségeket, nehezen lehet belépni a számlára (túl sok biztonsági lépés), ezen kívül ami nem feltétlenül Skrillhez köthető gond, de pl. a Bet365 kivette a befizetési lehetőségek közül, és korábban ez megtörtént az Unibetnél is (bár ott most újra van - ki tudja meddig?).

Amint tudjátok, játékainkban a nyereményeket 99%-ban Skrillen keresztül utaltuk/utaljuk.

Most viszont kíváncsiak vagyunk a ti véleményetekre is. Hogyan tovább? Maradjon a Skrill? Milyen kedvezőbb alternatívák jöhetnek szóba? Paysafecard? Paypal?

Egy olyan megoldást keresünk, mely kevés fejfájással jár, egyszerűen használható, s nem szükséges hozzá 16 ezer regisztráció/azonosítás stb. Mi borítékban is odaadnánk a nyereményt, ha találnánk erre egy gyors megoldást.  ;D

Várjuk a véleményeitek/javaslataitok!

Indítottunk egy szavazást is.
Revolut? Nálunk Erdélyben nagyon felkapott lett mostanság

Üdvözlet
Legegyszerübb a paysafecard kód nincs kezelési kölltség,befizethetsz a legtöbb irodába,vásárolhatsz a neten.
Szerintem ez a legjobb alternatíva


Semmi gondom nem volt még eddig a Skrill számlával! Továbbra is jónak gondolom!

szerintem skirll maradhat, aki meg a nyereményét visszaforgatja annak      skrill --> transferwise --> bankkártyás befizetés

paysafecard (vagy skrill)

Idézetet írta: TiB Dátum december 13, 2019, 17:55:53
Nem vagyok játékos, de Revolut nem jöhet szóba?

Revolut az eeljén nagyon jó aztán meg nagyon drága lesz..

Ha szavazni kellene, akkor én továbbra is a Skrill mellett tenném le a voksom. Valóban megszaporodtak náluk a biztonsági intézkedések, de tudtommal nemrég még lehetett utalni a Bet365-re (bár azóta lehet, hogy változott a helyzet). A kezelési költséget pedig egyértelmű, hogy a nyertes fizesse, ez nem is lehet kérdés.
Ettől függetlenül az a véleményem, hogy bár természetesen szép dolog a játék szervezőitől, hogy kikérik a játékosok véleményét, de én mégis azt mondom, hogy döntsék el ők, hogy nekik mi a legjobb, a legkényelmesebb és a legegyszerűbb. Elvégre mégiscsak ők adják a pénzt.
Mikor annak idején ide jöttem játszani, akkor még nem volt Skrill számlám. Viszont mivel a nyeremények kifizetése nagyrészt erre történt, így ha játszani és nyerni szerettem volna, akkor nem volt más választásom, mint nyitni egy ilyen számlát. Vagyis ha mostantól változik majd a nyeremények kifizetési lehetősége, akkor újra igyekszem majd alkalmazkodni az új rendszerhez. Ahogy szerintem mások is teszik majd.

Én a héten fizettem be bet365-re Skrill-ről. Most néztem, és még mindig ott van a befizetési lehetőségek között..

Idézetet írta: Mehecske Dátum december 14, 2019, 23:41:27
Én a héten fizettem be bet365-re Skrill-ről. Most néztem, és még mindig ott van a befizetési lehetőségek között..

Az sajnos csak egy technikai hiba. Elméletileg nem kellene már ott szerepelnie a Skrillnek, se a Netellernek. Bennünket is kértek, hogy a bemutatóoldalon vegyük le, mint be-, kifizetési opció.

Lehet, hogy már csak idő kérdése ameddig használható.

Ha nem lesznek további bonyodalmak, szerintem a Skrill tökéletes amúgy... ha esetleg úgy alakul, hogy alternatívát kell keresni, akkor pedig a Paysafecard-ot és a PayPal-t mondanám én is.

@SPF Admin a december 15-i nyeremenyt eloszor 2500 forint ertekben kuldtetek el, majd irtam, h az adventi vasarnap miatt jar meg ennyi. Ezt rogton el is kuldtetek, azonban a remdszerben benne maradt mint kifizetetlen nyeremeny, igy most a heti tippjatekon feluli nyeremennyel extra 2500 forint kerult hozzam. Visszakuldjem v majd a kovetkezo utalasnal ezt beszamitjatok, melyik a jobb nektek?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 23, 2019, 18:12:49
@SPF Admin a december 15-i nyeremenyt eloszor 2500 forint ertekben kuldtetek el, majd irtam, h az adventi vasarnap miatt jar meg ennyi. Ezt rogton el is kuldtetek, azonban a remdszerben benne maradt mint kifizetetlen nyeremeny, igy most a heti tippjatekon feluli nyeremennyel extra 2500 forint kerult hozzam. Visszakuldjem v majd a kovetkezo utalasnal ezt beszamitjatok, melyik a jobb nektek?

Hát, ha van rá lehetőséged, akkor küldd vissza, viszont számold le a kezelési költséget. Így a legtisztább, de ha nem tudod, akkor sebaj, majd levonjuk.  :great:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 23, 2019, 18:15:28
Hát, ha van rá lehetőséged, akkor küldd vissza, viszont számold le a kezelési költséget. Így a legtisztább, de ha nem tudod, akkor sebaj, majd levonjuk.  :great:

Visszakuldtem.  :great: