Chat használata

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ordog Dátum június 26, 2011, 22:03:59
Üdvözletem!

Miért nem tudok a Chat-re bejelentkezni? Oda külön kell regisztrálni (nem láttam sehol ilyet) vagy mit csinálok rosszul? Beírom ezt a fórumos felhasználó nevemet meg jelszavamat de nem enged belépni... Public szobába próbálok belépni

Mi lehet a baj?

Minimum 25 hozzászólásra van szükséged, hogy belépj a chatre.

Értem, köszönöm szépen a választ!

Van 1 olyan érzésem h nem lesz vele gond, mert ez a fóóórum ez álmaim netovábbja nekem, mint fogadás függőnek:DD Szóval belevetem magam a sokaságba;) 

Üdv. Nem találtam a hibabejelentő topicot, így aztán ide írok...

A Chattel van egy iszonyatosan nagy probléma kedves szerkesztő Urak! Többünknél is probléma, hogy egyszer csak fogja magát a chat és nem küldi tovább senkinek sem az üzenetét. Akkor veszi ezt észre az ember főleg, amikor ír egy üzenetet egy idő után, aztán látja hogy nagyban ment addig is a beszélgetés és hírtelen megjelenik az összes, és egyszerre csak 10-20 sor lepörög előtte:) Aztán győzzön visszaolvasni...

Remélem érthető a probléma (lefagy a chat) én Mozilla Firefoxot használok, lehet csak ennél a proginál csinálja ezt, de marha zavaró.

Légyszi csináljatok vele valamit,
Köszi előre!

Sajnos nálam is hasonló problémák vannak a chattel.Ha belépek egy naplóba ,akkor van mikor elkedi folyamatosan pörgetni a chaton írtakat,kb 20perccel azelőtti időpontról.És amit "live"-ba írnak,azt meg nem látom.Remélem hamarosan megoldódik a probléma.Előre is köszönöm.

Üdv.: Eich

Ez lassan "ismert hiba" lesz, csak sajnos ez a beaconpush és a nem szabványositott technológiák hibája. A jelenlegi szerver a chatet nem birja el, ezért az üzenetek szétküldéséhez egy külső szolgáltatót használunk. Ez leveszi a chat terhelését a szerverről, de van ez a hibája. Kisérletezni fogok egy másik ilyen push szolgáltatással is, de nem vagyok meggyőződve, hogy jobb lenne. A vicc az egészben, hogy a nem túl népszerű Opera helyesen lekezeli az összes üzenetet, a Firefox meg nem, és a leirtak szerint a Chrome sem.

Kisérletezek még.

#35 szeptember 28, 2011, 14:29:09, csacsa44
Szia vmlinuz!

Hogy tudom visszakapcsolni a beszélgetőt?


Bal felül Chat bekapcsolása?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 28, 2011, 14:49:09
Bal felül Chat bekapcsolása?

Nem reagált semmit, csak miután újraindítottam a gépet. Előbb kellett volna, mint üzengetni...  ;D Köszi Latzka!  :beerchug:

hogy tudok belépni a chatbe?

Idézetet írta: Snatch0521 Dátum április 20, 2012, 10:07:53
hogy tudok belépni a chatbe?

Nem kell új chat témát nyitnod, ez épp elég. A hozzászólásokat pedig nem tudod elkerülni, minden sportágnak van témája, kérhetsz ott is tanácsokat, stb..


Nem tudom hova kellene írni, de chatről csak itt találtam fórumrészt. Nem lehet valamit csinálni a chat hanggal? Amikor vki dob kockával és megy a chat a hang már több mint idegesítő főleg ha csak meg van nyitva a fórum és nem is itt nézelődök. Ki lehet kapcsolni a chat hangot vagy nem tudtok valamit csinálni?  :)

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 27, 2013, 15:05:18
Nem tudom hova kellene írni, de chatről csak itt találtam fórumrészt. Nem lehet valamit csinálni a chat hanggal? Amikor vki dob kockával és megy a chat a hang már több mint idegesítő főleg ha csak meg van nyitva a fórum és nem is itt nézelődök. Ki lehet kapcsolni a chat hangot vagy nem tudtok valamit csinálni?  :)

Persze,hogy ki lehet kapcsolni.

Csatoltam képet,hogyan is kell... ;)

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 27, 2013, 15:29:03
Persze,hogy ki lehet kapcsolni.

Csatoltam képet,hogyan is kell... ;)

Köszi! :) Így már mindjárt jobb! :ok:

Idézetet írta: bleah Dátum június 15, 2011, 12:14:59
Van valami korlatozas mert en nem talalom sehol ?
beakartam lépni a chat szobába , de irja a gép , csak a 20ik hozzászólás után . Nade aztse látom hogy ,hol kell hozzászólni bármihez is.Köszönöm a lehetöséget.

Idézetet írta: yblm Dátum március 29, 2013, 14:34:00
beakartam lépni a chat szobába , de irja a gép , csak a 20ik hozzászólás után . Nade aztse látom hogy ,hol kell hozzászólni bármihez is.Köszönöm a lehetöséget.

Már csak 15 kell, hajrá! :D

Egyébként ott van a neved alatt srác!