Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A német válogatott történelmének egyik legpocsékabb félidejét láttuk.Elképesztő hogy mennyire nem találják egymást a labdával.Pedig négyen-öten mindig ott ólálkodnak a mexikói 16-os környékén,de ezzel csak azt érik el hogy mindig kevés ember marad hátul a mexikói kontrákhoz.  :bash:


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 17, 2018, 17:52:54
Özilkét lekapnám, jöhetne Reus

Így van. Kb. 2 éve nincs formában Özil. Nekem lassúnak tűnnek a németek. 30 éve nem volt ilyen öreg csapatuk...
Jöjjenek Julian Brandt, Reus,

Nagyon puhosak ezek a németek. A csapat is meg a szurkolók is.

Özil alibi passzok ezerrel, semmi kreativitás. Mikor felejti már el végre Löw???

Mexikónak meg vagy 5tel kellene már mennie.

Hu, ezt a meccset nagyon beneztem  :D Ami a nagyobb baj hogy a nemetek is, a fejeket figyelve meglepte oket Mexiko  ;D


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 17, 2018, 18:43:37
Hu, ezt a meccset nagyon beneztem  :D Ami a nagyobb baj hogy a nemetek is, a fejeket figyelve meglepte oket Mexiko  ;D
Ezt a meccset kb mindenki benézte.
Volt bennem egy kis kétely a német felkészülési meccsek miatt, de arra ugye nem szabad alapozni.. de tény hogy nem pörögtek fel, mintha azt sem tudnák hol vannak..

Legalább hajtottak a második félidőben.Remélem Özilt elfelejti Löw erre a VB-re,reménytelen.

az járt legjobban,aki csak nézte a meccset,de nem tett rá semmit(na jó, aki mexikót az duplán élvezhette)
remélhetőleg este azért már 1-2 gólnál több is lesz

Ozil, Muller,Draxler kispad. Goretzka, Brandt, Reus be

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 17, 2018, 18:35:55
Özil alibi passzok ezerrel, semmi kreativitás. Mikor felejti már el végre Löw???

Remélhetőleg a vb után azonnal.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 17, 2018, 18:47:55
Ochoa tipped siman zoldulhet Oak  :redchug:

Ááá. Lozano lett a meccs embere  :D Végül is jogos, Ochoa sokat védett, de igazán kemény löket csak Kroos szabija volt, amit kapufára tolt, többi alibi lövés volt.
Nem baj, ez már egyszer az egyiptomi kpausnál bejött, ott 67.00-es odds-szal adták, mondjuk ő védett is 5-6 olyat, hogy ihaj  :)

Ami viszont ultra gáz volt, hogy mennyire szarul 'fejezték be' a kontrákat a mexikóiak, tényleg 3-4 gólt is lőhettek volna.

Osszesen 7 sikeres csele volt a nemeteknek, abbol 5 Draxler.  :o