Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 23, 2018, 22:36:10
A szlovákiában élő magyar Csabáék megnyerik a vébét. Legalább az Árva lenne w-s vagy mittomén ;D


csaba árja

#466 június 24, 2018, 19:47:26, oakland23
bwinen:

Poland - Colombia
2 or more Red Cards @18.00
2000 Ft
Possible winnings: 36000.00 HUF


1 Number of Red Cards @ 4.50
3250 Ft
Possible winnings: 14625.00 HUF


Remélem, hogy egy piros villan, de hátha kettő is  :D

Plusz a mindig behúzott tizik mellett ismét ráálltam az öngólra, előbb-utóbb jönnie kell.

+bet365-ön Kolumbia kaput találó lövései 4.5 felett @ 1.90
Mentek ezek a japók ellen emberhátrányban is, ha nem lesznek nagyon szerencsétlenek, akkor 5 kaput találó lövést összehoznak.

ill még bet365-ön két vagy/vagy tipp, ha netán valamelyik vezet, egy kis időhúzás miatt:
Szczesny lapot kap @ 21.00
Ospina lapot kap @ 26.00
250-250 Ft

Idézetet írta: peshark Dátum június 24, 2018, 19:20:28
Kezdőket nézve Kolumbiának ezt be kellene húznia...
james már nem sérült?

A 11-eseket, de akár még a kiállításokat is befolyásolja a videóbíró, így amíg a bukik nem reagálnak a szorzók drasztikus csökkentésével, addig matematikailag is indokolt erre játszani, de öngólból miért várunk sokat? Alig van támadójáték és kapuralövés a meccseken, miért kéne most összességében többnek lennie, mint vb-n kívüli időszakban?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 24, 2018, 19:41:29
Remélem, hogy egy piros villan

Beszálltam. Ha a kispadról kapja valaki az érvényes itt?

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 24, 2018, 19:11:53
stúdióban meg tegnap

"ha a belgák mindig többet lőnek, mint amennyit kapnak, akkor szerintem sokáig juthatnak"  :great:
Zombori 'Taktikus' Sándor visszatért?  :cya: :cya: :cya:

lehet  ;D ;D

nincs sárga, pedig daráltak rendesen, 2,5 a határ

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 24, 2018, 20:52:53
nincs sárga, pedig daráltak rendesen, 2,5 a határ

Bent hagyta az öltözőben, más magyarázat nincs rá.


Hát nem tudom hogy kellene jellemezni ezt a lengyel csapatot  ???

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 24, 2018, 21:58:28
Hát nem tudom hogy kellene jellemezni ezt a lengyel csapatot  ???
Tésztát ettek.

Idézetet írta: csabax Dátum június 24, 2018, 22:16:56
Tésztát ettek.
Azert vicc, hogy tizenket even belul ketszer rendeztek a "szomszedjukban" foci vebet es mindketszer keptelenek voltak kiverekedni magukat a csoportjukbol.
De az is teny h. barmikor elcserelnem az osszes tao penzen felhuzott stadionunkat egy-egy ilyen egesre a vb-n.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 24, 2018, 19:51:09
A 11-eseket, de akár még a kiállításokat is befolyásolja a videóbíró, így amíg a bukik nem reagálnak a szorzók drasztikus csökkentésével, addig matematikailag is indokolt erre játszani, de öngólból miért várunk sokat? Alig van támadójáték és kapuralövés a meccseken, miért kéne most összességében többnek lennie, mint vb-n kívüli időszakban?

Sajnos a tizik kapcsán érezhetően a bukik reakciója, ilyen meccseken pl. mint az angol-panama, jó, ha 4.00-es odds van az angolok belőtt büntetőjére (pont 4.00 volt), azért torna előtt közel 8.00-10.00-es volt a szorzó. De érezhető a csökkenés, sajnos.

Öngólokat tekintve valóban semmi köze a VAR-nak hozzá, viszont az első 17 meccsen volt öt. A 2. kör első meccsén az orosz-egyiptomon még volt OG, aztán a következő 15 meccsen egy sem. Szóval az első körben volt ott egy kis koncentrálódás az OG-kat tekintve, de
-én tettem a 2. körre is apróval minden meccsre az OG-t, és bizony majdnem minden meccsen volt olyan szituáció, ahol egy kis mákkal jöhetett volna az öngól. Én ebből a szempontból is néztem minden meccset, minden ilyen szitut, és bár nem jegyeztem fel, de itt a 2. körben is jöhetett volna 4-5 öngól, csak amíg az első körben befelé pattantak, addig a másodikban kifelé.
Egyébként az öngólhoz nem feltétlenül kell konkréten kapuralövésnek lenni, elég egy élesen beadott labda, egy benyesett szabadrágás, vagy egy elhibázott rúgás, ami egy védőn úgy pattan, hogy nekünk jó

Én bevallom, 100 Ft-os alappal behúztam 12 meccset öngólra, azokat, ahol van valamilyen tét, tehát az ilyen dán-franciát, orosz-uruguayt kihagytam (kis apróval majd szingleben megjátszom, mert sose tudni), de kivettem 12 meccset, ahol az egyik, vagy mindkét csapat tétmeccset játszik, vagy azt, ahol egyiknek sincs tét, hisz ezeken a meccseken, int pl. a szaúd-egyiptomi, ott simán lehet egy jó adok-kapok sok lövéssel.

Én bízom benne, hogy a 3. körben megint jönnek az öngólok. Garancia persze nincs rá, max a nagy számok törvénye  :)

Ami a pirosat illeti, szerintem a VAR ott sem sokat befolyásol. Az ez előtti vb-n az első két körben 5 piros lap volt, itt ha jól emlékszem akkor 3 darab (javítsatok, ha tévedek, mert ezt fejből mondom). A sárgák számát nem néztem, de szerintem az sem több, sőt itt ezen a vb-n elég sokat tűrnek a sporik. A tegnapi lengyel-kolumbiai meccsen is egész sokat engedett a spori, ha az egy jó spanyol bajnoki, 7-8 sárga alsóhangon repül  :D

közben hopp, az orosz-uruguay meccs kikerült a bet365 kínálatából  :D (egyelőre)
*már visssza is tették, az iksz szorzója esett 3.10-ről 3.00-ra

Behúztam 2/3-ban Portugália, Argentína és Brazília meccsét, hogy lesz piros. ha netán este a portugál-irán nem hozna, akkor a másik kettőt majd single-ben. Messit, Ronaldót és Neymart tovább kell vinni, ehhez meg nem árt segítség a FIFÁ-tól.
(bár ahol eddig pirosat vártam, egyszer sem jött... -de még a sárgák se nagyon  :D)

Tegnap is vérontást vártam a lengyel-kolumbián, aztán a polák papírkutyák még arra sem voltak jók, hogy valakit jól felrúgjanak...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 25, 2018, 09:39:17
Sajnos a tizik kapcsán érezhetően a bukik reakciója, ilyen meccseken pl. mint az angol-panama, jó, ha 4.00-es odds van az angolok belőtt büntetőjére (pont 4.00 volt), azért torna előtt közel 8.00-10.00-es volt a szorzó. De érezhető a csökkenés, sajnos.

Öngólokat tekintve valóban semmi köze a VAR-nak hozzá, viszont az első 17 meccsen volt öt. A 2. kör első meccsén az orosz-egyiptomon még volt OG, aztán a következő 15 meccsen egy sem. Szóval az első körben volt ott egy kis koncentrálódás az OG-kat tekintve, de
-én tettem a 2. körre is apróval minden meccsre az OG-t, és bizony majdnem minden meccsen volt olyan szituáció, ahol egy kis mákkal jöhetett volna az öngól. Én ebből a szempontból is néztem minden meccset, minden ilyen szitut, és bár nem jegyeztem fel, de itt a 2. körben is jöhetett volna 4-5 öngól, csak amíg az első körben befelé pattantak, addig a másodikban kifelé.
Egyébként az öngólhoz nem feltétlenül kell konkréten kapuralövésnek lenni, elég egy élesen beadott labda, egy benyesett szabadrágás, vagy egy elhibázott rúgás, ami egy védőn úgy pattan, hogy nekünk jó

Én bevallom, 100 Ft-os alappal behúztam 12 meccset öngólra, azokat, ahol van valamilyen tét, tehát az ilyen dán-franciát, orosz-uruguayt kihagytam (kis apróval majd szingleben megjátszom, mert sose tudni), de kivettem 12 meccset, ahol az egyik, vagy mindkét csapat tétmeccset játszik, vagy azt, ahol egyiknek sincs tét, hisz ezeken a meccseken, int pl. a szaúd-egyiptomi, ott simán lehet egy jó adok-kapok sok lövéssel.

Én bízom benne, hogy a 3. körben megint jönnek az öngólok. Garancia persze nincs rá, max a nagy számok törvénye  :)

Ami a pirosat illeti, szerintem a VAR ott sem sokat befolyásol. Az ez előtti vb-n az első két körben 5 piros lap volt, itt ha jól emlékszem akkor 3 darab (javítsatok, ha tévedek, mert ezt fejből mondom). A sárgák számát nem néztem, de szerintem az sem több, sőt itt ezen a vb-n elég sokat tűrnek a sporik. A tegnapi lengyel-kolumbiai meccsen is egész sokat engedett a spori, ha az egy jó spanyol bajnoki, 7-8 sárga alsóhangon repül  :D

közben hopp, az orosz-uruguay meccs kikerült a bet365 kínálatából  :D (egyelőre)
*már visssza is tették, az iksz szorzója esett 3.10-ről 3.00-ra

Az orosz meccset én is néztem X-re... Valamiért azt gondolom, hogy inkább az alsó ágra mennének a csapatok.
Márpedig innen a csoportmásodik megy az alsóra... X-nél tehát az uruk. Egy 0-0-t is el tudok képzelni, az oroszok otthon mégsem adhatják le a meccset túl látványosan  ;)  Szóval nekem tetszik a 0-0, esetleg egy szűk orosz győzelem.

Aztán ki tudja, lehet nagyon benézzük ezt a taktikázást és 4-2-re nyer Uruguay...  :D