Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 25, 2018, 12:01:06
Behúztam 2/3-ban Portugália, Argentína és Brazília meccsét, hogy lesz piros. ha netán este a portugál-irán nem hozna, akkor a másik kettőt majd single-ben. Messit, Ronaldót és Neymart tovább kell vinni, ehhez meg nem árt segítség a FIFÁ-tól.
(bár ahol eddig pirosat vártam, egyszer sem jött... -de még a sárgák se nagyon  :D)

Tegnap is vérontást vártam a lengyel-kolumbián, aztán a polák papírkutyák még arra sem voltak jók, hogy valakit jól felrúgjanak...

A tegnapi lengyel meccsen játszottam lapokat, szóval ebből a szempontból is figyeltem ezt a meccset. simán ki kellett volna osztani 4-5 lapot alsó hangon. Viszont nem először tűnik fel ezen a VB-n, hogy a játékvezetők próbálják a végsőkig húzni, hogy lapot kelljen adniuk... nem tudom lehet van valami belső, háziversenyük, hogy ki tudja kevesebb lappal lehozni a meccseket...  ;D  De olyan egyértelmű lapos faultokat néznek el, hogy az hihetetlen... tegnap pl az első félidőben Pozdan letarolta a labdát már továbbpasszoló Jamest az első félidőben, csodálkozom, hogy abból James felállt... de ott sem villant a lap.

És nem ez az első ilyen meccs... kíváncsi leszek, az egyenes kiesésben is ebben a felfogásban vezetnek-e majd... vagy majd most, az Irán - Portugália, a Szerbia - Brazília meccset, na meg a Nigéria - Argentínát sem tudom elképzelni, hogy ne legyen 4-5 lap....  :)

Közben addig-addig törtem a fejem, hogy mi is a helyzet ezzel az Uruguay-Oroszország meccsel, hogy közben megvilágosodtam. Ezt a meccset az uruk nyerik, az oroszok megveszik a vereséget. Ráadásul a bukik is jól járnak, mert valószínűleg sokan húzzák ikszbe, vagy az oroszokra. nem nagyon halottam, hogy valaki az urukra tenne, aki fogad, az iksz vagy orosz, vagy nem is fogad, de az urukra nem nagyon halottam, hogy valaki tenne


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 25, 2018, 12:18:16
Közben addig-addig törtem a fejem, hogy mi is a helyzet ezzel az Uruguay-Oroszország meccsel, hogy közben megvilágosodtam. Ezt a meccset az uruk nyerik, az oroszok megveszik a vereséget. Ráadásul a bukik is jól járnak, mert valószínűleg sokan húzzák ikszbe, vagy az oroszokra. nem nagyon halottam, hogy valaki az urukra tenne, aki fogad, az iksz vagy orosz, vagy nem is fogad, de az urukra nem nagyon halottam, hogy valaki tenne

De akarnak-e az uruk felső ágon továbbmenni!?  ???

nem az a kérdés, ők mit akarnak, hanem az, hogy az oroszok mit akarnak  :ok: Ha az oroszok ki akarnak kapni, akkor ki fognak  ;D
Meg amúgy is kell egy mesterséges hullámvölgy  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 25, 2018, 09:39:17

Egyébként az öngólhoz nem feltétlenül kell konkréten kapuralövésnek lenni, elég egy élesen beadott labda, egy benyesett szabadrágás, vagy egy elhibázott rúgás, ami egy védőn úgy pattan, hogy nekünk jó


Na igen, de én szélsőjátékot is csak egy-két csapattól láttam eddig.
A 11-es vadászatnál még mindig azt tartom a legjobbnak, ha kb. 10-es szorzóért tesszük mindig arra, hogy a következő gól büntetőből esik.
Kevés gól van a vb-n, így arányaiban a megnövekedett 11-es szám még jobb eredményt hoz.

Ráadásul ha egy meccsen több büntető van, többször is kaszálhatunk.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 25, 2018, 09:39:17
Sajnos a tizik kapcsán érezhetően a bukik reakciója, ilyen meccseken pl. mint az angol-panama, jó, ha 4.00-es odds van az angolok belőtt büntetőjére (pont 4.00 volt), azért torna előtt közel 8.00-10.00-es volt a szorzó. De érezhető a csökkenés, sajnos.

Öngólokat tekintve valóban semmi köze a VAR-nak hozzá, viszont az első 17 meccsen volt öt. A 2. kör első meccsén az orosz-egyiptomon még volt OG, aztán a következő 15 meccsen egy sem. Szóval az első körben volt ott egy kis koncentrálódás az OG-kat tekintve, de
-én tettem a 2. körre is apróval minden meccsre az OG-t, és bizony majdnem minden meccsen volt olyan szituáció, ahol egy kis mákkal jöhetett volna az öngól. Én ebből a szempontból is néztem minden meccset, minden ilyen szitut, és bár nem jegyeztem fel, de itt a 2. körben is jöhetett volna 4-5 öngól, csak amíg az első körben befelé pattantak, addig a másodikban kifelé.
Egyébként az öngólhoz nem feltétlenül kell konkréten kapuralövésnek lenni, elég egy élesen beadott labda, egy benyesett szabadrágás, vagy egy elhibázott rúgás, ami egy védőn úgy pattan, hogy nekünk jó

Én bevallom, 100 Ft-os alappal behúztam 12 meccset öngólra, azokat, ahol van valamilyen tét, tehát az ilyen dán-franciát, orosz-uruguayt kihagytam (kis apróval majd szingleben megjátszom, mert sose tudni), de kivettem 12 meccset, ahol az egyik, vagy mindkét csapat tétmeccset játszik, vagy azt, ahol egyiknek sincs tét, hisz ezeken a meccseken, int pl. a szaúd-egyiptomi, ott simán lehet egy jó adok-kapok sok lövéssel.

Én bízom benne, hogy a 3. körben megint jönnek az öngólok. Garancia persze nincs rá, max a nagy számok törvénye  :)

Ami a pirosat illeti, szerintem a VAR ott sem sokat befolyásol. Az ez előtti vb-n az első két körben 5 piros lap volt, itt ha jól emlékszem akkor 3 darab (javítsatok, ha tévedek, mert ezt fejből mondom). A sárgák számát nem néztem, de szerintem az sem több, sőt itt ezen a vb-n elég sokat tűrnek a sporik. A tegnapi lengyel-kolumbiai meccsen is egész sokat engedett a spori, ha az egy jó spanyol bajnoki, 7-8 sárga alsóhangon repül  :D

közben hopp, az orosz-uruguay meccs kikerült a bet365 kínálatából  :D (egyelőre)
*már visssza is tették, az iksz szorzója esett 3.10-ről 3.00-ra

Kijavítalak akkor ha kéred. ;) Csak két piros lap volt, egy kolumbiai és egy német. A harmadik körben legalább 4-et várok!



A szenegáli bíró jól elszarta  az orosz-uru meccset. Cavanit csúnyán felrúgják (ott nincs sárga), előnyszabály, uru szélső el fut baloldalon majd szabálytalankodik és Smolnikov kap egy jogtalan sárgát. Aztán az orosz egy hülye jó méteres becsúszással felrúgja a szélsőt és ott a második lap.

Még jó, hogy oakot nem tudtam lebeszélni az öngolról.   ;D
A szaudi meccsen meg a sportingbet levette a kínálatból a 2. gól büntetőből esik opciót, valamit sejthettek... (azért raktam a bet365-nél)

Valakik (főleg a spori) rakhatta a félidő x-et vagy overt.


Idézetet írta: Knapp Dátum június 25, 2018, 16:50:09
Még jó, hogy oakot nem tudtam lebeszélni az öngolról.   ;D
A szaudi meccsen meg a sportingbet levette a kínálatból a 2. gól büntetőből esik opciót, valamit sejthettek... (azért raktam a bet365-nél)

Valakik (főleg a spori) rakhatta a félidő x-et vagy overt.



Vagy ők is elkezdték játszani a büntetőt berúg és kihagy opciót is, így fizet igazán jól, ha ez is jön meg az is... ;D

Salah ide vagy oda, ez az Egyiptom a vb egyik leggyengébb csapata volt.

Azért átgondolva, meg látva ezt a mai meccset, inkább szeretne mind Spanyolország, mint Portugália az oroszokkal játszani... Nem hiszem, hogy gondot jelentene bármelyiknek is hogy házigazdák ellen nyomják, és az, hogy két ebben a mezőnyben rendkívül gyenge csapat ellen gáláztak az elején, az semmit nem jelent. Mivel most koppra ugyanúgy állnak, mindkettőnek nyernie kellene este (több góllal is akár), simán 2,20-at ad a spanyol nyer x portugál nyer opció, ami azért meglehetősen benne van a pakliban.

#493 június 25, 2018, 19:07:13, oakland23
Benatia nem játszik, spanyol kezdő elég ütős, így azért hispán siker jöhet lazán 2-3 góllal is

de tetszik a Marokkó lövései (mellé vagy kapura is számít) 5.5 felett. Irán ellen tán 13, Portugálok ellen 16 lövése volt Marokkónak, most meg ugye még tét sincs, mire tartalékoljanak. Lüktető kis meccs lehet belőle, ahol a spanylok gólokat lőnek, Marokkó meg csak úgy, de nekünk az is jó

*plusz megérzés, nincs Benatia, így a Pique-Ramos páros egyik tagja szerintem góllal fog jelentkezni. Biztos lesz pár spanyol pontrúgás, így előbb-utóbb valamelyik belső védő gólt bólint
Pique oddsa gólra 11.00, Ramosé 4.33 a bet365-ön de picit a bwinnél biztos jobb szorzót adnak, góllövőkre a bet365 elég fukar


Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2018, 18:20:57
Salah ide vagy oda, ez az Egyiptom a vb egyik leggyengébb csapata volt.
Egyetértek!
+ Nekem is az alábbiakhoz hasonló a véleményem:

A vébé legszerencsétlenebb bírói bénázása dobta csak fel az ügyetlenek rangadóját
"A világbajnokság eddig legfontosabb meccsét játszotta le hétfőn délután Egyiptom és Szaúd Arábia: a két már kiesett csapat tét nélküli mérkőzésénél ugyanis nem létezik erősebb ellenérv a vébé mezőnyének tervezett bővítése ellen. Ezt konferenciákon és döntéselőkészítő mítingeken fogják mutogatni, legalábbis remélem.
... Ezután következett a vébé eddigi mélypontja: a VAR-osztag jelezte, hogy ők is megnéznék a szituációt, de látványosan képtelenek voltak bármilyen döntést hozni. Miközben csak telt, telt és telt az idő. Fél órának tűnő 3 perc után annyit tudtak mondani Pereznek a VAR-központból, hogy fogalmuk sincs, nézze meg a helyzetet ő maga.
... És a FIFA még 16 olyan csapatot akar kijuttatni a vébére, akiket ezek simán megelőztek!"

https://444.hu/2018/06/25/a-vebe-legszerencsetlenebb-biroi-benazasa-dobta-csak-fel-az-ugyetlenek-rangadojat