Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2018, 22:35:50
Eddig is hülyének nézték ezeket a szerencsétlen bírókat, de ezzel a videózással csak rontottak a helyzeten :D Pedig ha rendesen, gyorsan működne, baromi jó lenne.
Jó lenne, ha lenne döntési lehetőségük. De nincs. A pályán levő sipszopó meg vagy megnézi, vagy még azt sem. Pedig onnan a szobából gyorsan jöhetne is a kötelező érvényű döntés s akkor nem is lenne szar.

Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2018, 22:56:53
Most hogy a belgák megverték Panamát és Tunéziát, jogos is lenne. :)

Amint látjuk már ez is nagy szó..... ;D mivel itt spanyol, argentín, portugál, német és brazil csapatok még a papírformát se tudják hozni!!!
Majd a végén meglátjuk ki marad állva! :ok:

Minden csapatról akkor derül ki, mennyit ér, mikor hátrányba kerül.
A német, portugál, svájci csapat ilyen szempontból már bizonyított, a spanyol határeset.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 25, 2018, 21:24:28
A gólvonal-technológia az évtized döntése volt, de ez a VAR elég kezdetleges + sorra golyózza ki a bírókat a vb döntőről...

Azért a bíróküldés is érdekes, a hétfői fontos meccseket üzbég-szenegáli-paraguayi sporik kapták, akik nagyjából senkinek nem hiányoznának, így bátran tévedhettek is.  :)
De a nap hőse akkor is a kolumbiai Roldan volt, aki addig adta a 11-eseket, amíg le nem jött a tippmixe.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 25, 2018, 23:32:27
Azért a bíróküldés is érdekes, a hétfői fontos meccseket üzbég-szenegáli-paraguayi sporik kapták, akik nagyjából senkinek nem hiányoznának, így bátran tévedhettek is.  :)
De a nap hőse akkor is a kolumbiai Roldan volt, aki addig adta a 11-eseket, amíg le nem jött a tippmixe.

Oak küldte az tegnapi meccsekre a bírókat!! :D


Ma egyebkent nalam a francia meccs egy verszegeny 1-1 lesz, mindenki boldog, tovabbmennek kez a kezben, a GG+D-nek egesz jo szorzoja van, en nem hagytam ott. Ebbol kifolyolag ausztralok mindegy mit csinalnak, sokaig neztem ott a hazait, de rajottem, hogy igazabol nem a sajat kezukben van a sorsuk, igy az kimaradt nalam.

Estere pedig ugy erzem, tovabbra sem all ossze az argentin csapat, Nigerianak majdnem biztosan jo az X, horvatok azert nem hiszem, hogy legrosszabb esetben 2 gollal kikapnanak. GG+D itt is jol fizet, egyutt 20+os oddsa van a kettonek, nagy tetest nem gondolok mara, azt meghagyom a csutortoki jateknapra... ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 25, 2018, 23:32:27
De a nap hőse akkor is a kolumbiai Roldan volt, aki addig adta a 11-eseket, amíg le nem jött a tippmixe.

Mondtam öcsémnek , hogy nézd meg, ha kihagyja a másodikat is, akkor újrarúgatja  ;D

Idézetet írta: peshark Dátum június 26, 2018, 08:25:12
Oak küldte az tegnapi meccsekre a bírókat!! :D

Nem volt rossz nap, de azért lehetett volna szebb, ha az esti meccseken is van öngól, vagy sokkal inkább piros lap a luzitánok meccsén...

Videóbíróhoz:
Kezdetleges, de nem véletlen, hisz most vezették be. NFL-ben például van olyan szabály, hogy ha a videózás alapján sem hozható konkrét döntés, nincs konkrét bizonyíték, akkor a pályán hozott döntés marad. Tegnap a szaúdi 2. tizinél is volt visszahúzás, rá is játszott, meg húzták is egymást, szóval lehetett ítélni ide is-oda is, így a spori nem csinált mást, mint hagyta érvényben saját döntését, tehát maradt a pályán hozott döntés.
Kíváncsi vagyok, mikor kerül bevezetésre, hogy a csap. kapitányok, vagy edzők kérhetik a sporit, hogy ezt vagy ezt nézze vissza, mint amikor az NFL-ben bedobják a piros zászlót az edzők.

Na, de új nap, új esélyek, jöhetnek a tizik  :D



Én aztán tényleg nagyon szurkolok a horvátoknak, ám egyáltalán nem bánnám, ha ezúttal vereséget szenvednének Izland ellen. Na, persze nem azért, mert gyengébbek lennének Izlandnál, hiszen egyértelműen nem azok, viszont nagyon-nagyon jó lenne látni, ahogyan a horvátok megszívatják Argentínát.
Mint ismeretes, az egyik legszebb öröm a káröröm!
Az eddigi videóbírós ámokfutások után, amelyek után immár totálisan kiderült, hogy tényleg abszolút semmi sem akadály a korrupt FIFA számára, ha valamelyik válogatottat bármi áron tovább akarja juttatni a foci VB-n, így számomra egyértelműen örömtelibb és szórakoztatóbb lenne azt nézni, ahogyan az egyre inkább kétségbeesett játékvezetők egymás után ítélnek meg 11-eseket és leshelyzeteket és egyebeket a "leeresztett" horvátok javára, hogy valahogyan mégiscsak jobban szerepeljenek, mert csakis ebben az esetben juthatnak tovább az argentinok...
Márpedig úgy tűnik, hogy az argentinoknak - a korrupt FIFA szerint - ugyanúgy tovább kell jutniuk, mint ahogyan a portugálok és a spanyolok már meg is tették!

Idézetet írta: csabax Dátum június 26, 2018, 10:37:13
Én aztán tényleg nagyon szurkolok a horvátoknak, ám egyáltalán nem bánnám, ha ezúttal vereséget szenvednének Izland ellen. Na, persze nem azért, mert gyengébbek lennének Izlandnál, hiszen egyértelműen nem azok, viszont nagyon-nagyon jó lenne látni, ahogyan a horvátok megszívatják Argentínát.
Mint ismeretes, az egyik legszebb öröm a káröröm!
Az eddigi videóbírós ámokfutások után, amelyek után immár totálisan kiderült, hogy tényleg abszolút semmi sem akadály a korrupt FIFA számára, ha valamelyik válogatottat bármi áron tovább akarja juttatni a foci VB-n, így számomra egyértelműen örömtelibb és szórakoztatóbb lenne azt nézni, ahogyan az egyre inkább kétségbeesett játékvezetők egymás után ítélnek meg 11-eseket és leshelyzeteket és egyebeket a "leeresztett" horvátok javára, hogy valahogyan mégiscsak jobban szerepeljenek, mert csakis ebben az esetben juthatnak tovább az argentinok...
Márpedig úgy tűnik, hogy az argentinoknak - a korrupt FIFA szerint - ugyanúgy tovább kell jutniuk, mint ahogyan a portugálok és a spanyolok már meg is tették!

Lehet lemaradtam valamiről.. de miért tűnik úgy, hogy az argentinoknak tovább kell jutniuk a FIFA szerint!?  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 26, 2018, 10:46:11
Lehet lemaradtam valamiről.. de miért tűnik úgy, hogy az argentinoknak tovább kell jutniuk a FIFA szerint!?  ???

Csak általában abból kiindulva, hogy a legnagyobb sztárok csapatait érdemes a nézettség miatt versenyben tartani. Azért Oroszország-Izland meg Nigéria-Japán nyolcaddöntőkkel el lehet zavarni strandra a legelszántabb foci szurkolókat is.

Persze ettől még minden vb csoportkörében vannak kieső sztárcsapatok.

A Nigéria-Argentína meccset Cakir fújja, aki fedhetetlen  ;D
Már csak az a kérdés, hogy hány tizit kap Argentína, és Lio Messi áll-e oda, hogy elvégezze? Utóbbiban nem vagyok biztos.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2018, 11:20:54
A Nigéria-Argentína meccset Cakir fújja, aki fedhetetlen  ;D
Már csak az a kérdés, hogy hány tizit kap Argentína, és Lio Messi áll-e oda, hogy elvégezze? Utóbbiban nem vagyok biztos.

Te jó Isten. Akkor tiszta.

De jó lenne ha a horvátok kapujában ma este Modric állna.  ;D

Több, mint 5 millió fontot buknak az irodák ha nem lesz 0-0!

Ebből kiindulva én a ma délutáni meccseken számítok 0-0-ás eredményre, pl. a dán - francián.
A franciák nem szívesen lennének egy ágon a spanyolokkal (lásd a vb nyolcaddöntős párosításokat), míg a dánoknak öröm lenne a továbbjutás, így ki lehet egyezni. Sőt még a fogadóirodák is jól járnak így.

#521 június 26, 2018, 17:59:49, oakland23
PER-AUS
lövések száma 24.5 felett @ 1.90

bet365-ön, élő felület

szerintem 30 fölé megy a lövések száma

* Peru alibi focival rukkolt elő, így 18 lövés volt a meccsen összesen. Más kérdés, hogy így is 2-0-ra nyertek Guerreróék...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2018, 11:20:54
A Nigéria-Argentína meccset Cakir fújja, aki fedhetetlen  ;D
Már csak az a kérdés, hogy hány tizit kap Argentína, és Lio Messi áll-e oda, hogy elvégezze? Utóbbiban nem vagyok biztos.

;D
Mondjuk én a spanyol bíró(ka)t (nem tudom, hogy hányat delegáltak, de ennyi meccs után arra következtetek, hogy csak egyet) hiányolom, az első szereplés alkalmával 2 sárgán maradt, tehát a következőn be kell hozni, hogy az átlag meglegyen. 

Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2018, 12:46:18
Több, mint 5 millió fontot buknak az irodák ha nem lesz 0-0!

Ebből kiindulva én a ma délutáni meccseken számítok 0-0-ás eredményre, pl. a dán - francián.
A franciák nem szívesen lennének egy ágon a spanyolokkal (lásd a vb nyolcaddöntős párosításokat), míg a dánoknak öröm lenne a továbbjutás, így ki lehet egyezni. Sőt még a fogadóirodák is jól járnak így.

az irodák már dörzsölik a tenyerüket ha nézik a meccset

fúúú ekkora fos meccset, ezért kártérítés kéne, ha valaki végigszenvedte ezt a 90 percet, komolyan hasonlít ez a produktum a francia női kézire, az is nézhetetlen