Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum június 26, 2018, 17:48:44
fúúú ekkora fos meccset, ezért kártérítés kéne, ha valaki végigszenvedte ezt a 90 percet, komolyan hasonlít ez a produktum a francia női kézire, az is nézhetetlen
Több pia is fogyott meccs közben...színvonal a köbön.

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 26, 2018, 17:48:44
fúúú ekkora fos meccset, ezért kártérítés kéne, ha valaki végigszenvedte ezt a 90 percet, komolyan hasonlít ez a produktum a francia női kézire, az is nézhetetlen

Én jelentkezem a FIFA-nál. Kapartam magam, nehogy elaludjak.

Íme alább egy hír azoknak, akik fogadni akarnak:
Zlatko Dalic, a horvátok szövetségi kapitánya kilenc helyen változtatott az argentinok elleni kezdőcsapathoz képest.


Eljuthatnának odáig az újitásokkal hogy 0-0 esetén nem egy pontot kapnak a csapatok hanem levonni 1-1 pontot mind a kettőtől. Nagy világversenyeken simán bevezetném.

Achilles, a süket szentpétervári jósmacska Nigériát választotta.  ;)
+ az is jó hír lehet Nigéria számára, hogy ezen a "tét nélküli meccsen" debütál az argentin válogatottban Franco Armani kapus.

Jobbára már csak egyetlen fontosabbnak tűnő kérdés maradt:
- Vajon a nigériaiakat feketén foglalkoztatják?

Idézetet írta: Alibi Dátum június 26, 2018, 18:54:00
Eljuthatnának odáig az újitásokkal hogy 0-0 esetén nem egy pontot kapnak a csapatok hanem levonni 1-1 pontot mind a kettőtől. Nagy világversenyeken simán bevezetném.

A 0-0-ás megegyezős meccseket sosem értettem. Miért nem jobb az 1-1 vagy 2-2 (a dánok ilyet is tudnak, mikor a svédekkel kiejtették az olaszokat)? Azt nehezen tudom elképzelni, hogy a 20 mezőnyjátékos annyira a kapus érdekeit tartja szem előtt. Persze én vagyok a naiv, hogy elvárom, hogy a világbajnokságon mindenki kihajtsa magát...

Én a megszokott A1 - B2-es lebonyolítást eltörölném és a csoportkör után tartanék egy sorsolást (a BL-ben is minden kör után sorsolnak, holott 10 éve a komplett tavaszt le tudták sorsolni egy óra alatt), így nem tudnának taktikázni az utolsó meccsen. A mai világban hipp-hopp el lehet jutni egyik helyszínről a másikra, így a logisztikai kérdések gyorsan megoldódnak mind a csapatok, mind a szurkolók számára, de ha kell, akkor be lehet iktatni egy-két extranapot a tervezetten felül is, ha ez biztos minőségi focival jár.


Idézetet írta: Alibi Dátum június 26, 2018, 18:54:00
Eljuthatnának odáig az újitásokkal hogy 0-0 esetén nem egy pontot kapnak a csapatok hanem levonni 1-1 pontot mind a kettőtől. Nagy világversenyeken simán bevezetném.

Ez nem tűnik túl jó ötletnek... 
Amely csapatok megegyeznek, vagy hallgatólagosan benne vannak egy barátságos x-ben, azok tudnak 1:1-et is játszani 0:0 helyett, ha nagyon muszáj, ugyanakkor jól megszívatnád a tényleg éles, de gól nélküli meccset játszó csapatokat...
Ennek a francia-dán meccsnek nem az eredménye volt a gond, hanem a képe.
(miközben ez a két csapat az előző meccsein megdolgozott azért, hogy ma alibizhessen)

Köszönjük FIFA! Köszönjük Cakir! Ma sem csalódtunk bennetek. Hogy a báklává akadjon meg a torkotokon.


Amugy tényleg van ilyen szabály ha a játékos fejéről pattan a kezére akkor nem szabálytalan?

Vagy ezt csak erre az alkalomra találták ki?

Idézetet írta: Alibi Dátum június 26, 2018, 21:56:48
Amugy tényleg van ilyen szabály ha a játékos fejéről pattan a kezére akkor nem szabálytalan?

En sem orulok az argentin tj-nek, de nehez ezt eldonteni.. Ugy nem tudsz felugrani, hogy a kezed a seggedben van, az is igaz, hogy ezzel hogy rafejelte fullra modositotta a labda iranyat, lehet a tamado ele pattant volna... Nem tudom :-\

Idézetet írta: Alibi Dátum június 26, 2018, 21:56:48
Amugy tényleg van ilyen szabály ha a játékos fejéről pattan a kezére akkor nem szabálytalan?

A labda kezezése
A labda kezezésekor egy játékos a kezével, vagy a karjával szándékosan kerül
érintkezésbe a labdával.
A következőket kell figyelembe vennie:
• a kéz mozog-e a labda fele (és nem a labda a kéz felé);
• az ellenfél és a labda közötti távolság (váratlan labda);
• a kéz helyzete még nem jelenti azt, hogy szabálytalanság történt;
• a labda érintése egy kézben lévő tárggyal (ruházat, sípcsontvédő stb.)
szabálysértésnek számít;
• a labda megdobása egy tárggyal (cipő, sípcsontvédő stb.) szabálysértésnek számít.


Mondjuk mezőnyben szerintem simán lefújták volna, mert nem annyira váratlan egy labda, ha te magad fejeled meg előtte.  :)

Ez igaz de nem minden felugró játékos fejeli rá a kezére a labdát. És ahogy mondod megváltoztatta a labda irányát. Ja és a maszkeránót le kellett volna küldeni mert a 2. félidő nagyobb részében vérzett. Amikor nem volt cseréjük sem már... Ápolásra.