Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2018, 23:13:16
Kolumbia is feltétlenül ott kell legyen a 16 között. Láttad hány szurkolója van ott? Nehogy már szenegáli majmok kerülnének tovább (FIFA filozófia  :segg: ).

Brazil, német az alap.

Úgy látszik mégsem..... ???
a németek olyan gyengék, hogy már a FIFA sem tud rajtuk segíteni.... :bash:
remélem felültetik őket egy menekülthajóra és nem fogadja be senki....

Az Arsenalos formája alapján az is nehezen érthető, miért volt Özil egyáltalán a keretben?

Idézetet írta: davixxx Dátum június 27, 2018, 18:37:50
Oak ezzel a büntető lázzal jól megfertőztel..tegnap is mindenhol csak a tizenegyesert imádkoztam.. na de a két tizivel tegnap duplaztam a tetem.. ma már a svédek megvannak 8-as oddsert, jó lenne még két kihagyott tizi este (na meg két berúgott is )  ;D

Hátha befújnak még vagy kettőt  ;D

A németek "égésétől" eltekintve jó volt látni azt is, hogy azért működött rendesen a videobíró, mert végre-valahára akadt egy játékvezető, aki MEGFELELŐEN alkalmazta!
Amúgy és nem mellékesen éppen arról az amerikai Mark Geiger játékvezetőről van szó, aki mindig az afrikaiak kárára szokott tévedni, de aki ezúttal valahogyan mégis merésznek és bátornak bizonyult!

Az pedig nyilván csakis a véletlen műve lehet, hogy afrikai csapat hiányában Mark Geiger játékvezető - csodák csodájára - semmi probléma nélkül bírt megfelelően dönteni a Dél-Korea – Németország mérkőzésen.  ;)

Idézetet írta: Experte Dátum június 27, 2018, 18:58:57
Úgy látszik mégsem..... ???
a németek olyan gyengék, hogy már a FIFA sem tud rajtuk segíteni.... :bash:
remélem felültetik őket egy menekülthajóra és nem fogadja be senki....

A kivétel erősíti a szabályt. Figyeld csak az esti meccset.  ;)

Idézetet írta: csabax Dátum június 27, 2018, 19:15:52
A németek "égésétől" eltekintve jó volt látni azt is, hogy azért működött rendesen a videobíró, mert végre-valahára akadt egy játékvezető, aki MEGFELELŐEN alkalmazta!
Amúgy és nem mellékesen éppen arról az amerikai Mark Geiger játékvezetőről van szó, aki mindig az afrikaiak kárára szokott tévedni, de aki ezúttal valahogyan mégis merésznek és bátornak bizonyult!

Az pedig nyilván csakis a véletlen műve lehet, hogy afrikai csapat hiányában Mark Geiger játékvezető - csodák csodájára - semmi probléma nélkül bírt megfelelően dönteni a Dél-Korea – Németország mérkőzésen.  ;)

Kapott is ajándékba egy Samsungot meg e Kiát.  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum június 27, 2018, 18:58:45
de így sem volt helyettük jó formában lévő támadó középpályások a keretben.
Nem tudom, ez mennyire az ő hibája.

Bármi is lesz Löw sorsa, durva, hogy a németeknek 90 év alatt ő még csak a 10. kapitánya, nekünk az utóbbi 10 évben volt ennyi.

Azért ha Özillel kikapok és Reussal nyerek akkor nem Özillel kezdek meg Grotzkaval...

"A futball egyszerű játék. Gary Lineker mindig kitalál valami baromságot, hogy címlapon legyen." - tökéletes hozzászólás az NSO-n.

http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018/vb-2018-lineker-nem-hagyta-szo-nelkul-a-nemetek-kieseset-2643933

Lehet itt Özilezni, meg Wernerezni, de Koreát a Sandhausen B-vel is illene vernie Németországnak (és most nem leírni akarom az ázsiaiakat).

Csapatként bukták az idei vb-t.

Idézetet írta: csabax Dátum június 27, 2018, 19:15:52
Az pedig nyilván csakis a véletlen műve lehet, hogy afrikai csapat hiányában Mark Geiger játékvezető - csodák csodájára - semmi probléma nélkül bírt megfelelően dönteni a Dél-Korea – Németország mérkőzésen.  ;)
4 nagyon könnyen fújt sárga után.

4.10-es szorzón fogadtam, hogy lesz piros lap a szerb - brazilon. Jöjjön a mészárlás.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum június 27, 2018, 19:53:31
4.10-es szorzón fogadtam, hogy lesz piros lap a szerb - brazilon. Jöjjön a mészárlás.  ;D

Nekem második félidő piros lapra van 7.5-ért! ;)

Egyelőre nagyon impotensek. Semmi durvaság. Szégyen.

Idézetet írta: Milan Dátum június 27, 2018, 21:07:42
Egyelőre nagyon impotensek. Semmi durvaság. Szégyen.

A Szerbek edzője még fel fogja rúgni Neymart ha megint csinál egy műesést...aztán piros :laugh:

Oak, kimaradt 11-es öngóllal kombiban megvolt?   ;D