Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez az utolsó 11-es biztos hogy kimaradtnak számít? Elvileg a bet365 beírta annak, és én arra is tettem. A bwinen úgy írták be gólnak hogy "by penalty". Kikértem mindent a biztonság kedvéért mindenesetre.

Holnapra
Panama v Tunézia 1. csapat büntetőlapok 1.5 felett 1,53

Igen én is most erre várok...3600 ra nem mindegy hogy kb. 5000 jön vagy 12000 felett  ;D

Amúgy holnap lesz vagy 3 tizi, érzem nagyon  ::) :beerchug:

Idézetet írta: Számlája Dátum június 27, 2018, 21:59:36
Ez az utolsó 11-es biztos hogy kimaradtnak számít? Elvileg a bet365 beírta annak, és én arra is tettem. A bwinen úgy írták be gólnak hogy "by penalty". Kikértem mindent a biztonság kedvéért mindenesetre.
Biztos. Kimaradt 11-es és a svájci kapus öngólja.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 27, 2018, 21:52:06
Oak, kimaradt 11-es öngóllal kombiban megvolt?   ;D

Kimaradt tizi csak singleben (túl jól fizetett magában is), öngól benne a kombiba  ;D
Hála az égnek a mexikói srác is vert egy öngólt, és a kombin még van három holnapi meccs, hátha lesz egy holnap is  :)

Persze, nem kell félni, ez kimaradt tizi és öngól.

Idézetet írta: Számlája Dátum június 27, 2018, 21:59:36
Ez az utolsó 11-es biztos hogy kimaradtnak számít? Elvileg a bet365 beírta annak, és én arra is tettem. A bwinen úgy írták be gólnak hogy "by penalty". Kikértem mindent a biztonság kedvéért mindenesetre.

A flashscore beírta először Ruiz góljának, de már átgondolták és öngólként szerepel, ahogy a FIFA oldalán is...
3 kapufáig jutott Costa Rica?!

Idézetet írta: Knapp Dátum június 27, 2018, 22:08:55
A flashscore beírta először Ruiz góljának, de már átgondolták és öngólként szerepel, ahogy a FIFA oldalán is...
3 kapufáig jutott Costa Rica?!

OK, köszi a FIFA honlapja az abszolút mérvadó  :D

Hoppá, nézem miért van több a szamlamon 5k-val..hat emiatt.. Öngólt pakoltam én is pár száz ft-al..

Fater már kívan teljesen hogy 3 napja csak bukik én meg "ilyen szarokkal" nyerek tizezreket :D

Holnap amúgy szerintem a panama-tunezian lesz valami turpisság.. vagy nagyon sok gól, vagy nagyon kevés...de egy kis pénzt tuti ők is akarnak majd keresni. Ötletek hogy ki.mit vár oda?

Idézetet írta: davixxx Dátum június 27, 2018, 22:11:03
Ötletek hogy ki.mit vár oda?
nincs új a nap alatt, öngól és büntető  :ok:

amúgy jó kérdés, Tunézia kikkel kezd, azt megvárom, meg ugye kérdés, hogy mennek-e még előre, vagy úgy szarják le, mint Egyiptom a szaúdiak ellen.
DE ja, amúgy én is inkább gólesősnek érzem

Panama - Tunézia
Lesz legalább 4 gól és mindkét csapat gólt lő 3.10-ért a bet365 fogadáskészítő által.

Ahogy nézem a G csoportban tényleg nem kell majd  senkinek a csoport elsőség!! :laugh:
Az alsó ág egyenlőre szín tiszta európai csapat (majd csak 1 nem európai lesz a H csop- ból) míg a felső ágon van szinte minden esélyes (leszámítva a spanyolokat)
hát most akkor ki lesz a csop. első Anglia v. Belgium? mert szerintem mindegyik el akarja kerülni a brazil, argentín, francia (esetleg uruguayi) csapatokat..
és szinte biztos elődöntős lenne a "könnyebb" ágon ahol egy spanyol-horvát győztessel találkozhat!
Ha a belgák ezt megcsinálják akkor biztosan teszek egy kis pénzt a belga és a horvát VB győzelemre mert valamelyik döntőzni fog! ;D :ok:

Nekem is volt tegnap piros lapom a szerb meccsre, na meg lapok 3,5... mondom ez a lapos el sem mehet ezen a ki-ki meccsen... erre... :bash:

De már 0-0-nál is azt néztem, hogy olyan lightosan védekeztek ezek a szerbek, mintha az X jó lenne nekik. Nézték szépen ahogy a brazilok adogatják körbe a zsugát, se pressing, se kis faultok... Nem reklamáltak (Mitrovicot leszámítva), nem égtek a szemeik, mintha nem lett volna bennük tűz... a Mihajlovic féle jugók anno felfalták volna Neymarékat  :knuppel2:

Idézetet írta: Experte Dátum június 27, 2018, 23:07:32
Ahogy nézem a G csoportban tényleg nem kell majd  senkinek a csoport elsőség!! :laugh:
Az alsó ág egyenlőre szín tiszta európai csapat (majd csak 1 nem európai lesz a H csop- ból) míg a felső ágon van szinte minden esélyes (leszámítva a spanyolokat)
hát most akkor ki lesz a csop. első Anglia v. Belgium? mert szerintem mindegyik el akarja kerülni a brazil, argentín, francia (esetleg uruguayi) csapatokat..
és szinte biztos elődöntős lenne a "könnyebb" ágon ahol egy spanyol-horvát győztessel találkozhat!
Ha a belgák ezt megcsinálják akkor biztosan teszek egy kis pénzt a belga és a horvát VB győzelemre mert valamelyik döntőzni fog! ;D :ok:
megnéznék egy gólparádét, ha már mindkét csapat ki akar kapni ;D

Vb 2018: figyelmeztették az angolokat és a belgákat; nincs szándékos ,,besárgulás"
A londoni The Times értesülései szerint a világbajnokságon szereplő válogatottakat figyelmeztette a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA), hogy szándékosan begyűjtött sárga lapokért eltiltás jár.
A FIFA vélhetően különösen az Anglia–Belgium csoportrangadóra figyel majd ebből a szempontból. A két csapat teljesen azonos mérleggel áll két forduló után (mindkettő továbbjutott, 6 pont, 8–2-es gólkülönbség), és ha döntetlenre végeznek egymással, akkor a fair play pontok döntik el az első és a második hely sorsát. Ez jelenleg Angliát rangsorolja a csoport első helyére, hisz az angolok eddig 2, a belgák pedig 3 sárga lapot gyűjtöttek be (2, illetve 3 büntetőpont a fair play rangsorban).
https://www.thetimes.co.uk/article/england-v-belgium-deliberate-bookings-will-lead-to-bans-fifa-warns-3kdx0h2d3

vajon lesz lap a meccsen?

Idézetet írta: butyi Dátum június 28, 2018, 09:34:43
Vb 2018: figyelmeztették az angolokat és a belgákat; nincs szándékos ,,besárgulás"
A londoni The Times értesülései szerint a világbajnokságon szereplő válogatottakat figyelmeztette a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA), hogy szándékosan begyűjtött sárga lapokért eltiltás jár.
A FIFA vélhetően különösen az Anglia–Belgium csoportrangadóra figyel majd ebből a szempontból. A két csapat teljesen azonos mérleggel áll két forduló után (mindkettő továbbjutott, 6 pont, 8–2-es gólkülönbség), és ha döntetlenre végeznek egymással, akkor a fair play pontok döntik el az első és a második hely sorsát. Ez jelenleg Angliát rangsorolja a csoport első helyére, hisz az angolok eddig 2, a belgák pedig 3 sárga lapot gyűjtöttek be (2, illetve 3 büntetőpont a fair play rangsorban).
https://www.thetimes.co.uk/article/england-v-belgium-deliberate-bookings-will-lead-to-bans-fifa-warns-3kdx0h2d3

vajon lesz lap a meccsen?

Röhejes, hogy ilyenekre kell odafigyelni egy angol-belga meccs előtt, ahelyett hogy egy jó meccset látnánk.. :D Ezért szeretem pl. a BL-t sokkal jobban, ott sorsolás van csoportmeccsek után, nincs ilyen ágrajz-taktika stb., hanem fociznak a csapatok...

Tudva a taktikai részét a dolgoknak, és azt, hogy az alsó ágra szeretnének valószínűleg kerülni (bár ott a horvát csapat nálam elég komoly tényező, de velük csak az elődöntőben kellene számolni) a fogadáskészítővel csináltam egy D és 3gól alatt opciót erre a meccsre, 3,5-ért adták...

Miért ne lenne lap? Főleg ha mindkét oldalon majd a 'feláldozhatók' játszanak  ;D
Na meg nem fogják hülyén csinálni, mint a Real játékosai anno, hogy bedobásnál vagy szabadrúgásnál addig áll, amíg a spori meg nem unja, itt elég felugrani, könyök ki, máris lap. Vagy mezhúzás, hátulról akasztás, azt hogy dönti el a FIFA, hogy dikrekt volt, vagy tényleg a támadást akadályozta meg...

bet365-ön van olyan, hogy a vb-n adott összes sárgák száma 235 felett @ 8.00

na mármost jelenlegi átlagot nézve 70 meccs kéne, hogy összejöjjön, azaz a sporiknak picit emelni kéne a meccsenkénti sárgák számát. Ez akár lehetséges is szerintem.

Ugye pont itt a belga-angol, ahol sunyin azért lehet majd lapokat gyűjtögetni, főleg ha cél. Aztán ma vezet Sikazwe spori is meccset, aki a Panama-Belgium meccsen 8 sárgát kiszórt, ezzel az idei vb rekordere ilyen szempontból.
Kolumbia - Szenegál is lehet paprikás, hisz ott elég nagy a tét, és bizony a panamaiak sem arról híresek, hogy még egy ilyen tét nélküli meccsen ne nagyon kapnának lapot.

Aztán jön az egyenes kieséses szakasz, ott még nagyobb a tét, simán elfajulhat majd egy-két meccs, lesz időhúzás, többen be fognak vállalni lapot a továbbjutásért, lesznek majd egoisták, akik a felső testüket akarják mutogatni gól után, de így eleve ránézve a párosításokra, elég ó kis meccsek lesznek, már lapok szempontjából is.

Egyébként nekem az az érzésem volt, hogy idén kevés a lap, de megnéztem, eddig 3.34 sárga van mecsenként, a legutóbbi vb-n viszont csak 2.92 volt (csak sárgákat nézve), szóval még a 3 sárga/ meccs átlag sem volt meg az egész tornát tekintve. Bezzeg 2010-ben volt 17 piros (idén eddig van 3), és átlagban 4.08 sárga lap. Nyílván a sok sárga miatt a pirosak száma is nagyobb volt.

Én ugyanezt valamelyik nap még 21.00-es odds mellett tettem, de még így 8.00-as odds mellett is lehet teszek rá.

Egyébként chaten rákérdeztem, hogy ha majd az egyenes kieséses szakaszban lesz a 2*15 perces hosszabbítás, az ott adott lapok számítanak-e, de azt mondták, csak a rendes játékidőben adott lapokat számítják. Kár, mert azért az a +30 perc 3-4 meccsen jól jött volna...