Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lényeges dolog:
Kihullanak a nagy csapatok, de a magyar válogatott még mindig nem kapott gólt!

Anglia - Belgium: Besárgulnak a második helyért?


Érdekes taktikázásnak lehetünk szemtanúi csütörtök este, az angol - belga találkozón. Miért szeretnék elkerülni mindketten a csoportgyőzelmet? Olvasd tovább

Az elottem szolo kommentet erositem, egy-egy odarugas, lerantas stb., nem is igazan tudom ertelmezni a sargakra adott oddsot... szoval jojjon egy nagy tetes tipp:

Anglia - Belgium
Sárgák száma 3.5 felett
2,20

Ha már taktikáznak, akkor a 0-0 is várható, azzal a tudattal, hogy ha én gólt lövök, akkor ők már nem akarnak. Így inkább nem erőltettem a góllövést.  :D

7.50-ért megéri.  :ok:

Vagy kaput eltaláló lövések száma under 8.5  ;D
Majd jól mellé meg fölé helyezik mindig, véletlenül se menjen be, vagy kapura a lövés.  ;D

De volt egyszer egy hír, hogy valamelyik meccsen hasonló volt a helyzet valamilyen kupában, aztán egy idő elkezdtek öngólokat rúgni a csapatok  ;D Itt is el tudnám képzelni, hogy nem gólra mennek, hanem öngólra  ;D
Vagy büntetőt kell csinálni, aztán ellenfél legyen a talpán, hogy most mellé lőjje, vagy mi legyen...

Viccet félretéve pedig szar egy helyzet, mert biztos lesz játékos, aki talán épp ezen az egy meccsen játszik a vb-n, aztán azt kapja utasításba, hogy minél szarabbul játszol, annál jobb. Gondolj bele, csatár vagy, kapsz pár forintos laddát, gólt/gólokat lőhetnél a vb-n, aztán neked az a feladatod, hogy kihagyod. Ok, nem sajnálom őket, mert azért a zseton megvan, de azért valahol mégis elég faramuci helyzet ez.



Idézetet írta: oakland23 Dátum június 28, 2018, 13:12:18
Vagy kaput eltaláló lövések száma under 8.5  ;D
Majd jól mellé meg fölé helyezik mindig, véletlenül se menjen be, vagy kapura a lövés.  ;D

De volt egyszer egy hír, hogy valamelyik meccsen hasonló volt a helyzet valamilyen kupában, aztán egy idő elkezdtek öngólokat rúgni a csapatok  ;D Itt is el tudnám képzelni, hogy nem gólra mennek, hanem öngólra  ;D
Vagy büntetőt kell csinálni, aztán ellenfél legyen a talpán, hogy most mellé lőjje, vagy mi legyen...

Viccet félretéve pedig szar egy helyzet, mert biztos lesz játékos, aki talán épp ezen az egy meccsen játszik a vb-n, aztán azt kapja utasításba, hogy minél szarabbul játszol, annál jobb. Gondolj bele, csatár vagy, kapsz pár forintos laddát, gólt/gólokat lőhetnél a vb-n, aztán neked az a feladatod, hogy kihagyod. Ok, nem sajnálom őket, mert azért a zseton megvan, de azért valahol mégis elég faramuci helyzet ez.

Ja, aztán meglehet, hogy a vébé meccse lesz egy 5-3-as belga sikerrel. Ők leszarják a felső ágat, mindenkit kitakarítanak onnan is majd! :D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 28, 2018, 13:34:12
Ja, aztán meglehet, hogy a vébé meccse lesz egy 5-3-as belga sikerrel. Ők leszarják a felső ágat, mindenkit kitakarítanak onnan is majd! :D

Én örülnék neki a legjobban, mert még a 3. kör kezdése előtt raktam egy belga győz és mindkét csapat gól opciót 5,5-ös oddson... :o ;D

Azért bizony olykor szokja önmagát ismételni a történelem!  ;D


Megdrágult a Bild? 70 cent volt, s ha jól látom akkor most 90. Ejnye. Francnak se kell ennyiért. Inkább egy Borsodi.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum június 27, 2018, 19:39:02
Lehet itt Özilezni, meg Wernerezni, de Koreát a Sandhausen B-vel is illene vernie Németországnak (és most nem leírni akarom az ázsiaiakat).

Csapatként bukták az idei vb-t.

Ők lehúzták, fékezték a csapatot. Ha ők nem játszanak akkor helyettük pl. Brandt vagy Rudy  akik kb.10 évvel fiatalabbak, gyorsabbak és motiváltabbak akkor simán átléptek volna Koreán. Ez a vereség és kiesés Löw hibája. Ugyanazokat a hibákat követi el edzőként mint a sokan más nagy edzők. Ragaszkodik bizonyos játékosokhoz (pl. Mourinho is) és nem tud továbblépni rajtuk , illetve nem tud már megújulni.

Löw szerelmes Özilbe, ez lett a románc vége.

Na de más:

Szenegál-Kolumbia
tipp: Kolumbia kaput eltaláló lövései 4.5 felett @ 1.72 bet365

Minőségi csapat, minőségi játékosokkal. Nyerniük kell, ilyesformán kísérletezni. Quintero, James meg Falcao pedig nem agyament játékosok, kapura tudják tenni a labdát, aztán hogy gól lesz-e, itt részletkérdés.

Meg persze a tizik és öngólok mellett (alaptippek  :D) behúztam a piros lapot is, bár amelyik meccsre húztam, az szinte babazsúr volt mindig.

iil. még a Szenegál-Kolumbiához:

Szerintem már az első félidőben lesz jó sok hosszabbítás, minimum 2 perc, de inkább 3-4-re tippelek. Szenegál afrikai csapat, fogják húzni az időt, ahol tudják. Persze minden borul, ha Kolumbia korán gólt lő. De ha nem, akkor ezek az afrikaiak csalják majd az időt, de egyébként is lehet több sérülés, akár csere vagy videózás, szóval megkockáztatom, hogy min 3. perc lesz a ráadás már az első fi-ben.

Hiba a közvetítővonalban... Gondolom azért nem jön be az m1 sem.


Kolumbia ezzel a játékkal kiesik a picsába, szólni kéne nekik, hogy az iksz kevés lesz  :D