Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A japán meccset hamarabb lefújták, igazán beengedhettek volna egy gólt a kolumbiaiak, hogy Szenegál is továbbjuthasson...    ::)

A belga-angol esélylatolgatást meg kicsit most árnyalja, hogy a csoport második hiába kerül összességében könnyebb ágra, azért csak Kolumbiával kezd, míg a G1-nek Japán jön.

10 európai csapat a 16 között - az utóbbi vb-ken csak 6-6 ment tovább a csoportkörből! - 4 dél- és egy közép-amerikai, illetve Ázsia egy képviselővel lesz jelen a nyolcaddöntőkben.
Afrika nem hogy nem hozta az áttörést, amit 20-30 éve várunk, hanem most még egy ilyen gyengécske mezőnyben sem sikerült a 16-ba jutniuk.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2018, 17:57:02
A japán meccset hamarabb lefújták, igazán beengedhettek volna egy gólt a kolumbiaiak, hogy Szenegál is továbbjuthasson...    ::)

A belga-angol esélylatolgatást meg kicsit most árnyalja, hogy a csoport második hiába kerül összességében könnyebb ágra, azért csak Kolumbiával kezd, míg a G1-nek Japán jön.

Elgondolkodtató, hogy ezek fényében mi lesz a döntés, de én azt mondom, hogy még mindig jobb az alsó ág. Ez a Kolumbia nem valami nagy szenzáció, eddig.

Bízom benne, hogy nem lesz taktikázás, ha mégis, akkor is legalább az egyik focizni akar majd. Az igazi az lenne, hogyha futball-showt varázsolnának.  :ok: :ok:

Szerintem a szerencsétlen angolok már annak is örülnek, hogy továbbjutottak, szóval meccselnek egy jót.

Angol-belga mutyiból inkább kimaradok, így a másik meccsre lököm a lét:
Panama-Tunézia
Tunézia góljai 3.5 felett @ 3.75 bet365

Indok egyszerű, a kezdő tetszik, nincs tét, és igazából ha Angliának egyet, Belgáknak kettőt vertek, akkor még logikus is, hogy a harmadik meccsen hármat lőnek.

+egy ezres a 3.5 overre 10.00-es oddson

+jobban megküldtem a kihagyott tizit, mint szoktam, hisz akkor legalább az jön, ha belövik, akkor a gól jön. Egyébként itt tuti a tizi, szaudiaknak is adott a spori a gálameccsen, aztán tegnap Costa Rica is kapott, most is fog valamelyik, nincs nap büntető nélkül  :)



- Kik ellen tudott Anglia világbajnoki mérkőzést nyerni az elmúlt 12 évben?
- ?
- Panama, Tunézia, Szlovénia, Paraguay, Trinidad, Ecuador.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 28, 2018, 19:13:54
Angol-belga mutyiból inkább kimaradok, így a másik meccsre lököm a lét:
Panama-Tunézia
Tunézia góljai 3.5 felett @ 3.75 bet365

Indok egyszerű, a kezdő tetszik, nincs tét, és igazából ha Angliának egyet, Belgáknak kettőt vertek, akkor még logikus is, hogy a harmadik meccsen hármat lőnek.

+egy ezres a 3.5 overre 10.00-es oddson

+jobban megküldtem a kihagyott tizit, mint szoktam, hisz akkor legalább az jön, ha belövik, akkor a gól jön. Egyébként itt tuti a tizi, szaudiaknak is adott a spori a gálameccsen, aztán tegnap Costa Rica is kapott, most is fog valamelyik, nincs nap büntető nélkül  :)

Tőled inspirálódva toltam én is egy kisebb összeget az öngólra, 10.00-ért, illetve Barcenas legalább egyszer kapura lő (3.00).

Lehet, hogy én leszek az egyetlen, de a Panama - Tunézia meccsnek szavaztam bizalmat.  :ok:

A FIFA azért figyelmeztet, hogy a szándékos sárgának nem örül az utolsó csoportkörben és eltiltást ad érte. Viszont a dán-francia 0:0 csalással semmi baja az égvilágon.

Idézetet írta: TiB Dátum június 28, 2018, 20:05:23
A FIFA azért figyelmeztet, hogy a szándékos sárgának nem örül az utolsó csoportkörben és eltiltást ad érte. Viszont a dán-francia 0:0 csalással semmi baja az égvilágon.

Utána kaptak észbe.

Tunézia öngóljával megvan a 9. öngól a tornán. Ez már bőven rekord, 1998 volt eddig a csúcstartó, azon a vébén 6-szor találtak rossz kapuba.

Baszki ez a Batyujani "gólöröm".. :bash: saját magát rúgta fejbe... :laugh: ;D ;D
"Jézusom" - Hadú B. is csak ennyit mondott.. ;D ;D ;D
hülye gyerek telibe püfölte a kapufát a labdával.... kb. annyira volt ügyes mint Tunézia ellen amikor 10perc alatt vagy 4 ziccert hibázott!! :bash: :beerchug:
ha valahogy fel tudjátok tölteni ide a jelenetet azt megköszönöm, mert ezt érdemes visszanézni annyira szórakoztató!! ;D
:great:

Ez a játékvezető nagyon szivat engem. Barcenas remekel, de neki nem tetszik, nekem meg emiatt bukhat a fogadásom. Az öngólos már jött.  :ok:

Idézetet írta: Experte Dátum június 28, 2018, 21:30:26
ha valahogy fel tudjátok tölteni ide a jelenetet azt megköszönöm, mert ezt érdemes visszanézni annyira szórakoztató!! ;D
:great:

https://focivb2018.org/batshuayi-a-kapufa-segitsegevel-fejbe-rugta-sajat-magat/