Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem vártak 120 percet, már negyedóra után elkezdődött a büntetőpárbaj.

Tok jo hogy jol gondolkodtam, es Mbappe a kulcsember, de ha mindig felvagjak, igy nem sok pontot szerez a fantasy csapataimba  ;D

Kis gol is gol, csak errol nem szoltak Di Marianak  :D

Hoppá. :D Erre nem számítottam.

Ennyi gólra meg végképp nem.


;D

7 gól.
Nagyjából ennyit vártam összesen a nyolcaddöntőkben.

Gondolom vannak olyanok, akiknek semmi meglepő a 7 gól, meg várták is, de azért örülök hogy ennyire nyílt meccsel indultak a nyolccadöntők.


Van egy olyan erzesem hogy most ellottek a puskaport, es egy hetig nem lesz ennyi gol ;D Jo kis meccs volt, de csunya lett volna ha az argentinok ugy nyernek hogy kozuk sincs a meccshez. Nem tudom ki most a szov kap, de ilyen nulla taktikat kitalalni, es ilyen neveket padon hagyni... Otamendi meg a faszagyerek megint megcsinalta, centikrol beleverte egy fekvo ellenfelbe. #gentleman

Na, végre! Elkezdődött a foci VB!

Idézetet írta: Knapp Dátum június 30, 2018, 17:53:56
7 gól.
Nagyjából ennyit vártam összesen a nyolcaddöntőkben.
Az én 2,5-es underem is alig ment el..  :(

"Szem"fules Guedes ugy(k...ra) idegesit, lehet ,h nagy tehetseg (vagy lesz), de inkabb  Quaresmat neznem szivesebben.

Uruguay összehozta a VB talán legszebb olyan akcióját, amelyik góllal zárult. Ráadásul mindössze csupán két ember kellett ehhez: Cavani és Suarez. Kalap megemelve!

OTT VAN !! 1-1


U.i. Suarez vilagklaszis... szimulalasban is.

1-2 lett kozben ... :(   nezem  a VB vegso gyoztes  oddsz mozgast, a bwin rendesen belassul, gol eseten szep oddszokat lehet elcsipni.

Ronaldo :cya: Messi :cya:

Akkor kezdődjön a világbajnokság. :)

Franc se gondolta volna, ez is egesz jo meccs volt. Portugaliat a sajat fegyverevel vertek meg  :P
Kemeny dio lesz a franciaknak is Uruguay, de ha ennyi helyzetuk lesz nekik is, kettot minimum vernek. Remelem  ;D