Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha jól számolom, ez volt a vb-n a 7. európai-európai összecsapás, és ezek közül csak 4-5 volt nézhetetlenül szar.


Egy simán nyerhető vb lett oda Hierro, a spanyol szövetség és a Real Madrid miatt.

Szép volt Spanyolország! :beerchug:

horvát tj is nagy tippnek tűnik 1.4-ért  ::)

Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 18:57:42
Egy simán nyerhető vb lett oda Hierro, a spanyol szövetség és a Real Madrid miatt.

Szép volt Spanyolország! :beerchug:

Ne mond már azt légyszi, h ezzel a kerettel a baszk többet ért volna el. Xavi nélkül (és a korral) Ini se tudta azt a szintet hozni, ami elvárható lenne, Silva soha nem volt tipikusan vezéralkat, csatárposzton meg egy hazaárulóval erősíteni, vmint egy olyan játékost nevezni, aki a Celta-n kívül sehol másutt nem tudott maradandót alkotni, elég nagy kockázat. Tudom, utólag megmondani a frankót mindig könnyű, ennek ellenére most ez volt a nyelvemen.

Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 16:52:14
Az oroszok négy meccséből háromszor is volt öngól, kétszer pedig büntető.

Oakland kedveli ezt.
Ezért is jó, hogy továbbmentek.  ;)

Magáról a meccsről elég sokat mond, hogy a Forma 1 is izgalmasabb volt.  :D De hogy egy kis szakmaiságot is vigyek bele, öngólszépségversenyen simán dobogás gól, Ignasevits sarokkal tette be, ráadásul oda sem nézett. Sommer öngólja szerintem überelhetetlen, de ez mindenképp dobogós.
Pique pedig nagyon faszán összehozta a tizit, mintha direkt tette volna  labda útjába  :D

Egyébként meg azért is volt jó meccs a délutáni, mert szerintem ennél rosszabb nem jöhet.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 01, 2018, 19:37:15
Ezért is jó, hogy továbbmentek.  ;)

Magáról a meccsről elég sokat mond, hogy a Forma 1 is izgalmasabb volt.  :D De hogy egy kis szakmaiságot is vigyek bele, öngólszépségversenyen simán dobogás gól, Ignasevits sarokkal tette be, ráadásul oda sem nézett. Sommer öngólja szerintem überelhetetlen, de ez mindenképp dobogós.
Pique pedig nagyon faszán összehozta a tizit, mintha direkt tette volna  labda útjába  :D

Egyébként meg azért is volt jó meccs a délutáni, mert szerintem ennél rosszabb nem jöhet.
Öngól kipipálva és 11-es kipipálva a 81-szeres nyereményért, s már csakis mindössze annyi hiányzott, hogy időben szerezzenek még egy gólt azok a szerencsétlen oroszok.  >:(

Haaaaaaa :D

hármat fogadtam a horvát-dánra:mindkettő lő gólt,több lesz összesen 1,5-nél és az első félidőben lesz gól.
4 perc után minden jöt!!  :great:
Kellett már némi sikerélmény,mert már napok óta szarul ment  :redchug:

Idézetet írta: petercrouch Dátum július 01, 2018, 19:07:58
Ne mond már azt légyszi, h ezzel a kerettel a baszk többet ért volna el. Xavi nélkül (és a korral) Ini se tudta azt a szintet hozni, ami elvárható lenne, Silva soha nem volt tipikusan vezéralkat, csatárposzton meg egy hazaárulóval erősíteni, vmint egy olyan játékost nevezni, aki a Celta-n kívül sehol másutt nem tudott maradandót alkotni, elég nagy kockázat. Tudom, utólag megmondani a frankót mindig könnyű, ennek ellenére most ez volt a nyelvemen.

Egyetértek veled sok mindenben, illetve túloztam is keményen, csak a Realosok agyát akartam húzni ;D Mindemellett szerintem sokat változott a spanyolok játéka rossz irányba a vébén, látványosan meccsről-meccsre. A selejtezők alatt szépen lassan, de épült az új, letámadós, friss irány. Én csoportkörös kiesésükre fogadtam, de szép halált képzeltem el nekik, harcosat, szimpatikusat. Az orosz csapatnál biztosan jobbak például, de teljesen tanácstalanok voltak. Persze a játékosok hibája, de közvetve ez a mágnestáblánál is bukott meccs volt. A focisták nagy része nem rendelkezik annyi játékintelligenciával mint Xavi, meg kell mondani nekik mit hogyan csináljanak. Rendesen felkészülve, edzős kavarás nélkül ez sima győzelem lett volna az oroszok ellen. Ezt persze csak én mondom, random mezei suttyógyerek :D

Diego Costa amúgy tényleg hazaáruló, de igazi jó kutya, csak erős kezű gazdi kell hozzá. Nem véletlen, hogy Simeone hozta ki belőle a legtöbbet.

Azért mostmár többen értetek velem egyet abban hogy a rendező ország erős hátszéllel repeszt. Mondtam hogy 8-ban lesznek. Ilyen ez sajnos.

Oroszország, Horvátország, Dánia, Svédország, Svájc, Kolumbia, Anglia.

Ebből valamelyik vb-döntőt fog játszani. Persze a horvát nem lenne annyira meglepő, de összességében ez nem semmi azért :)

Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 20:54:17
Oroszország, Horvátország, Dánia, Svédország, Svájc, Kolumbia, Anglia.

Ebből valamelyik vb-döntőt fog játszani. Persze a horvát nem lenne annyira meglepő, de összességében ez nem semmi azért :)
Belgákat szándékosan hagytad ki, vagy őket az "esélyesek" közé soroltad, és nem lenne meglepi?
Nekem van fogadásom egy belga-angol döntő párosításon. Ott vérezhet el hogy a japánok után valószínüleg a brazílokat kapják a belgák.

Idézetet írta: laudrup Dátum július 01, 2018, 20:56:31
Belgákat szándékosan hagytad ki, vagy őket az "esélyesek" közé soroltad, és nem lenne meglepi?
Nekem van fogadásom egy belga-angol döntő párosításon. Ott vérezhet el hogy a japánok után valószínüleg a brazílokat kapják a belgák.

Itt csak az alsó ágra gondolt, hogy onnan ezek a csapatok közül kerül ki az egyik döntős résztvevő.  :beerchug:

Brazil - Angol döntő lesz.  ;)



Idézetet írta: kreatos Dátum július 01, 2018, 21:03:21
Mind a 4meccsen a félidőben 1-1 :laugh:

Uruguay - Portugália 1-0 volt a félidőben