Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2018, 21:48:17
Mojica-show van.

Ezen a meccsen kb. annyi kiabálás és annyi futball van mint amennyi showban volt.

"Vissza a gyökerekhez. Stúdió" - Hajdú B. István.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: medwebor13 Dátum július 03, 2018, 21:53:23
Ezen a meccsen kb. annyi kiabálás és annyi futball van mint amennyi showban volt.

Ez az első igazi dél-amerikai meccs a vb-n, nem tudom, mit panaszkodtok.  :)

Na, a szűz meg a balfék büntetőpárbaja... Szerintem az első tízből legalább 4 kimarad.

Csatolva egy büntető kisokos látható.

Abszolút nem lenézve őket, de Anglia vagy Svédország világbajnoki elődöntőt fog játszani :D Azért ezt ízlelgetni kell, tehát Anglia vagy Svédország ott lesz a vb-döntő kapujában :o

Southgate: Nem féltünk az átkozott büntetőktől

"Nyugodt voltam és a játékosaimon is ezt láttam. Nem foglalkoztunk a múlttal, korábban még viccelődtünk is rajta" – árulta el a 11-es párbaj előtti érzéseit az angolok kapitánya. Tovább


Visszatérek egy picit a legmocskosabb és legdurvább vb-meccs címet kiérdemlő Kolumbia-Anglia mérkőzésre:
Eddig viszonylag szépnek nevezhetően fociztak a dél-amerikaiak, s bizony éppen ezért nagyon meglepett, hogy Kolumbia és szövetségi kapitánya, Jose Pekerman ezúttal jobbára nem akart focizni. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy a dél-amerikaiak három verőemberrel (Carlos Sanchez, Lerma, Barrios) kezdtek a középpályán. A többit pedig láttuk. Sajnos!

uruguay-franciaország
cavaniról lehet már tudni, hogy játszhat-e? nélküle elég jó esély van a francia továbbjutásra
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/uruguay-france-4v4us1ml/

Idézetet írta: butyi Dátum július 05, 2018, 17:59:41
uruguay-franciaország
cavaniról lehet már tudni, hogy játszhat-e? nélküle elég jó esély van a francia továbbjutásra
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/uruguay-france-4v4us1ml/

Miért? Helyette jön a Spanyolországban 21 gólig jutó Christian Stuani (Girona)....

Idézetet írta: butyi Dátum július 05, 2018, 17:59:41
uruguay-franciaország
cavaniról lehet már tudni, hogy játszhat-e? nélküle elég jó esély van a francia továbbjutásra
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/uruguay-france-4v4us1ml/

Mai nap kulon edzett a tobbiektol, valoszinuleg nem kezd. Nekem is vannak ezutan ketelyeim, de ha Stuaninak kijon a lepes, potolhatja Cavanit..

Friss hír:

Lehet, hogy Marcelo kezd. Akkor nagyobb esélye lesz Belgiumnak, ugyanis Marcelo barátunk szeret elől ragadni, így azon az oldalon Mertens simán lefutja.

#823 július 06, 2018, 10:01:06, SPF Előzetes
Neymar kapcsán mindenre is fogadhatsz!

Neymar a teljes vb-mezőny legaktívabban lövő, legtöbbet lesre futó, legtöbb szabálytalanságot elszenvedő, legtöbb csellel próbálkozó játékosa. Tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum július 06, 2018, 09:56:30
Neymar a teljes vb-mezőny legaktívabban lövő, legtöbbet lesre futó, legtöbb szabálytalanságot elszenvedő, legtöbb csellel próbálkozó játékosa.

A legtöbbet fetrengő kimaradt... :(