Napi tipp - december 4.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - december 4.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 Forint/nap) részesülhet!


Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.12.04. 20:45
Esemény : Club Brugge - Seraing
Tipp: gólszám 5,5 felett
Odds: 7.50
Iroda: Unibet

Mindketten egy 3:3 -as kupameccsből jönnek. A Brugge a Genkkel , a Seraing pedig az Anderlechttel játszott egy hatgólos döntetlent . A bajnokságban viszont még nem találkoztak egymással. Itt az idő , hogy ilyen előzmények után ott is rezegjen a háló legalább hatszor.

JAPÁN J1 League
Gamba Osaka - Shonan Bellmare
2021.12.4. 06:00

Teljes játékidő - Gamba Osaka
Szögletrúgások száma - Alatt 11.5
Gamba Osaka által szerzett összes gól - Felett 0.5
Háromesélyes fogadás hendikeppel, Kezdése 0-2 - Shonan Bellmare

Odds: 6.25
unibet

egymás elleni mérlegük alapján
H-11 D-2 V-2
nyerni kellene az Osaka-nak...  :idiot2:

2021.12.04 09:45
Melbourne City-Western United FC
Szögletek száma 18 felett a mérkőzésen
Odds:17.00
bet365

SVÁJC: National League - 04.12.2021 19:45

Rapperswil-Jona Lakers - HC Fribourg-Gottéron
Tipp:HC Fribourg-Gottéron nyer+4.5 gól felett+mindkét csapat szerez gólt
Odds:3.20
Iroda:Unibet

2021.12.04.  16.15
Labdarúgás - SPANYOL - LaLiga
BARCELONA - BETIS
Tipp: BETIS nyer
Odds: 6,10
Iroda: Unibet

OLASZORSZÁG: Serie A - 16. forduló
04.12.2021 15:00
AC Milan - Salernitana
Tipp: ht/ft  1/1
Odds: 1.66
Bet365

Borussia Dortmund - Bayern München
Labdarúgás Németország Bundesliga
2021.12.05. 18:30

Tipp: 1. félidő btts és over 2,5 / Haaland bármikor gólt lő
Odds: 7.00
Iroda. bet365

Haaland felépült, már játszott 20 percet az előző fordulóban, gólt is szerzett. Minden megmozdulásán lehetett látni, hogy éhes a gólra. A Bajorok védelme gáz, simán lőhet mellettük gólt. Ellenben a Borussia védelme Akanjival és Hummelsel kevés lehet Müller és Lewa ellen, így pedig szerintem a z első félidőben egymásnak esnek a csapatok, és gólok lehetnek. Kb. mint a Bayer-Bayern meccsen volt, de most nem lesz Neuernek olyan könnyű dolga.

Dortmund-Bayern München
Fogadáskészítő
Döntetlen+Mindkét csapat szerez gólt-Igen+Haaland több, mint 1.5 kapuralövés
8.00
bet365

Szuperrangadóra kerül ma sor Dortmundban, ugyanis a második fogadja az egy ponttal jobban álló listavezetőt. Igazából az iksz ugrott be nekem erre elsőre, s az odds jobb, mint egy hoki döntetlen. Azt nem tudom elképzelni, hogy 0-0-val legyen ez megvalósulva, mindkét csapat be fog találni. A hazaiaknál remélhetőleg Haaland visszatér a kezdőbe, s ha így lesz, tömni fogják labdával. Két kapuralövést simán összehoz ma a norvég.

Sziasztok!

Időpont: 2021.12.04. (20:45)
Esemény: Foci Belgium (Waasland-Beveren - RWDM)
Tipp: Összesített gólok (2.5 felett)
Odds: 1.65
Iroda: bet365
Indoklás:

Waasland-Beveren jelenleg második helyen áll a bajnokságban és győzelmével jelentősen megerősítené feljutást érő helyét. RWDM negyedik helyen áll a bajnokságban idegenben is küzdős csapat és győzelmével továbbra is esélye lenne a feljutást érő helyezésre. Nagy motiváció ez a csapatok számára ami gólokban gazdag mérkőzést hozhat.




04.12.2021    13.00
Magyar Foci - NB1
Gyirmot FC - Mezőkövesd
Igen
Mindkét csapat gólt szerez
Felett 3.5
Összes szöglet: Gyirmot FC
Felett 3.5
Összes szöglet: Mezőkövesd
Mezőkövesd
Legtöbb szögletrúgás
Felett 1.5
Mezőkövesd által szerzett összes gól
odss:11.50
Ötös
unibet

 Soccer » Italy » Serie A
AS Roma - Inter
Today, 04 Dec 2021, 18:00
Tipp: Over9,5 szoglet + -2 EH szoglet Inter
Odds :5
Unibet

Indok : Ha a játék elején gólt szerez a Roma beállnak védekezni  magukra húzzak  az Inter gyors támadóit (Correa es Martinez) akik sok próbálkozás után sok szöglet is rúgni fognak :D

2021.12.04.  15:30
Labdarúgás, Magyarország, NBI
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia
Tipp: 2-1 nyer a Ferencvárosi TC (pontos eredmény)l felett a mérkőzésen
Odds: 8,50
Iroda: bet365

A Ferencvárosnak rendre meggyűlt a baja a Puskással, mindig szoros bajnokikat játszottak. A legutóbbi öt meccsükön, négy remi és egy Üllői úti 2-1 -es Fradi siker született. Most is szoros forgatókönyv várható és hasonlóan a 2020-as 2-1 -es eredményt várok, ahol mindkét fél betalál, de a Fradi jelenleg van annyival jobb, hogy a végén bevigye a döntő találatot. Tippem tehát a konkrét 2-1 -es Fradi siker ma délután.

PL
Wolves - Liverpool
tipp: Jota gólt lő+3,5 gól alatt+vendég győzelem
odds: 5,50
iroda: Unibet

Viszonylag rég játszodtam napi tippet, hiszen ez az új fajta szabályzat nem az én tippelési stilusomat találja, s így hogy nem kötelező saját téttel is játszani a magas oddsokat eléggé dobálozunk a nagy oddsokkal, ezt probálom meg most én is.
A tippem három részéből az első a Jota gól: remekül helyetesíti Firminot, mondhatni bombaformában, 7 gólos már a bajnokságban, ma ünnepli a 25. születésnapját, s pont a volt csapata ellen játszik a Liverpool, nálam ez adja magát, hogy ismét betalál.
3.5 gól alattról sokat nem szeretnék irni mivel a Guruba már próbáltam megindokolni miért számítok kevés gólos meccsre.
A vendég győzelemben pedig bízok, mint Pool szurkoló, hiszen továbbra is kell menni a City-Chelsea után, hogy lehessen még tavasszal is számolgatni a bajnoki esélyeket.

Labdarúgás: Anglia - Premier Liga
12.04. 18:30
Watford - Manchester City

Tipp: Hazai szerzi az 1. gólt és vendég (Mérkőzés alakulása)
Odds: 7,50
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Szerintem az első félidőben a City engedni fogja a Watfordot játszani, már nem is tudom hányszor láttam a City-t hátrányból nyerni, vagy az első félidőt elveszíteni majd nyerni - ma is ilyesmire számítok.