Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#1995 május 22, 2019, 20:49:02, csak1tomi
https://www.youtube.com/watch?v=5Btz9neKSkU
:ok:

https://www.youtube.com/watch?v=q477QnQm4_A
:-X


Francia bajnok: Metz
Dán: Esbjerg
Norvég: Kristiansand
Német: Bietigheim
Román: Valcea
Buducnust is lesz mert nekik nincs bajnokságuk
Magyar: Eto
Orosz: Rosztov
Horvát: Podravka
Svéd: Savehof
Szlovén: Ljubljana

ez 11 csapat a 16ból szóval 5 hely lesz vélhetőleg nekik, de ez csak késöbb derül ki szóval spekulációa részemről:
Odense
Copenhagen
Brest Bretagne
Thüringer
Fradi
Bukarest
Siófok mint Ehf kupa győztes

az tuti hogy 3 dán csapat nem lesz, hogy ki kerül még be szabadkártyával és ki megy selejtezőre az érdekes lesz

Nem próbált ma valaki fogadni a Szeged-Veszprém meccsre délelőtt???Nem fogadta el a rendszer a lottózóba se a postán azt mondták még nincs rá odds.Én neten töltöttem vittem a kódot 1,8 volt a Pickre,2,2 a Veszprémre.Így még nem jártam.

Hagman Bukarest -> Odense 1 év

NŐI KÉZILABDA-VB (november 30. – december 15.)
A CSOPORTBEOSZTÁS
A-CSOPORT: Hollandia, Norvégia, Szerbia, Szlovénia, Angola, Kuba
B-CSOPORT: Franciaország, Dánia, Németország, Dél-Korea, Brazília, Ausztrália
C-CSOPORT: Románia, MAGYARORSZÁG, Montenegró, Spanyolország, Szenegál, Kazahsztán
D-CSOPORT: Oroszország, Svédország, Japán, Kína, Argentína, Kongói DK

Világbajnokkal erősít a Siófok KC

A világbajnok Gnonsiane Niomblával erősödik az EHF Kupa-győztes Siófok KC kerete: a 28 éves francia válogatott kézilabdázó két évre érkezik a Metztől.

A Balaton-parti klub honlapjának közleménye kiemeli, Tor Odvar Moen vezetőedző szerint olyan játékost sikerült igazolniuk, aki a belső posztok bármelyikén komoly minőséget képvisel.
   
"Nagyon örülök Niombla érkezésének. Olyan játékost kerestünk, aki tapasztalt és a belső posztok bármelyikén megállja a helyét. Elsősorban irányítóként számítok rá, de biztos vagyok benne, hogy bal- és jobbátlövőként is fogom majd használni. Ezzel a kerettel számos variációs lehetőségünk lesz támadásban és védekezésben is" - kommentálta a megállapodást a norvég tréner.
   
"Az elmúlt években komoly szintet képviselő európai topcsapatokban játszottam. Nagyon sokat tanultam ezeken a helyeken, de most egy új kihívást szerettem volna a karrieremben. A Siófok egy viszonylag fiatal, de annál ambiciózusabb klub, ráadásul a magyar bajnokságban szerepel, ami nagyon vonzó számomra" - fogalmazott Gnonsiane Niombla, aki a Metz előtt két idényen át a CSM Bucuresti légiósa volt. A Bajnokok Ligája legutóbbi három kiírásában ott szerephez jutott csapatával a budapesti négyes döntőben, három vesztes elődöntő mellett két bronzérme van a legrangosabb sorozatban. A válogatottban 2016-ban Eb-bronzot, majd olimpiai ezüstérmet nyert, 2017-ben világ-, 2018-ban pedig Európa-bajnok lett.

forrás: MTI



Idézetet írta: csak1tomi Dátum július 03, 2019, 21:56:24
Kézilabda-Eb: 15 milliárd helyett jó, ha 60 milliárdból megússzuk

https://index.hu/sport/kezilabda/2019/07/03/kezilabda_europa-bajnoksag_2022_tervezes_epites/

:o:
Pénz nem számít! Egyszer élünk! Mulassunk!
Utánunk a vízözön!

Az Európai Kézilabda-szövetség bejelentése értelmében újabb öt évig Budapest ad otthont a női Bajnokok Ligája négyes döntőjének.
Final four 9-10 May 2020.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum július 11, 2019, 19:54:53
Az Európai Kézilabda-szövetség bejelentése értelmében újabb öt évig Budapest ad otthont a női Bajnokok Ligája négyes döntőjének.
Final four 9-10 May 2020.

Kérdés: nem kívánom a következőt, DE ha a Győr nem kerül be a F4-ba, akkor vajon az EHF-nek megéri Pesten szervezni a négyes döntőt?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 11, 2019, 22:23:47
Kérdés: nem kívánom a következőt, DE ha a Győr nem kerül be a F4-ba, akkor vajon az EHF-nek megéri Pesten szervezni a négyes döntőt?
Erre biztosan nem kerül sor, de akkor is megéri, hiszen a jegyek jelentős része addigra el fog fogyni, mire kiderül, hogy kik lesznek a legjobb 4-ben :)

Idézetet írta: drogos Dátum július 12, 2019, 09:16:57
Erre biztosan nem kerül sor, de akkor is megéri, hiszen a jegyek jelentős része addigra el fog fogyni, mire kiderül, hogy kik lesznek a legjobb 4-ben :)

Max. nagy nyüzsgés lesz a hirdetőoldalakon (árulják majd a jegyeket).  :D


u19 női eb win

vs spanyolország 33:23
vs ausztria 39:31
vs montenegro 27:18
vs románia  31:21
vs norvégia 28:24
vs oroszország 29:27
vs hollandia 27:20

100%  ;) :great:

döntőben HERCZEG Lili 49% 18védés   :o 8)


:smitten: