Működő kártyák az online fogadáshoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csabxs Dátum május 26, 2010, 21:11:43
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, 18 éves vagyok és szeretnék egy olyan bankkártyát amivel tudok utalni a neten pénzt unibetre (később betfair-re). Nincs állandó jövedelmem, tehát így nagyon sok kártya kiesik a számításból. A kérdésem az lenne hogy milyen bankot és kártyát ajánlotok? Ha van pár ezer forint éves költsége az sem baj, az OTP junior max-on gondolkodok, de már csak pár évig tanulok, így az sem egy biztos pont. Köszi a válaszokat.

szia,

a Raiffeiesen VISA kártyát tudom ajánlani, dombornyomott és mindenhol jól használható, visszautalásnál nem ülnek hetekig a pénzeden (mint pld. az OTP)

Sziasztok!

OTP Junior bankkártyát akarok csináltatni, és használni akarom fogadóirodákhoz be- és kifizetésre, na már most ez MasterCardos, eddig visa-s volt, de az egyik haverom azt mondta, hogy régen neki is az volt, de az új kártyája amit kapott az már MasterCardos és azzal is tudott kikérni pénzt a Bwinnről...tehát akkor ezzel  gond nélkül lehet kikérni attól hogy MasterCardos?

Helló.A Gamebookers.com-ra be lehet fizetni bankkártyán keresztül Cib Bank Cibezz Visa kártyával vagy csináltassak más diák bankszámlát amihez kártyát adnak.

Itt egy link http://cib.hu/maganszemelyek/szolgaltatasok/bankkartyak/cibezz_visa/index

Találtam egy két évvel ezelőtti bejegyzést a fórumon az AXÁval kapcsolatban, de inkább ide írom az áttekinthetőség kedvéért:

Friss tapasztalat, hogy a közvetlen befizetés a fogadóirodákhoz továbbra is tiltott az AXA VISA kártyájáról. (bár hosszú évek óta nagyon korrekt feltételekkel működő folyószámlájuk van - meg volt az elődjeiknek is - , de ez fájó pont.)

Persze Moneybookers-re sem tölthetsz fel a kártyával, ha játékra akarod használni a pénzt.
Ha feltöltöd, akkor meg az MB állítja le a tranzakciót, mikor a fogadóirodával bizniszelnél.

Ha két forrásból jön a pénz az MB számlára (egy "engedélyezett" és egy, a szerencsejátékhoz tiltott összeg is van a számlán), akkor külön kezeli a MB, bár annak nem találtam nyomát, hogy a két "al-egyenleg" miként változik és milyen logika alapján költik el róluk a pénzt. (first in - first out??)
Tény, hogy ha van 10,000 ft-od a számlán, és mondjuk 6-ot a szigorú AXA kártyáddal raktál fel, 4-et meg nyereményként kaptál valahonnan, akkor max. 4000-t használhatsz feltöltésre.

Az AXA az utalást MB számlára természetesen engedi. (és még ingyenes is a tranzakció)

Azért a számla érvényesítése is vicces folyamat!
Az AXA nem kezel deviza tételeket, a konverziót a Volksbank végzi nekik, így nem tudják megmondani, hogy hány euróval terhelte meg a MB a számlát, csak a forint összeget lehet látni!  :)

Szóval látsz egy forint összeget, mikor tudod, hogy euróval terhelték a számládat és a VISA dollár elszámolású!   :o
Két ismeretlenes az egyenlet és sehol egy ismerős, aki kiszámolná helyetted!
(A Volksbank oldalán fellelhető a két deviza napi árfolyam, amivel számolni kell, aztán meg imádkozni, hogy ugyanúgy kerekítettél, mint az "illetékesek".)

Hja!
A Moneybookers-hez történő (forint?) utalások egy magyarországi Commerzbank számlaszámra történnek, nagy valószínűséggel közvetlenül, bankfiókban is befizethető a számlára a pénz.

Amelyik fogadóiroda magyarországi banknál vezetett számlaszámot tüntet fel az utalásokhoz, ott - szerintem - szintén megoldható, hogy a nevezett bank fiókjában egyből a számlájukra fizetjük be a pénzt.
Persze a fogadóiroda még vacakolhat 1-2 munkanapot a könyveléssel, de a lelkiismeretünk már tiszta lehet: mi befizettük a részünket.

A Betclic pl. K&H, OTP és UniCredit számlára is fogad forint befizetést, így míg az AXÁval t#k#ltem, útba is ejtettem egy OTP fiókot, nehogy lecsússzak az iroda bónuszáról.

Utalásnál meg ha véletlenül a fogadóirodának és nekünk is ugyanott van számlánk, akkor az is költségkímélő és azonnal teljesülő (aznapi) átutalást jelent!

Tehát ez is szempont lehet bankválasztásnál: ha van kedvenc irodánk, melyet rendszeresen támogatunk kisebb-nagyobb összegekkel, akkor nyithatunk az iroda által preferált banknál is számlát. Így még bankkártya fenntartása sem szükséges, gyors, olcsó (általában ingyenes) bankon belüli utalással megoldható a feltöltés.

A közvetlen befizetést talán a Commerzbank esetében az akadályozhatja, hogy ők a vállalati ügyfeleket szeretik igazán, illetve összesen 9 fiókjuk van az országban...  :)
Ha valaki próbálta már, annak kíváncsi lennék a tapasztalataira...

Ejnye...
Jó hosszú hozzászólás lett.
Ez így nem számít cikknek?  :P

Idézetet írta: Knapp Dátum július 29, 2011, 04:23:54
Amelyik fogadóiroda magyarországi banknál vezetett számlaszámot tüntet fel az utalásokhoz, ott - szerintem - szintén megoldható, hogy a nevezett bank fiókjában egyből a számlájukra fizetjük be a pénzt.
Persze a fogadóiroda még vacakolhat 1-2 munkanapot a könyveléssel, de a lelkiismeretünk már tiszta lehet: mi befizettük a részünket.
.

A közvetlen befizetést talán a Commerzbank esetében az akadályozhatja, hogy ők a vállalati ügyfeleket szeretik igazán, illetve összesen 9 fiókjuk van az országban...  :)
Ha valaki próbálta már, annak kíváncsi lennék a tapasztalataira...

Ejnye...
Jó hosszú hozzászólás lett.
Ez így nem számít cikknek?  :P

Hali!
En vagy 7-8eve probaltam befizetni kozvetlenul a sportingbethez szamlara
Laza 3het hercehurca utan irtak jova,szal a kozvetlen befizetes egy oriasi baromsag!
Tudtommal minden iroda magara nezve kotelezonek nezi a penzmosasrol szolo jogszabalyokat.Marad az utalas.
Ja persze az mb dtto.

Idézetet írta: demi Dátum július 29, 2011, 05:44:23
Hali!
En vagy 7-8eve probaltam befizetni kozvetlenul a sportingbethez szamlara
Laza 3het hercehurca utan irtak jova,szal a kozvetlen befizetes egy oriasi baromsag!
Tudtommal minden iroda magara nezve kotelezonek nezi a penzmosasrol szolo jogszabalyokat.Marad az utalas.
Ja persze az mb dtto.

A közvetlen befizetés után ugyanazt látja az iroda - ha megfelelően adtál meg közleményt - mint ha utaltál volna, csak hamarabb az iroda számlájára kerül a pénz!
A 7-8 évvel ezelőtti tapasztalataidat összevethetjük az én pár napos élményeimmel, de talán felesleges...   :)
Nálam a Betclic esetén működött, egy családtag meg a Sportingbetet és a Betathome-ot tölti közvetlen befizetésekkel az utóbbi években. (onnan jött az ötlet, hogy én is próbát teszek)

Hja és az azonosítás a pénztári befizetésnél is megtörténik, ráadásul szigorúbb pénzmosás elleni szabályozás van már érvényben Magyarországon, mint 7-8 évvel ezelőtt.

Azt el tudom képzelni, hogy akkoriban egyszerűen nem voltak felkészülve az irodák a pénzügyi kultúrában hiányt szenvedő magyarokra, hisz fejlettebb országokban azért jóval ritkább a készpénzes tranzakció.


Idézetet írta: Knapp Dátum július 29, 2011, 04:23:54
Ha két forrásból jön a pénz az MB számlára (egy "engedélyezett" és egy, a szerencsejátékhoz tiltott összeg is van a számlán), akkor külön kezeli a MB, bár annak nem találtam nyomát, hogy a két "al-egyenleg" miként változik és milyen logika alapján költik el róluk a pénzt. (first in - first out??)

Erről a logikáról tud valaki valamit?  :help:

2 napja jött meg az új OTP-s kártyám és ugye Mastercardos. Erre most, akkor nem tudok kifizetést kérni? Csak banki utalással tudom lekapni az esetleges nyereményeket? >:(

Ha simán befizetsz vele akár a minimális utalási összeget, és egyből kiutalod, akkor máris minden simán megy.

Nem engedi így, ahogy írtad.
Rákérdeztem chaten is:

Ádám Üdv. Pár napja jött meg az új kártyám. (otp mastercard) az igaz, hogy ezzel csak a befizetés megy, de kiutalni rá nem lehet, csakis banki utalással tudom leszedni a pénzt, aminek a min. összege 30ezer
?
Andrea L Pontosan így van.


még azt írta a végén, hogy bármely bank Visa kártyája jó...

Ez így igen érdekes. Befizetni lehet, de kifizetés nem mehet rá... őszintén nem hallottam még ilyet. Azért is csodálkozok, mert nekem is OTP-s kártyám van, és minden jó vele. Van a hátulján CVC kód?

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 03, 2011, 21:18:54
Ez így igen érdekes. Befizetni lehet, de kifizetés nem mehet rá... őszintén nem hallottam még ilyet. Azért is csodálkozok, mert nekem is OTP-s kártyám van, és minden jó vele. Van a hátulján CVC kód?
Van. De neked nem Visa Electronos?


Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 03, 2011, 21:23:57
Nem, sima Mastercardos.
Mondjuk ezt nekem bet365-nél írták vagy te is onnan tudtad így levenni a pénzt vagy más irodánál működött?

Bet365-nél is működött, meg az összes többi irodánál, ahol regisztrálva vagyok.