F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 4., 09:00CET




Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 18., 10:00CET



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 25., 11:00CET


3. edzés, utolsó 20. percre értem be, akkor végeztem a mosogatással. Látom esik, erre mondja Wéber, folyamatosan javulnak a körülmények. Én meg a két Ferrari és Verstappen kivételével mindenkire raktam 1000 Ft és 200 Ft közötti összegeket, mondván ha javul a pálya, valami kishalnak kijöhet a lépés. De bakker, hogy a legnagyobb odds jön be :D

(egyébként Latifi győzelme ért egyedül 1001-es odds-ot, a második legesélytelenebb már 'csak' 501-est.) Ilyen pilóta volt tán 4, rájuk 300 Ft ment. Kár, hogy Latifinél csak 200-at írtam be. Bár igazából rájuk nem is nagyon akartam tenni, de úgy voltam vele, párszáz forintot rájuk is rakok, és milyen jól tettem  :D

Tudom, ez nem a bejött topic, de szerintem ez pályafutásom legnagyobb single szorzója. Egyszer 6-7 éve valami jordán utánpótlás kézimeccsen fogtam 501-est, de az 1001 az rekord  :)

Egyébként albon a másik Williams-szel bejött 3.-nak, neki csak 501-es oddsa volt pár perccel a piros zászló előtt...


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 24., 10:00CET

F1 Verseny Előzetes: Belga Nagydíj

Rövid szünet után újabb izgalmas hétvége következik! Olvasd tovább



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 29., 10:00CET


A Holland Nagydíjon a Királynő énekelte a himnuszt.



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 6., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 6., 10:00CET