Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hali!
Az lenne a kérdésem, ha befizetek a mastercardos skrilles kártyámmal egy irodához akkor a kifizetés hova történik? meg kell adni az emailt amire kiszeretnék fizetni mint amikor emailen keresztül fizetek be?

Szerintem nem tudsz azzal a kartyaval befizetni. Nekem soha nem sikerült.

Ha mégis sikerülne, akkor bankszámlára kaphatsz kifizetést utána.

Sziasztok!

Skrillre sikerült valakinek befizetnie CIB-es kártyáról? Régebben jó volt  :(

Hali!
Skrilles kártyámmal mennyit pénzt tudok felvenni ATM-ből / nap?
Ez lenne a limit? Currently available for cash withdrawal: HUF 291811

Hello lenne egy kérdésem van a skrilles számlámon pénz hogy tudom azt kivenni és rátenni a saját számlámra aztirja hogy a mastercard nem támogatott otp számlára hogy tudom átutaltatni?
Segítséget ill. válaszokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 27, 2018, 09:51:52
Hali!
Skrilles kártyámmal mennyit pénzt tudok felvenni ATM-ből / nap?
Ez lenne a limit? Currently available for cash withdrawal: HUF 291811

Alap számlánál 250€/24 óra.

A "currently available" az az aktuális maximum összeg a számládon, amit lekérhetsz pl. banki átutalással.

Idézetet írta: v1ru5 Dátum október 28, 2018, 08:30:58
Hello lenne egy kérdésem van a skrilles számlámon pénz hogy tudom azt kivenni és rátenni a saját számlámra aztirja hogy a mastercard nem támogatott otp számlára hogy tudom átutaltatni?
Segítséget ill. válaszokat előre is köszönöm!

Ellenőrizve van a számlád? Mivel fizettél be?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 29, 2018, 12:04:37
Ellenőrizve van a számlád? Mivel fizettél be?
Nem fizettem be itt nyertem hogy ellenőrizve van e vagy nincs nemtudom!Hogy tudom azt megnézni?

Sziasztok!

Be akartam fizetni Skrillre VISA-s virtuális kártyával egy kisebb összeget, de a Skrillen nem jelent meg a pénz, a kártyámról viszont leszedte. Mi ilyenkor a teendő? Várjak vagy megéri nekik írni?  ;D

Szasztok.
Ez az én esetem: SPF Admin hívta fel a figyelmemet, hogy nem tudok pénzt fogadni a Skrill-számlámon (nyertem 5 eurót SFscore-ban). Próbálgattam belépni, nem sikerült, mindig kiírta, hogy zárolva van a számlám.
Írtam a helpnek, majd napok múltán nagy nehezen válaszoltak (de legalább válaszoltak), s egy ilyen üzenetet írtak:

Dear XY (én)
Thank you for contacting the Skrill Help Team.

We would like to inform you that your account has been closed and can not be reopened.

However, you can set up a new Skrill account with a different e-mail address. Please choose whether the account should be private or business in order to avoid future inconvenience.

If you have further questions, we are at your disposal.

Kind regards,
Peritsa
Skrill Help Team

Magyarul mindenféle indok nélkül bezárták a számlámat, s nem is nyithatom újra. De legalább megtehetem másik e-maillel...

Találkoztatok már ilyennel?
Amúgy alig használtam, sok éve, míg pókereztem, akkor gyakrabban utalgattam vele ki-be, de max. 50-100 dollárokat, utoljára talán 1-1,5 éve volt pénzmozgásom rajta, azokat a pénzeket fizettem be valahová, vagy utaltam haza, amit itt nyertem (10-30 eurós nagyságrend...). Még a legszebb, hogy volt 5 euró a számlán, lényegében azt megtartották maguknak (arra még rákérdezek náluk, hogy képzelik), arra vártam, hogy majd ha nyerek máskor is, 10 eurót már be tudok fizetni valahová, nem volt sürgős. Ez úgy fél éve állt náluk.
Szóval elég gáz, nem értem az egészet. És a k. anyjukat.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 02, 2018, 12:44:03
Sziasztok!

Be akartam fizetni Skrillre VISA-s virtuális kártyával egy kisebb összeget, de a Skrillen nem jelent meg a pénz, a kártyámról viszont leszedte. Mi ilyenkor a teendő? Várjak vagy megéri nekik írni?  ;D

Hi!
Egyszer nekem is volt ilyen, azt hiszem utaláskor valamit nem jó helyre írtam (email cím vagy Skrill azonosító) szóval az összeg nem jelent meg a Skrill számlámon. Kb 1 hét várakozás után bementem a helyi Raiffeisen bankba rákérdezni, látták hogy megérkezett a lóvé és átküldték a számlára.

Sziasztok,

Tudtok arról valami infót,hogy a skrill számlára való utalásnál is von le már pénzt? Nekem most vont le 10 %-ot a befizetettből...kb 1 hónappal ezelőtt még ingyenes volt.(normál számlás utalás)

Köszi


Sziasztok.
Volt régen skrilles számlám, de már elfelejtettem a jelszavam. Mivel most nyertem ezen az oldalon, gondoltam csinálok egy újat új email címmel.
Sikerült is , jött is ma az email, hogy megjött a 15.000 ft az oldaltól.
Először még sikerült belépnem, kitöltöttem a lakcímet. Nem beszélek sajnos angolul, így nem tudom mi lehet a probléma, de most, hogy szeretném elhasználni fogadásra a pénzt, nem tudok belépni, ez az üzenet fogad:
"We have detected a similar account in our system. If you have forgotten the credentials for your active account, please retrieve your password below. If you need further assistance please contact us."
Mi lehet a gond?
A segítségeket előre is köszönöm.

Azt irja, hogy találtak egy hasonló számlát a rendszerben, valószinűleg a korábbi számlád és azzal próbálj belépni. Ha nem sikerül, irj a supportnak.

Most nem tudom az újjal mi lesz, lehet egyesitik, de mindenképp irni kellene nekik. Meg a régi jelszavát valahogy visszaszerezni.