TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum július 10, 2016, 14:14:17
Franciaország - Ronaldország
Szereznek gólt a franciák (1.30)
Griezmann gólt szerez (2.25
)


Tehát akkor igen, azért volt jó erre fogadni, mert a franciák nem lőttek gólt, és mindkettő elment. De élőben láttam, hogy ez lesz, ezért 198-as oddson...ja nem.

Throttur - Fylkir
AH 2 gól felett (1.325)

Mindkét csapat pofozózsák az izlandi bajnokságban, egymás ellen talán mennek valamire.

Idézetet írta: TiB Dátum július 11, 2016, 14:10:08
Throttur - Fylkir
AH 2 gól felett (1.325)

Nem volt rossz meccs, de nem sok mindent lehetett belőle látni, mert egy kamerával közvetítették a felezőtől. Eszembe is jutott az szfvár tv, ahol mindent így vettünk fel, amíg ott voltam gyakorlaton. Na de nem is ez a poén, hanem egyszer Tápai Szabinával készült az interjú. Gondoltam itt a lehetőség bevágódni, mert nyitott, laza csaj. Nem igazán volt stratégiám, persze hogy teljes besülés lett belőle. "Egyszer átengedtelek a zebrán" - ami bár igaz volt, de hát így csajozni... Mire ő: "Nem emlékszem rád, de kösz hogy nem ütöttél el".

BATE - SJK
AH 2 gól felett (1.45)

Idézetet írta: TiB Dátum július 12, 2016, 12:31:46
BATE - SJK
AH 2 gól felett (1.45)

Push lett a vége. A BATE végig jobb volt, talán több értelme lett volna az ő góljaikra fogadni, utólag már mindegy mondjuk.

Shandong Luneng - Shijiazhuang
AH 2 gól felett (1.325)

Ez a Shandong lenne Graziano Pelle új klubja, amit amúgy Felix Magath irányít, és sereghajtók. Ebben a klubban lehet hetente 96 millió forintot keresni ;D Mindjárt kezdődik, beszállok a gólokra, kíváncsi vagyok miféle foci megy arrafelé.

Ez így félidőben komoly szopónak látszik, és nem a védelmek miatt, hanem mert kurva bénák a befejezésben. Vikiék még nincsenek a kezdőben, de a lelátón már ott vannak.

Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2016, 13:23:03
Shandong Luneng - Shijiazhuang
AH 2 gól felett (1.325)

Végül jött, egy egészen fasza kis második félidőnek köszönhetően. Az utolsó gólnál a kapus adta a gólpasszt, egy kirúgással Diego Tardellinek, akinek az apja, a legendás Marco Tardelli volt a kedvence, ezért a Tardelli nevet adta a fiának. A meccs végén volt közös gyertyázás, illetve félidőben mintha egy kommunista beszédet mondott volna el a hangos. Kicsit szürreális élmény volt :D

Partizani - Fradi
Dupla esély X2 (1.25)

Nem szoktam élőben fogadni, ha esetleg bundával huncutkodnak a felek ezen a meccsen, akkor szerintem az gyorsan látszani fog, és akkor majd okoskodni kell. De alapjáraton ezt simán meg kell úszniuk idegenbeli vereség nélkül.

CS:GO - ESL Pro League Finals
Team Dignitas - Cloud9
Team Dignitas nyer (1.57)

Brazíliában zajlik ez a CS-torna, ahol a Dignitas nemsokára játszik egy komoly derbit a hazai játékosokból álló SK-vel. Ezen az SK az esélyes, de akárhogy is lesz, néhány órával ezután a meccs után az amerikaiak (Cloud9) ellen meccselnek a dánok, és azt hozniuk kell. Két csoportba vannak osztva a csapatok, és a továbbjutásuk szempontjából sokat érne ez a győzelem.

Idézetet írta: TiB Dátum október 28, 2016, 20:51:44
CS:GO - ESL Pro League Finals
Team Dignitas - Cloud9
Team Dignitas nyer (1.57)

Olyan CS-re fogadni, mint női teniszre. Vezet akin a pénzed van, úgy tűnik magabiztos, aztán egy ponton teljesen szétesik. Az előnye elkezd fogyni, a hátsó hang már közli veled, hogy ezt beszoptad öcsém, de azért még reménykedsz. De persze felesleges, mert elszáll a p*csába a tipped.

Barnsley - Bristol City
AH 2 gól felett (1.325)

Crystal Palace - Liverpool
AH 2 gól felett (1.350)

OpTic - Cloud9
Cloud9 - Legalább 1 mapot nyer (1.25)

Erősen szimpatizálok vele, hogy Benteke gólt szerez (3.00), motiváció megvan, négyszer már mattolta a Poolt. A két csapat legutóbbi meccsén is betalált (büntetőből), de még nem tudom mi legyen.

Idézetet írta: TiB Dátum október 29, 2016, 11:10:27
Barnsley - Bristol City
AH 2 gól felett (1.325)

Crystal Palace - Liverpool
AH 2 gól felett (1.350)

OpTic - Cloud9
Cloud9 - Legalább 1 mapot nyer (1.25)


Oostende - Standard Liege
AH 2 gól felett (1.325)

SK Gaming - Ninja in Pyjamas
SK Gaming nyer (1.44)

Az overes tippnél jobban tartok a CS tipptől, ahol közel egálban vannak az esélyek, de gondolom a hazai közeg miatt, az SK lett a favorit. Pedig nem lesz egyszerű meccs, és 1.44-ért hülyeség is bevállalni, mert így már inkább a NIP-ben van érték, de akarok kicsit idegeskedni délután. Egyébként a tornán már játszottak egymással, akkor a NIP nyert. Ááá dobom ki az ablakon a pénzt ;D

Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2016, 12:02:22
SK Gaming - Ninja in Pyjamas
SK Gaming nyer (1.44)

Az overes tippnél jobban tartok a CS tipptől, ahol közel egálban vannak az esélyek, de gondolom a hazai közeg miatt, az SK lett a favorit. Pedig nem lesz egyszerű meccs, és 1.44-ért hülyeség is bevállalni, mert így már inkább a NIP-ben van érték, de akarok kicsit idegeskedni délután. Egyébként a tornán már játszottak egymással, akkor a NIP nyert. Ááá dobom ki az ablakon a pénzt ;D

Fainul leírtad, hogy miért fogadjunk a Ninjákra.  ;D 

Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2016, 12:02:22
Oostende - Standard Liege
AH 2 gól felett (1.325)

SK Gaming - Ninja in Pyjamas
SK Gaming nyer (1.44)

Végül is nyert az SK bár 1:0-ás hátrányról álltak fel. Első mapot néztem, rendesen fel is húztam magam, aztán megreptettem a tabletem és inkább nem néztem tovább. A Las Palmas - Celta meccsre még akartam overezni, de inkább kihagyom. Bár jönni fog.

LASK Linz - Kapfenberg
AH 2 gól felett (1.275)

Stoke - Swansea
Stoke AH +0.5 (1.30)

Egyik sem hordoz magában túl sok értéket, de fogadhatnékom van.

Idézetet írta: TiB Dátum október 31, 2016, 12:50:54
LASK Linz - Kapfenberg
AH 2 gól felett (1.275)

Stoke - Swansea
Stoke AH +0.5 (1.30)

Cerro Porteno - Atletico Nacional
1.5 gól felett (1.53)

Idézetet írta: TiB Dátum november 01, 2016, 14:20:44
Cerro Porteno - Atletico Nacional
1.5 gól felett (1.53)

Azt lehetett hinni, hogy esik a hó a meccsen, annyira fújta a szél a pénztárgépszalagokat. Összességében tipikus dél-amerikai meccs volt: rengeteg pontatlanság, elkésett szerelések, sok színészkedés és bár ide-oda támadtak a csapatok, kevés igazi helyzet jött össze. Lehet fogadok majd a visszavágóra, ami 3 hét múlva lesz.

Flandria - Almagro
Dupla esély 12 (1.42)

A Flandria legutóbbi négy meccséből négy volt döntetlen. Ennek a sorozatnak a megszakadására fogadok, ami ha nem jön be, akkor tétemeléssel a következő meccsükre is fogadok. Remélem erre azért nem kerül sor :)

Idézetet írta: TiB Dátum november 02, 2016, 11:09:20
Flandria - Almagro
Dupla esély 12 (1.42)

Pune City - Goa
1.5 gól felett (1.40)

Azért tetszik az over, mert mindkét csapat nyerési kényszerben van, illetve a Goa az egyik legaktívabban támadó csapat a bajnokságban, ehhez képest viszont ők lőtték a legkevesebb gólt. Nyilván azon vannak az edzéseken, hogy ez változzon, ha már a helyzetek megvannak. Remélem most szakad ki náluk a gólzsák.

Idézetet írta: TiB Dátum november 03, 2016, 13:21:13
Pune City - Goa
1.5 gól felett (1.40)

Ajax - Celta Vigo
AH 2 gól felett (1.425)