Betfair Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Remek! Nyereményre nem voltam jogosult az elmúlt hónapokban, de amit műveltek jóváírás címén az kritikán aluli volt!

A jéték ugyanúgy folytatódik, attól függetlenül, hogy a felület még betfairo-es?

Idézetet írta: CaeSar Dátum március 01, 2013, 11:23:11
A jéték ugyanúgy folytatódik, attól függetlenül, hogy a felület még betfairo-es?

Persze, felület meg Bet365-ös, csak a dizájncserét lassabban hajtjuk végre.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 01, 2013, 11:31:09
Persze, felület meg Bet365-ös, csak a dizájncserét lassabban hajtjuk végre.  ;)

Bet365 for PRESIDENT!  :ok: :great: :redchug: :redchug: :redchug:

Amint korábban is irtam, ettől a hónaptól új szponzora van a játéknak, s már nyugodtan lehet szerepelni, de ha valaki szeretné megvárni, hogy tiszta legyen minden, annak még várnia kell hétfőig.

Előre annyit, hogy a Bet365 lesz a szponzor, az össznyeremény 200 font körüli, ajándékcsomagok nincsenek, s a nyerteseknek minimum egy fogadást kell kötniük az aktuális hónapban a Bet365-nél annak érdekében, hogy megkapják a nyereményüket.

További részletek hétfőn, március 4-én.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum március 02, 2013, 13:54:36
Amint korábban is irtam, ettől a hónaptól új szponzora van a játéknak, s már nyugodtan lehet szerepelni, de ha valaki szeretné megvárni, hogy tiszta legyen minden, annak még várnia kell hétfőig.

Előre annyit, hogy a Bet365 lesz a szponzor, az össznyeremény 200 font körüli, ajándékcsomagok nincsenek, s a nyerteseknek minimum egy fogadást kell kötniük az aktuális hónapban a Bet365-nél annak érdekében, hogy megkapják a nyereményüket.

További részletek hétfőn, március 4-én.  :beerchug:
Kérdésem: Most akkor innentől kezdve az azonosítóknál a bet365 számít? Azért kérdezem, mert én azért nem játszottam ezt a játékot, mert betfair-nál nem vagyok (előtte a GB-nél sem voltam). Viszont bet365-nél vagyok és ha ez számít akkor én is beszállnék a játékba.

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 02, 2013, 15:09:56
Kérdésem: Most akkor innentől kezdve az azonosítóknál a bet365 számít? Azért kérdezem, mert én azért nem játszottam ezt a játékot, mert betfair-nál nem vagyok (előtte a GB-nél sem voltam). Viszont bet365-nél vagyok és ha ez számít akkor én is beszállnék a játékba.

Igen, aki játszani szeretne, annak rendelkeznie kell Bet365-ös számlával.