2020-as férfi kézilabda Európa-bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kézilabda Eb: 9.6 millió forintos nyereménysorsolás

Fogadj az Unibetnél a 2020-as férfi kézilabda Európa-bajnokság összecsapásaira, hogy jogosultságot szerezz a 9,6 millió forint összdíjazású nyereménysorsolásokra, ahol összesen 60 különböző pénzdíj talál majd gazdára.
Az összes mérkőzést élőben követheted az Unibet TV-n.


Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. Fogadj legalább 1500 Ft értékben a férfi kézilabda Európa-bajnokág meccseire.
  3. Minden 1500 Ft értékben megkötött fogadás után sorsjegyet kapsz.
  4. Az első sorsolást 2020. január 20-án tartják. Az első sorsolás nyereményalapja 6,4 millió Ft és 40-szer 160 ezer Ft talál gazdára.
  5. A második sorsolást 2020. január 27-én tartják. A második sorsolás nyereményalapja 3,2 millió Ft és 20-szor 160 ezer Ft talál gazdára.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promócióra nem szükséges feliratkozni.
A 2020-as férfi kézilabda Európa-bajnokságra kötött minden legalább 1500 Ft értékű fogadás után egy sorsjegy jár, amivel részt lehet venni a nyereménysorsoláson.
Bármilyen opcióra köthető fogadás a 2020-as férfi kézilabda Európa-bajnokságon belül.
Előzetes és élő fogadással is részt lehet venni a promócióban.
Egyszeri és kötésben megtett fogadásokkal is részt lehet venni a promócióban.
Nincs minimum odds.
Cash out fogadással is részt lehet venni a promócióban.
Mindkét sorsolás hétfői napon történik majd.
A nyertesek nyereményét a soroslást követő fél órában jóváírjuk.
Minden sorsjegyhez egy egyedi azonosító szám jár.
Ezeket az egyedi azonosító számokat használjuk sorsoláskor.
A sorsolások nyertesei egyenlő mértékben osztoznak az adott nyereményalapon, azaz minden nyertes 160 ezer forintot kap.
A promóció ideje alatt egy játékos csak egy díjat nyerhet a sorsoláson.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy visszavonja a promóciót. A változtatások nem lépnek életbe feliratkozás után, kivéve ha alapos gyanú van arra, hogy a játékos megpróbálta megszegni a promóció szabályait.
A felhasználási feltételek utolsó módosításának időpontja: 17th December 2019, 14:00 CET

Nyert innen már valaki hasonló típusú játékon?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 09, 2020, 10:40:33
Nyert innen már valaki hasonló típusú játékon?
én még soha, pedig hasonló tenisz, foci illetve kézis sorsolásokra beszállok egy két "tombolával"

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 09, 2020, 10:40:33
Nyert innen már valaki hasonló típusú játékon?

Én is többször próbálkoztam már... legutóbb decemberben a női VB-n pl a játék két etapjára összesen több, mint 100 tikettem is volt a sorsolásra, de sajnos nem nyertem... Illetve korábban is részt vettem ezeken, kevesebb beküldött szelvénnyel, de akkor sem sikerült nyerni...   :'(

1500 ft-onként adnak egy sorsjegyet, azaz azok a játékosok, akiknek engednek több százezret feltenni, már egyetlen fogadással is több száz sorsjegyet gyűjthetnek.
Összesen 60 különböző játékos nyer majd, ha ezt a promót csak a magyarok között hirdetik, akkor azért időnként egy-két fórumtagnak be kéne férnie a nyertesek közé, viszont ha a skandináv játékosoknak is, akkor eléggé esélytelen.
Számszerűen ők jóval többen vannak és mivel több a pénzük és magasabbak a limitjeik, így "aránytalanul" sok sorsjegyet gyűjthetnek hozzánk képest.


Knapp, én is így gondolom. Meg azt is gondolom, hogy ez egy kanyi.  ;D Az, hogy még véletlenül sem nyerünk innen soha semmit, hát na...
Meg amit még nem értek, hogy engem -meg gondolom mást is- egyből kb. a nullára korlátoznak, ha nyerek egy kisebb-nagyobb összeget náluk, akkor egy svédet nem? Például én player specialra nem is tudok 1500t-ot egyeben feltenni... (legalábbis a csajoknál sokszor visszadobta legutóbb). (Öcsém számláját meg az olimpiára jegelem  ;D)

Lényegében azt nem értem, hogy én, kis geci tirpák, ha nyerek mondjuk 2-300 ezret, lekorlátoznak, mint ahogy tették is. Ha egy svéd teszi ezt, akkor őt nem korlátozzák?




Idézetet írta: oakland23 Dátum január 09, 2020, 14:57:03
Knapp, én is így gondolom. Meg azt is gondolom, hogy ez egy kanyi.  ;D Az, hogy még véletlenül sem nyerünk innen soha semmit, hát na...
Meg amit még nem értek, hogy engem -meg gondolom mást is- egyből kb. a nullára korlátoznak, ha nyerek egy kisebb-nagyobb összeget náluk, akkor egy svédet nem? Például én player specialra nem is tudok 1500t-ot egyeben feltenni... (legalábbis a csajoknál sokszor visszadobta legutóbb). (Öcsém számláját meg az olimpiára jegelem  ;D)

Lényegében azt nem értem, hogy én, kis geci tirpák, ha nyerek mondjuk 2-300 ezret, lekorlátoznak, mint ahogy tették is. Ha egy svéd teszi ezt, akkor őt nem korlátozzák?

Ehhez meg kellene kérdezzünk egy svéd játékost. Mondjuk Zlatant?  ;D