Átigazolási hírek - 2017 Nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A Bayern München következő szakvezetője
Tipp: Thomas Tuchel
Odds: @ 1,50
Iroda: Unibet

Carlo elküldése után Willy Sagnol ült le a müncheni kispadra. Szokásos forgatókönyv, a másodedző átveszi a csapatot pár meccsre, míg a vezetőség megkeresi a megfelelő utódot. Sagnol nem fogja megkapni a lehetőséget hosszútávon, ezt nem engedheti meg magának a Bayern. Gyakorlatilag minden Tuchel mellett szól.

- korábban volt már róla szó Münchenben
- szabadúszó
- Ugyan Hoeness inkább Nageslmannt szeretné, míg Kalle Tuchelt, de szezon közben a hoffenheimi vezetőedző érkezése kizárt, nem lehet ilyen kaliberű edzőt megszerezni idény közben
- a Bayern kapcsolatba lépett a BVB-vel, Tuchel után érdkelődtek
- már Guardiola is Tuchelt szerette volna utódjául Münchenben, lévén a hasonló filozófia miatt
- Tegnap Pep Münchenben volt az Oktoberfesten, majd Uli ezt nyilatkozta: ,,Elmondtam Pep Guardiolának, hogy kit nevezünk ki a következő napokban. Elégedettnek tűnt a választással"
- Ugyan felröppent Luis Enrique neve is, s talán ez aggasztó lehet a Hoeness nyilatkozat után, hisz Pep és Enrique jó barátok, így nyilván örülne az ő kinevezésének is Guardiola, de szerintem Enriquenek azért nincs esélye, mert Münchenben mindig fontos hangsúlyt fektetnek a német nyelvre. Guardiolától és Ancelottitól is elvárták, hogy megtanuljon németül. Enrique tudtommal nem beszéli a németet, ideje meg már nem is lenne megtanulni  ;D
- a Bayernnek utoljára német edzője Jupp Heynckes volt, valamiért úgy hozza a sors, hogy a legnagyobb sikereket német edzővel éri el a klub
- Hoeness németesíteni akar, ezért is cikkeznek Goretzkáról, Brandról, Wernerről stb... A németesítésbe pedig tökéletesen beleillik Tuchel.
- Tuchel jól bánik a fiatalokkal is, s a Bayern generációváltás előtt áll, fontos egy olyan edző számukra, aki megadja az esélyt a fiataloknak

Én tényleg úgy látom, hogy minden Tuchel mellett szól, remélem nem jön valami feketeleves: Van Gaal, Luis Enrique