Női és Férfi NB1 Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hát ahogy lefeküdt a békéscsaba győrben az egész undorítóra sikeredett

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 23, 2018, 21:57:04
hát ahogy lefeküdt a békéscsaba győrben az egész undorítóra sikeredett
Csak pont annyira gusztustalan, ahogy a Kecskemét NB3-as szinten játszott ellenetek. Na meg az is, hogy a Vác ellen 18 góllal nyertetek, ami messze van a reaálitástól. Csak a 2. félidőben 23 gólt kaptak 30 perc alatt. 3 perccel később is lett vége a Fradi meccsnek, pontosan tudtátok mennyivel kell nyerni, támadtátok a bajnoki címért, nem sikerült, csak magatoknak köszönhetitek, pedig az utolsó 2 ellenfeletek mindent megtett, hogy minél többel nyerjen a Fradi...de hát elfogultan nézve nehéz ezeket észrevenni. ;)

haha Zzz, ez ongol lett, mert nem szeretem a fradit semmilyen szakosztalyban  ;D csak pusztan sajat velemeny volt

hát csóri Fradi utolsó támadásba mi a faszt csináltak? :D Balfaszok :D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum május 24, 2018, 09:39:46
hát csóri Fradi utolsó támadásba mi a faszt csináltak? :D Balfaszok :D

Hafra akart lenni a szezon embere. Bátor volt, hogy el merte vállalni, de meggondolatlan is. Kicsit sajnáltam a Fradit, mert most igazan volt esélye nyerni bajnoki címet, és minden bizonnyal jövőre nemigen lesz.

hát de így :( csak úgy távolról ellőtte a semmibe, 0 helyzetből

Ha előtte nem lő három gólt (talán zsinórban) a végjátékban Háfra, amikor mindenki csak a baszott felelősséget tologatta, akkor nincs a Fradinak a végén a labdája. Eldurrantotta, jól tette. Örüljünk, hogy van, mert nem nagyon lehet válogatni a sok tehetség között, akiken mondjuk a válogatott mezét el tudjuk képzelni. 'Helyzet nem volt', de idő sem nagyon, rádobta, aztán ez lett belőle. Simán van ebben a csajban valami olyasmi jó értelemben vett gátlástalanság, ami a norvégokban, többek közt Mörkben is.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 24, 2018, 11:20:56
Ha előtte nem lő három gólt (talán zsinórban) a végjátékban Háfra, amikor mindenki csak a baszott felelősséget tologatta, akkor nincs a Fradinak a végén a labdája. Eldurrantotta, jól tette. Örüljünk, hogy van, mert nem nagyon lehet válogatni a sok tehetség között, akiken mondjuk a válogatott mezét el tudjuk képzelni. 'Helyzet nem volt', de idő sem nagyon, rádobta, aztán ez lett belőle. Simán van ebben a csajban valami olyasmi jó értelemben vett gátlástalanság, ami a norvégokban, többek közt Mörkben is.

Én is így gondolom.  :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum május 24, 2018, 10:11:41
Hafra akart lenni a szezon embere. Bátor volt, hogy el merte vállalni, de meggondolatlan is. Kicsit sajnáltam a Fradit, mert most igazan volt esélye nyerni bajnoki címet, és minden bizonnyal jövőre nemigen lesz.

Az időkérésnél Elek mondta hogy Háfra vállalja el. Elvállalta, de elkapkodta, még bőven volt idő két-három passzra is. Szerintem nem kellett volna egy ifjúsági játékosra tenni ekkora terhet eleve. Még akkor sem, ha tényleg ő hozta vissza a Fradit a végén. Talán mind az öt gólját akkor lőtte.

Egyébként a Fradi támadott a Magyar Kupa "győzelemért" az Eto ellen - Pena kapufára lőtte. Támadott Győrben a bajnoki cìmért - Schatzl nullszögből elkapkodta. Támadott a Vác ellen a bajnoki címért - Háfra elkapkodta. Nekik drukkoltam, de ennyi lehetőséget nem lehet büntetlenül kihagyni