Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért annak van némi bája hogy létrejött az olimpia miatt az M5, hogy most ugyanazt adják mint az M4-en. Közben meg normális műsorért lehet streamet vadászni...

Azért kicsit jó, mikor evezés közben a szerbek beborulnak és a magyarok a semmiből bekerülnek.  :great: :great:

Uhh, most érek haza, és látom, hogy az M5-ön a szöveg kitakarja a képet  ;D De most olvastam, hogy nem egyedi dolog. Nekem tányéros UPC van, de úgy látom, mindegy, nem ettől függ...

Idézetet írta: secretariat Dátum augusztus 06, 2016, 16:11:14
Odaadnám minden helyszínnek két alkalomra a rendezés jogát.  ::) Azért a kínaiak ügyesek. Vagy csak nem mertek lopni. :redchug: ;D

A kínaiaknál elég egy stadiont kifizetni és akciósan építenek kettőt!   ;D

a kézi szégyene amit ezek a mocsok franciák bemutatnak

Verrasztó meg az érem.  ;D  Én is bedőltem a hülyeségeiknek, meg a szokásos magyar "előreodaadjukazérmet" dumának.

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 06, 2016, 17:50:02
a kézi szégyene amit ezek a mocsok franciák bemutatnak

és amit támadás címszóval a hollandok leműveltek az mégnagyobb égés

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 06, 2016, 18:26:00
Verrasztó meg az érem.  ;D  Én is bedőltem a hülyeségeiknek, meg a szokásos magyar "előreodaadjukazérmet" dumának.
Én még az elején hülyének néztem a Knézyt is. Aztán idővel már magamat :D

Aki NASA rakétával megy Rióba, annak nem lehet ellenfele egy meghátolaszcsaj :)

Szép volt Szász Emese!

Tényleg csodaszép nő ez a Fiamingo, de szerencsére nem ezért adják az érmeket. Nagy gratula Emesének! Az első (nem kalkulált )arany meg is érkezett.Még 7 fogja ezt követni!

Eltaktikáztam, azt hittem fenn tudok maradni. Pedig ébresztő kellett volna. :'( Mire felkelek, Hosszú Katinka már olimpiai bajnok lesz.

#71 augusztus 07, 2016, 08:44:03, butyi
Még véletlenül sem ejtette ki Knézy a menekült úszólány nevét

Hiába nyerte meg a 100 méteres női pillangó egyik előfutamát Yusra Mardini, ifjabb Knézy Jenő sem az indulók felsorolásakor, sem pedig a célba éréskor nem említette meg a nevét. Yusra Mardini a menekült válogatott tagjaként indult.

! No longer available

Öten álltak rajthoz a 100 méteres női pillangó egyik előfutamában. Ők voltak a leggyengébb idővel kvalifikált versenyzők. Ifjabb Knézy Jenő az öt nőből négynek a nevét megemlítette, de Yusra Mardinit kihagyta. Miután a szíriai menekült lány megnyerte az előfutamát, a kommentátor akkor sem tartotta említésre méltónak a 18 éves lány nevét és azt, hogy ő a menekült válogatott tagjaként vesz részt az ötkarikás játékokon.

Amúgy is undorító ez a menekültes közvetítés az olimpiáról.Minden félórában kormányhirdetések a menekült népszavazásról,ami a közeli októberben lesz.Hírek,amik alapvetően amolyan menekültes híradó.Ez egy migránsos olipmpiai közvetítés lesz.Jól szájbarágósan,hogy mindenki megértse

A magyar sportolók nagyszerűek,mint mindig,az eredmények pedig fantasztikusak!  :great:
A magyar közvetítés pedig a leggyengébb olimpiai közvetítés amit eddig láttam.A selejt bosszúja.Lakájmédia,kormánypropaganda.

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 07, 2016, 07:46:19
Még véletlenül sem ejtette ki Knézy a menekült úszólány nevét

Hiába nyerte meg a 100 méteres női pillangó egyik előfutamát Yusra Mardini, ifjabb Knézy Jenő sem az indulók felsorolásakor, sem pedig a célba éréskor nem említette meg a nevét. Yusra Mardini a menekült válogatott tagjaként indult.

Akkor most már kezdem érteni, miért nem esett egyáltalán szó a köztévén a kerékpáros verseny végéről... #belgaaranyérem #brüsszel