Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

Krisztina321 és 1 vendég van a témában


Az Interwetten és a Maratonbetről mik a vélemények?

Utóbbinál már nem is lehet regisztrálni Magyarországról, de amíg lehetett, addig se volt valami nagy szám, pár nyerő fogadás után jött a korlát.

Interwetten : hihetetlen szar iroda, skrilles befizetésnél is díjat számolnak fel,  és hiába kérnéd ki oda, "biztonsági okokból" az első kifizetést bankszámlára kell kérni.


Idézetet írta: CsabaZs Dátum július 16, 2016, 13:24:17
Az Interwetten és a Maratonbetről mik a vélemények?

Interwettenre sem lehet már regelni magyaroknak!

Most kóstolgatom a surebet-et! Szerintetek nagy gáz, ha egy irodánál kétszer tettem meg egy meccset ugyanarra a kimenetelre, csak az utóbbi odds már nagyobb volt?   :crazy:

Szerintem nem gáz,csak az ideidet teszed tönkre!Ha bejön akkor megnyugszol!

arbos szakiktól kérdezném, hogy ez így middle-e  over 57 odds 2.3 under 57.5 odds 1.85

köszi

Ez egy 2,53%-os arb (tehat mindenkepp pluszos vagy vele), s amennyiben az over 57 is AH, nem pedig EH, akkor pontosan 57 golnal tet visszajar ra, masik pedig nyertes. Gyakorlatilag annak tekintheto, de ami fontosabb, hogy nelkule is rendben van a dolog.

Sziasztok,
látom sajnos kicsit elhalt a forum :/
Most kezdek bele az arbolásba, az alapokkal tisztában vagyok.
A live resze erdekelne első sorban, itt látok több value-t.
Kinek milyen tapasztalata van? Milyen softvert, oldalakat ajánlanátok?
Köszönöm előre is a segítseget.

Kezdokent nem elovel inditanek, eloszor legyen egy kis tapasztalat. Hidd el, meg igy is lesznek olyan pillanatok, amikor sietos lesz megoldani egy problemat. Aztan a kesobbiekben, ha van toke meg minden egyeb, Oddstorm vagy Betburger. Tapasztalatom nincs ezekkel, de elonel mindenki ezekre eskuszik (foleg az utobbira), s az aruk is ennek megfelelo (persze, aki profi szinten uzi, annak ez nem lehet akadaly). Ird be a Google keresobe, hogy arbusers, elso talalat.


Betburgeren mekkora arbok szoktak lenni? Csak hogy megéri e előfizetnem. Vannak esetleg 5-10% körüli arbok is?

Idézetet írta: Lancer Dátum március 06, 2017, 09:27:04
Betburgeren mekkora arbok szoktak lenni? Csak hogy megéri e előfizetnem. Vannak esetleg 5-10% körüli arbok is?
Vannak 5% felettiek is élőben, csak ezeknél már nagyon figyelni kell, mert van olyan, hogy ha megteszed az egyik oldalt addig a másik iroda durván visszakorrigálhat és a plusz 5%-ból lehet minusz 5 is.
Ki kell tapasztalni az irodákat, hogy melyik hogy reagál az élő arbokra.
Nem élőben 6-7%-tól nagyobb arbokat megtenni elég rizikós, mert könnyen törölhetik.
Ha nem magyarországi lakcímről fogadsz simán megkeresheted vele az előfizetés árát meg még egy kisebb fizetést is szerintem. Persze amíg le nem korlátoznak.

Én tapasztaltam már a betfairen 10%os arbot a bet365tel szemben itf teniszen nem egyszer. Legutóbb mindkét oldalt 2.20on lehetett volna fogadni de csak az egyik oldalon volt pénzem. Elég sokáig kb az első szett végéig fent állt az arb

Sziasztok!
Van még lehetőség pénzt keresni arbitrázzsal? Egyáltalán csinálja még valaki? Lenne pár kérdésem.