Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen, csak a 10 legnagyobbat mutatja, mit akartok ennél többet? :D
Beregelés után a Settings -> My Bookmakers. Itt lehet be ill. kipipálni azokat a fogadóirodákat amit nem szeretnél látni. Igaz, a sure-beteknél, ahol a 10 legnagyobbat mutatja ott lesznek, de ha rákattintasz az adott eseményre, akkor ott már nem.

Vigyázzatok a boylesportssal.
Többször szerepel tenisznél, az oddsok egész jók, csak épp lassó a lekérés netellerre. Már vagy 2 napja kértem le, azóta a pénzt megint megjelent a boylesportsnál. A netellerről is töltöttem fel, tehát az iroda a ludas.
A másik pedig az, hogy csak fix összeget tudsz lekérni és feltölteni.
Így lett a 4%os profitból -1%. Muszáj volt már megtegyem, mert a másiknál már megkötöttem, és persze, hogy nem az jött be.

Mekkora téttel fogadtok egy-egy meccsre ami még nem gyanús ill. eltűrik a fogadóportálok?

Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 11, 2010, 11:11:11
Mekkora téttel fogadtok egy-egy meccsre ami még nem gyanús ill. eltűrik a fogadóportálok?

Én 24 euróval kezdtem, most van 26.5.
Annyi hogy normál esetben visszaérsz egy fogadóirodához, és amit megnyertél egyszer, azt otthagyod náluk máskor.
Hétvége elején érdemes kinézni a legnagyobb %-ot, bármelyik napon van. Mert eddig nem találtam olyan fogadóirodát amely hétvégén fizetne. Ezért pénztek d.u. érdemes  kikeresni a nagy meccset, akkor is ha az varsárnap van. De lehet a többieknek más a tapasztalata

Igazából surebetelésbe nem nagyon köthetnek bele, mert egyszer nyersz, egyszer vesztesz náluk. Pár száz eurot bőven benyalnak.

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 12, 2010, 07:47:21
Én 24 euróval kezdtem, most van 26.5.
Annyi hogy normál esetben visszaérsz egy fogadóirodához, és amit megnyertél egyszer, azt otthagyod náluk máskor.
Hétvége elején érdemes kinézni a legnagyobb %-ot, bármelyik napon van. Mert eddig nem találtam olyan fogadóirodát amely hétvégén fizetne. Ezért pénztek d.u. érdemes  kikeresni a nagy meccset, akkor is ha az varsárnap van. De lehet a többieknek más a tapasztalata

24 euróval sure betezel? azt mondják az okosok min. 500 euróval kell nekifogni, de akkor érdemes igazán ha van 2-3-4ezer inkább.

Kapásból ennyi volt. De hogy nem nagy profitot tudtam még összehozni, az biztos. Emiatt válogatok egy fél órát, mert jópárat effektív nem tudok megrakni, mert nem passzol a feltöltési összeg.

Hát igen,csak a moneybookers limit gyorsan kimerül,erre mit javasolnak az okosok?
Visánál pld 2% körüli fee-t láttam.
Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 12, 2010, 14:15:46
24 euróval sure betezel? azt mondják az okosok min. 500 euróval kell nekifogni, de akkor érdemes igazán ha van 2-3-4ezer inkább.

Idézetet írta: igalj Dátum szeptember 13, 2010, 13:09:20
Hát igen,csak a moneybookers limit gyorsan kimerül,erre mit javasolnak az okosok?
Visánál pld 2% körüli fee-t láttam.

Azt javasolják, hogy nem úgy kell csinálni, hogy minden fogadás előtt leveszel és feltöltesz pénzt az irodáktól hanem kinézel vagy 6-8 irodát és odaraksz be min 1000 eurókat így nem kell egyfolytában levenni meg feltölteni és kitart a mb is. Meg hát ott van a neteller is.

Netelleres vagyok most, mert a MB nem engedélyezte még a kártyámat, amit a nem eurós számlámnál használtam, ú.h. azt még nem tudom feltölteni.
Az tuti, hogy úgy kell csinálni, mert nagyon sokszor jártam már úgy, hgoy az odds leesett mire meg tudtam tenni.
Így sokkal lassabb, és kevésbé profitábilis, mert mindig kell várjak a pénzre, mert a legtöbb iroda azért nem küldi napon belül.

Aki megteheti nyilvánvalóan minden fogadóirodában tartson kellő mennyiségű pénzt.
De aki kevesebbet szán rá, (vagy nem fussa neki többre) annak ajánlottam a MB módszert. Ha kevés pénzzel (pl.<200€) kezdesz akkor ha profitálni akarsz valamilyen szinten muszáj a teljes összeggel fogadnod és kifizetni minden fogadás után vissza Moneybookersra.
A limited ekkora összegnél lassan fog kimerülni. Töltesz fel bankkártyáról pénzt + hitelesíted a számládat + a címedet is és kijön 17000€ , ami kishíján 5 MILLIO forint .. Ekkora összeg tuti kibír egy darabig ha 200€ kezdesz azt garantálom :)

Idézetet írta: igalj Dátum szeptember 13, 2010, 13:09:20
Hát igen,csak a moneybookers limit gyorsan kimerül,erre mit javasolnak az okosok?
Visánál pld 2% körüli fee-t láttam.

VISA val nem éri meg, mert pl. nálam bet365re mikor töltök alapból elmegy 3-4% avval, hogy oda-vissza váltja az eurót, pedig a számlám, meg a bet365öm se abban van.
Ennyiért meg nem hiszem hogy megérné euró alapú VISA t kérni, mert az eléggé sokba kerülhet, MB hez viszonyítva is.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum szeptember 13, 2010, 20:40:37
Aki megteheti nyilvánvalóan minden fogadóirodában tartson kellő mennyiségű pénzt.
De aki kevesebbet szán rá, (vagy nem fussa neki többre) annak ajánlottam a MB módszert. Ha kevés pénzzel (pl.<200€) kezdesz akkor ha profitálni akarsz valamilyen szinten muszáj a teljes összeggel fogadnod és kifizetni minden fogadás után vissza Moneybookersra.
A limited ekkora összegnél lassan fog kimerülni. Töltesz fel bankkártyáról pénzt + hitelesíted a számládat + a címedet is és kijön 17000€ , ami kishíján 5 MILLIO forint .. Ekkora összeg tuti kibír egy darabig ha 200€ kezdesz azt garantálom :)

Az már elég szép summa az biztos. Mondjuk ahogy az oddsportalon néztem, egyes siteok elég sokszor ismétlődnek, ha oda töltenék fel, akkor tényleg profitábilisabb lenn, mert nem lőném el a surebetet ennyiszer, és nem kellene, hogy egy rakásszor lemondjak pár egész jó eseményről.
Mondjuk a legrosszabb az, mikor a legnagyobb %-os fogadásokat amiatt nem tudom megkötni, mert nem lehet euróban nyitni számlát csak dollárban.

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 13, 2010, 21:23:17
Mondjuk a legrosszabb az, mikor a legnagyobb %-os fogadásokat amiatt nem tudom megkötni, mert nem lehet euróban nyitni számlát csak dollárban.

Nem, a legrosszabb az, ha az egyik fogadás megkötése után eltűnik az arbitrázs, vagyis leesik a másik oldal oddsa, és már csak veszteséggel tudsz kiszállni. Ebbe hosszútávon mindenki belefut előbb vagy utóbb.

Idézetet írta: igalj Dátum szeptember 13, 2010, 13:09:20
Hát igen,csak a moneybookers limit gyorsan kimerül,erre mit javasolnak az okosok?
Visánál pld 2% körüli fee-t láttam.

Ha komolyan csinálod, akkor Moneybookers VIP tag leszel, és nem lesz semmilyen limited. Annyi kell csak hozzá, hogy egy hónap alatt több mint 5k eurót utalj irodákhoz, utána már nem nézik a forgalmad.