Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 12, 2010, 07:47:21
Mert eddig nem találtam olyan fogadóirodát amely hétvégén fizetne. Ezért pénztek d.u. érdemes  kikeresni a nagy meccset, akkor is ha az varsárnap van. De lehet a többieknek más a tapasztalata

Ezt nem értem, a normális fogadóirodák a meccs vége után max 1-2 órán belül fizetnek, olyat még soha nem láttam, ahol tovább tartott volna fél napnál. Egyébként meg óvatosan kell ezzel a ki-be utalgatással bánni, mert az irodák sem hülyék, és feltűnik nekik hogy mit csinálsz. Mondjuk pár 10 eurós tétek nem hinném hogy zavarnák őket, de később ha már többszáz eurót raksz egy meccsre, és utána át akarod helyezni a nyereményed, sok helyen limitelnek.

köszi,ez eszembe se jutott,mondjuk még sose olvastam mi a feltétele a viptagságnak  :ok:
Idézetet írta: _getbuck_ Dátum szeptember 18, 2010, 15:57:12
Ha komolyan csinálod, akkor Moneybookers VIP tag leszel, és nem lesz semmilyen limited. Annyi kell csak hozzá, hogy egy hónap alatt több mint 5k eurót utalj irodákhoz, utána már nem nézik a forgalmad.

Idézetet írta: _getbuck_ Dátum szeptember 18, 2010, 15:57:12
Ha komolyan csinálod, akkor Moneybookers VIP tag leszel, és nem lesz semmilyen limited. Annyi kell csak hozzá, hogy egy hónap alatt több mint 5k eurót utalj irodákhoz, utána már nem nézik a forgalmad.
Hol lehet olvasni a vip tagságról?Mert én nem látom sehol:)

Na utánanéztem,ezeket találtam:
http://www.moneybookers.com/vip/
Ha valaki VIP tag szeretne lenni, összesen legalább 5000€ értékben kell pénzt utalnia bármelyik szerencsejáték oldalnak, egy hónapon belül.
kapsz biztonsági kulcsot is,szóval érdekes  :ok:


Idézetet írta: demi Dátum szeptember 18, 2010, 18:48:30
Hol lehet olvasni a vip tagságról?Mert én nem látom sehol:)

Köszi!
Én már annak is örülnék,ha meg tudnék felelni a kritériumaiknak. :)

Idézetet írta: _getbuck_ Dátum szeptember 18, 2010, 16:02:57
Ezt nem értem, a normális fogadóirodák a meccs vége után max 1-2 órán belül fizetnek, olyat még soha nem láttam, ahol tovább tartott volna fél napnál. Egyébként meg óvatosan kell ezzel a ki-be utalgatással bánni, mert az irodák sem hülyék, és feltűnik nekik hogy mit csinálsz. Mondjuk pár 10 eurós tétek nem hinném hogy zavarnák őket, de később ha már többszáz eurót raksz egy meccsre, és utána át akarod helyezni a nyereményed, sok helyen limitelnek.

Lehet az a baj, hogy netellert használok. Valószínű hogy MB-re gyorsabban utalnak. Át kellene váltsak rá, mert ha lekérném a pénzt, 2 euró azért kevesebb mint 7,5 ami a netellernél van

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 18, 2010, 19:59:22
Lehet az a baj, hogy netellert használok. Valószínű hogy MB-re gyorsabban utalnak. Át kellene váltsak rá, mert ha lekérném a pénzt, 2 euró azért kevesebb mint 7,5 ami a netellernél van

Ja bocs félreértettelek, azt hittem a meccs utáni kifizetésre gondolsz, azért nem is értettem:) Egyébként igazad van, hétvégén általában tényleg nem fizetnek, ez MB-nél is így van.

Idézetet írta: _getbuck_ Dátum szeptember 18, 2010, 20:04:38
Ja bocs félreértettelek, azt hittem a meccs utáni kifizetésre gondolsz, azért nem is értettem:) Egyébként igazad van, hétvégén általában tényleg nem fizetnek, ez MB-nél is így van.

Időközben használom a Moneybookersemet is. Bet365ről vasárnap pár óra alatt lennvolt. Lehet át kellene álljak netellerről, csak még nem tudom hogy

Nekem van egy ötletem,csak nem biztos hogy egyre gondolunk.

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 20, 2010, 07:59:39
Időközben használom a Moneybookersemet is. Bet365ről vasárnap pár óra alatt lennvolt. Lehet át kellene álljak netellerről, csak még nem tudom hogy

Idézetet írta: igalj Dátum szeptember 20, 2010, 09:10:23
Nekem van egy ötletem,csak nem biztos hogy egyre gondolunk.

A lényeg az, hogy valahogy átkerüljön MB-re netellerről

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 20, 2010, 07:59:39
Időközben használom a Moneybookersemet is. Bet365ről vasárnap pár óra alatt lennvolt. Lehet át kellene álljak netellerről, csak még nem tudom hogy

neteller --> bankszámla --> moneybookers

Hát lehet ez lesz a vége. A másik megoldást meg a szerencsére hagyom, mert egyszerre fogom használni mind a 2t, és előfordulhat, hogy az jön be, amit moneybookersről tettem.
Meg persze meg kell várjam, míg a neteller ellenőriz, amit már vagy 3 hete nem sikerült neki befejezni

Egy fogadóiroda, amit messziről kerüljetek el: BetOnline247 !!!
Nagyon problémás oldal. Kifizetést igényeltem már több mint 3 hónapja MoneyBookersra, de még mindig nem kaptam meg.
1 hét tán írtam nekik, hogy hol a pénzem, azt írták vissza hogy sok kifizetésük van jelenleg és ezért késik. 2 hét után ismét írtam neki, ugyanez volt az indoklás. És most 3 hét után már komoly hangvételű e-mailt írtam a supportnak, olyasféle panaszlevelet, hogy hgoy nem képesek kifizetni 92 € -t 3 hét alatt, mikor az 1000x nagyobb irodák is max 2 nap múlva fizetnek. Erre az e-mailre már nem kaptam választ.
Az összeg a tranzakcióimban még mindig "pending" = folyamatban van.

Üdv Urak!

Az lenne a kérdésem, hogy mi az általános képlet arra, hogy milyen ellenkező kimenetelű oddsokkal érdemes ezt játszani?
Tehát 1,25 és 4,2 máshol akkor már érdemes, ugye? :)
És az összegek kiszámítására az egyes kiemenetelekre a profit maximalizáláshoz?
Egy kis matek segítséget várok :)
Üdv!

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 26, 2010, 11:04:32
Üdv Urak!

Az lenne a kérdésem, hogy mi az általános képlet arra, hogy milyen ellenkező kimenetelű oddsokkal érdemes ezt játszani?
Tehát 1,25 és 4,2 máshol akkor már érdemes, ugye? :)
És az összegek kiszámítására az egyes kiemenetelekre a profit maximalizáláshoz?
Egy kis matek segítséget várok :)
Üdv!

Kétkimenetelű eseménynél egy adott odds (legyen X) ellenoddsa: X/(X-1). Vagyis az 1,25-é az 5, a 4,2 kevés. Az adott téteket pedig így tudod kiszámítani: legyen a két kimenetel oddsa X és Y, a surebetre szánt tőkéd pedig T. Ekkor az X oddsú kimenetelre (Y/(X+Y))*T összeget kell tenni, a másikra meg (X/(X+Y))*T összeget. De ha nem akarsz így számolgatni, akkor www.oddsportal.com/surebet, és ott a számológép ikonra kattintasz.