Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum május 27, 2011, 13:02:39
Ezt pedig nyilván nem 10000 Ft össztéttel érdemes megtenni, hanem egy nullával nagyobbal.  ;)

Már aki teheti annyival, és nincs lekorlátozva.  Nálam a bet365-n az első NBA meccsen az over 186.5-re a maximum tét 6.6 EUR.

Sokat nyertél hogy korlátoztak? Nekem bet 365 még mindenre jó téteket biztosit. Bwinnél enged inkább kevesebbet feltenni. Nem lehet az hogy arra a meccsre kevesen fogadtak és azért kicsi amit felrakhatsz? Van az irodáknak kalkulációja,hogy mennyit engedhetnek meg feltenni,ha jól tudom.

Idézetet írta: zolika38 Dátum május 27, 2011, 07:02:15
hi segitsen mar valaki megerteni :

Over/Under    O (3.5)    X 3,00 3.00    StanJames    33,53 (33,53%)
Over/Under    U (3.5)    X 1,54 * 1.54    Betfair    66,47 (66,47%)
   
Advanced calculator - Az Ön nyeresége: 0,58


hogy lesz ez 0.58 ?

Úgy hogy a Betfair levesz  5%-ot a nyereségedből így lesz 1,54-ből 1,513 a valóságban

Ja és a Bet365 engem is már rég lekorlátozott(nagyon nagyon le)Túl nagyok voltak a tétek ;)

Nézegettem azt a a fajta arbolást (midle) és találtam pár minuszost is, ha nem a midle jön. Teszem azt 1-2 % bukó, de ha jön akkor ugye elég szép pénzt hoz. :)Gondolom erre is lehet stratégiát épiteni. Csak érdekességképpen osztottam meg, kipróbálni nem tervezem jelenleg. :) Lehet vezetni kéne csak papiron és meglátnánk mi jön ki belőle.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 27, 2011, 17:03:19
Milyen gyakorisággal lehet kapni ilyeneket? (és ugye megbízható népszerű irodákra gondolok). Ha mondjuk lenne napi 1 és 1 hónapba csak egyszer bejönne akkor párszáz euróval idővel igen szép profitot lehetne csinálni.



benson várom a válaszod :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 27, 2011, 17:03:19
Milyen gyakorisággal lehet kapni ilyeneket? (és ugye megbízható népszerű irodákra gondolok). Ha mondjuk lenne napi 1 és 1 hónapba csak egyszer bejönne akkor párszáz euróval idővel igen szép profitot lehetne csinálni.

A napi 1 az szerintem sok. Nincs annyi. Mivel a kosárlabdánál a leggyakoribb, értelemszerű, hogy a kosár kínálat erősen befolyásolja ezt. A bet365 over/under kínálata a legnagyobb, így ez az iroda mindképpen kell hozzá. Én itt már le vagyok korlátozva, úgyhogy komolyabban sajnos nem tudok már vele foglalkozni. A legegyszerűbb ingyenes módja, hogy middle arbot találjon az ember a következő (én legalábbis így találtam): oddsportal találati listája, ha ott van egy kosár over/under arb 3% vagy fölötti profittal, és a bet365-tel, akkor meg kell nézni 1-2 ponttal elcsúsztatva a bet365-nél, hogy még sure legyen, de már middle is egyben.
Focinál is előfordulhat, de az már tényleg nagyon ritka, és manuálisan kell megtalálni. Itt értelemszerűen nem over/under-nél kell kutakodni, hanem ott, hogy az irodák másként nevezik el ugyanazt a fogadást (kimenetelt).
A havi 1 tarolás ("bejövés") pedig utópiának tűnik most nekem. Aki nagyban tolja (pl. Rebelbettinggel - más szolgáltatóról nem tudok, aki middle találatokat is ad), annak talán. De inkább az évi 2-3 tűnik reálisnak. ami persze még mindig jól hangzik profit szempontjából.

Idézetet írta: benson Dátum május 30, 2011, 10:36:48
A napi 1 az szerintem sok. Nincs annyi. Mivel a kosárlabdánál a leggyakoribb, értelemszerű, hogy a kosár kínálat erősen befolyásolja ezt. A bet365 over/under kínálata a legnagyobb, így ez az iroda mindképpen kell hozzá. Én itt már le vagyok korlátozva, úgyhogy komolyabban sajnos nem tudok már vele foglalkozni. A legegyszerűbb ingyenes módja, hogy middle arbot találjon az ember a következő (én legalábbis így találtam): oddsportal találati listája, ha ott van egy kosár over/under arb 3% vagy fölötti profittal, és a bet365-tel, akkor meg kell nézni 1-2 ponttal elcsúsztatva a bet365-nél, hogy még sure legyen, de már middle is egyben.
Focinál is előfordulhat, de az már tényleg nagyon ritka, és manuálisan kell megtalálni. Itt értelemszerűen nem over/under-nél kell kutakodni, hanem ott, hogy az irodák másként nevezik el ugyanazt a fogadást (kimenetelt).
A havi 1 tarolás ("bejövés") pedig utópiának tűnik most nekem. Aki nagyban tolja (pl. Rebelbettinggel - más szolgáltatóról nem tudok, aki middle találatokat is ad), annak talán. De inkább az évi 2-3 tűnik reálisnak. ami persze még mindig jól hangzik profit szempontjából.

Köszi a választ

Hát mit mondjak, evvel a hozzáállással nemigen hoztad meg a kedvem  ;D

Middle arb 0,12%
Molde over 3,5 (bwin)- Herd under 3,75 bet365
odds bwin 1,67
odds bet365 2,5

Ha érdekel valakit. :)

sajnos közben lementek az oddsok már -1,1%os :(

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 30, 2011, 12:19:49
Köszi a választ

Hát mit mondjak, evvel a hozzáállással nemigen hoztad meg a kedvem  ;D

A hozzáállásom úgy gondolom reális, habár tapasztalat nem sok van middle ügyben. Ingyen semmit nem adnak, még a surebetnél sem, egy kicsit meg kell dolgozni a biztos profitért is. Sok sikert, ha mégis belevágsz!  :cya:

Na ma lekorlátozott a bet365 engem is. :D
Leirom hogy megy az egész arbolás nálam. kb 3 hónapja előfizetője vagyok a rebellbetting proginak. Annyi mákom van hogy napközben itthon vagyok és folyamatosan figyelem. Nekem 60-70% hasznot hoz kb havonta. A bet 365 nagyon jó volt a progival közösen, de sajnos most ez a rész kiesett. :(
Szerintem jóval többet is kilehet hozni belőle min 50%, de sajna nekem a 350.000 huf tőkém nem elég sok irodára. Igy 2-3 irodában van pénz. Az a taktikám, hogy egyszerre kb 20.000-30.000 forintos fogadásokat teszek meg, igy azt tapasztaltam, hogy ritkán kell kikérni moneybookersre.
Most viszont ráakadtam valamire, amit letesztelek és ha bejön, akkor csak annyit irok majd hogy HAWAII!!! és abból lehet tudni hogy siker! :D  8)
Sajnos túl régóta fogadok,hogy higgyek magamnak! :D De a remény hal először a lepényhal utoljára.  ;D
Ha érdekel valamit a tapasztalatom,akkor összefoglalom a progi kapcsán.



Ami kell hozzá indulónak min. 200.000 forint + 99 Eur a programért. Aztán meg rengeteg idő kell hozzá, ha kevés irodánál van az ember.
Ami szerintem fontos, hogy mindig olyan arbra rakok csak, ami aznap véget is ér. Igy mindig van mozgási lehetőség, főleg ha csak egy részét rakja fel az ember a tőkéjének. Átlagban 1 és 2,5% os arbokat nyomat a program (azok között ahol én vagyok). Vannak 5-6%osak is,de azokat az irodákat nem ismerem. Érdemes megnézni hova rakja be a pénzét az ember...Erre nagyon figyeljen aki hozzá kezd! A programhoz jár amúgy egy könyv, érdemes elolvasni,aki nem tud angolul,annak google forditó. :) Gyorsan lelehet vele forditani és máris okosabb az ember. Sokan irták már, de nagyon figyelni kell arra, hogy egyes irodáknál van max tét és ha már előtte benyomtuk a másikhoz 100k-t de ide csak 10et enged az cumi a javából.
Ad middle arbokat is elég sokat, sajnos minuszos általában a többség. Ezt is kilehet játszani, ha valakinek sok pénze van és elviseli a kis veszteségeket egy nagy reményében. Most igy korán 4 middle és 11 2%os arbot mutat. Még alszanak a bukik. :) Van hogy 30 lehetőség van egyszerre, persze ez max irodára állitva.
Sok mindent lehet állitani a programban, de erre nem térnék ki külön, ha kérdés van irjatok bátran!
Bocsi a hibákéret,csak potos I van ezen a klaviatúrán.
Sok sikert! :cya:


Üdv!

Én 80%-ban élő fogadásoknál szoktam arbolni. Így magasabb nyereséget (akár 5-10%) lehet elérni, és 1 nap többször megforgathatod a pénzed. Krikett mérkőzéseknél elég gyakori a middle arb lehetőség is. Nekem havonta 1 max.2 szokott bejönni. Pár hónapja így nyertem 196.000FT-ot. A progis keresés mellett szerintem érdemes manuálisan is keresni. Így ki tudod haszálni az irodák hibáit. Találkoztam már olyan irodával is, ahol 1 napppal később zárták le a mérkőzést és nem jöttek rá a hibára.

Szia,

olvastam a postod a surebetnél. Milyen irodáknál szoktál találni élő arbot?Sajnos krikethez nem értek,tudnál róéa pár szót irni?

köszi,
Szircsi