Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


37,5 gém felett? az hogy? 7-6, 6-7, 7-5, vagy hány szettes a selejtező?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum június 16, 2011, 08:54:36
37,5 gém felett? az hogy? 7-6, 6-7, 7-5, vagy hány szettes a selejtező?

A fogadási ajánlatból úgy tűnik a 3. kör már három nyert szettre megy.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 16, 2011, 08:59:42
A fogadási ajánlatból úgy tűnik a 3. kör már három nyert szettre megy.
Valószínűleg így is van, még tavalyról emlékszem is ilyesmire.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 15, 2011, 15:36:31
@gergo: a reklámszagot csak azért mondtam, mert általában akinek saját weboldala van azért jön ide, hogy azt reklámozza. Nem kötekedésből irom, csak ez az átlag.

Ne legyen igazam, de úgy tűnik, jó a szimatod, vmlinuz!  :)

Idézetet írta: benson Dátum június 16, 2011, 09:17:01
Ne legyen igazam, de úgy tűnik, jó a szimatod, vmlinuz!  :)

Mikor még beírta,privátban rákérdeztem,hogy tud-e vmi újat mondani,azon kívül ami topikban végig volt beszélve...vmi statisztika,tapasztalat,hol mi merre,erre letudta annyival:
"Kedvenc oldal gamebookers?
Mi újat tudok mondani ...
Szerintem neked sok újat tudnék mondani"


Szóval ::) Nincs több kérdésem  ;D


Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 16, 2011, 00:12:09
Nos akkor azok az irodák, amelyek kimutatják, hogy mennyi a max tét a következők: 10bet, 12bet, 188bet, 888sports, bet365, betinternet, bodog, ladbrokes, leonbets, paddypower, partybets (ua. mint a gamebrookers), pinnacle, sbobet

Igaz, vaksi voltam, és nem láttam, hogy a paddynél a tét-box mellet van egy i és egy max gomb is.  :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 16, 2011, 10:49:21
Megkaptam a weboldala cimét is közben ;)
Megtennéd, hogy átküldöd priviben?
(Persze, ha megvan még...  ;D)

A limitálásokkal kapcsolatban megjegyezném, hogy nem számít hogy kiveszed-e a nyereményt vagy hogy sokat nyersz, mert friss példával tudnék szolgálni a BETCLIC-nél fogadtam összesen 8-at ebből 7x vesztettem és azt az 1-t is amit nyertem azt is újból elvesztettem. Így összesen elvesztettem náluk összesen kb.1200€-t. Na most hálából a BETCLIC 5€-s limittel jutalmazott mindenféle sportágra. Tehát kénytelen voltam fájó bucsút venni tőlük.

Minden fogadásra csak 5€-t enged felrakni?? Még valami népszerű, most pl. Wimbledonra is ??

Minden fogadásra. Meg a BETCLIC-nek nem tudok olyan párjáról ahol megtudod tenni a másik oldalát. Mivel tenisznél nem egyformán bírálják el egy esetleges feladást vagy eső miatti félbeszakítást.Ezért nem fogadok náluk teniszre. Bizonyára akkor neked nincs olyan listád ami a tenisznél párosítja az irodákat.Mert ha nem párba teszed akkor lesznek majd megleptések ( hosszú cici bimbó nélkül).

Ha jól emlékszem új regisztrációval a LADBROKES-nél is fogadtam 3-at aztán utána már állandóan "HIGH STAKE "volt . Igaz ott mind a 3-mal nyertem, 2 kosár meccs volt meg egy labdarugás bár hozzá teszem nem robbantottam azért náluk bankot. Mondjuk 35€-ból csináltam a 394€-t a három fogadással de persze mivel arbolással volt ezért nem volt olyan nagy kasza.

Igazából olyan valakivel eszmecserélnék aki oldalankét már 250-500€ feltud tenni és nem esik kétségbe ha lekorlátozzák vagy lezárják az accountját hanem tudja a mondját hogy kell másik névvel újra vissza menni ugyanahhoz a bookmakerhez.

Igazából szerintem bármelyik irodához vissza lehet menni, ahol nem kérték a személyi fénymásolatát

Zaporozsec megnyugtatlak hogy nem így van , mert anélkül is betudnak azonosítani. De ha nem hiszed akkor majd probáld meg és majd utána meséld el itt a fórumba hogy mi történt. :D