Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én nem mondtam, hogy úgy működik...csak gondoltam. De ha nem úgy, akkor hogy lehetne őket átverni? Mi szerint azonosítanak?

Ne haragudj zaporozsec , de ha ezzel nem vagy tisztában hogy ezt hogy kell megoldani akkor nincs miről beszélnünk. Ezért is írtam hogy inkább haladő arbosokkal beszélgetnék.

Ja, és hogy te ezt nem akarod megosztani velünk, hanem megtartod magadnak?  Mert akkor a fórum nem neked való hely.

Idézetet írta: Sparow Dátum június 21, 2011, 23:03:48
Igazából olyan valakivel eszmecserélnék aki oldalankét már 250-500€ feltud tenni és nem esik kétségbe ha lekorlátozzák vagy lezárják az accountját hanem tudja a mondját hogy kell másik névvel újra vissza menni ugyanahhoz a bookmakerhez.

Ez csak időleges megoldás. Ha egy buki már egyszer lekorlátozott, rövid időn belül az új számlán is le fog. Arbolásnál sajnos nem szabályozható az, hogy egy adott irodánál kb. azonos mértékben nyerjek és veszítsek is. Ha mindig ott nyerek, akkor sajnos meg vagyok lőve náluk, tisztelet a néhány kivételnek (pl. pinnacle, betfair).

Idézetet írta: Sparow Dátum június 23, 2011, 11:40:33
Ne haragudj zaporozsec , de ha ezzel nem vagy tisztában hogy ezt hogy kell megoldani akkor nincs miről beszélnünk. Ezért is írtam hogy inkább haladő arbosokkal beszélgetnék.

Nálad ki számit haladónak?

Idézetet írta: benson Dátum június 23, 2011, 13:02:02
Nálad ki számit haladónak?

Gondolom aki ilyen :D: "Igazából olyan valakivel eszmecserélnék aki oldalankét már 250-500€ feltud tenni és nem esik kétségbe ha lekorlátozzák vagy lezárják az accountját hanem tudja a mondját hogy kell másik névvel újra vissza menni ugyanahhoz a bookmakerhez."

Beregisztrálod a fél családot, nagymamával kezdve és nem kérsz bónuszt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 23, 2011, 13:21:13
Beregisztrálod a fél családot, nagymamával kezdve és nem kérsz bónuszt.

Ha nagy a család, ez még működhet is egy darabig. De utána? Ha már mindenki le van korlátozva, bye-bye iroda?  :cya: Ahogy Hofi mondta anno (na persze nem erre): hát, ez is egy megoldás...

Nem használom a moneybookers-t, mennyire működik az hogy az adott számlán nem történik meg a saját bankszámláról való pénz feltöltése? Olyat is hallottam már hogy lockolták a számlát, és addig nem nyitották ki amíg nem töltött fel az illető egy kis lét. Csak azért kérdem, mert rendben van hogy nagymami igazolványképe megvan, de hogy akar befizetni az illető arra a számlára? Elcipeli a bankba hogy nyissanak egy bankszámlát?  :crazy:

Idézetet írta: benson Dátum június 23, 2011, 13:27:21
Ha nagy a család, ez még működhet is egy darabig. De utána? Ha már mindenki le van korlátozva, bye-bye iroda?  :cya: Ahogy Hofi mondta anno (na persze nem erre): hát, ez is egy megoldás...
Ez inkább vicc akart lenni :P

Idézetet írta: dzoli Dátum június 23, 2011, 13:41:59
Nem használom a moneybookers-t, mennyire működik az hogy az adott számlán nem történik meg a saját bankszámláról való pénz feltöltése? Olyat is hallottam már hogy lockolták a számlát, és addig nem nyitották ki amíg nem töltött fel az illető egy kis lét. Csak azért kérdem, mert rendben van hogy nagymami igazolványképe megvan, de hogy akar befizetni az illető arra a számlára? Elcipeli a bankba hogy nyissanak egy bankszámlát?  :crazy:
Nem kötelező a saját számláról befizetés, lehet kártyáról is. Nagymaminak csinálsz kártyát :D Vagy egyszerűen a saját mb számládhoz hozzáadsz még egy e-mail cimet és arról fizetsz be. Úgy tudom az mb a nevet nem küldi át.

srácok azért bátorkodom megjegyezni hogy ha a közvetlen rokonokat fogjátok használni akik ugynarra a lakcímre vannak bejegyezve abból komoly bajok lesznek.

egyébként én ha bookmaker lennék akkor biztos "legelném"  ha Tank Aranka nyugdíjas nagymama 73 évesen beregsztrálna az irodába:-D mert életszerű hogy nagymamák sportfogadnak:D És esetleg nem arról van szó hogy a nagyon dörzsölt unoka megkérte a nagyit hogy ugyan használom már a nagyi nevét mert levagyok korlátozva a saját nevemmel.

Hogy benson kérdésére is válaszoljak arról gondolom. hogy haladó valaki aknek a "bankja" mondjuk legalább 20000€ ebből eredően tud játszani mondjuk 40 irodában 250-500€-os tétekkel és nem kell mindig kivenni pénzetit ha nyer valahol. Továbbá mondjuk tudja mi az összefonodás VPN és Proxi meg a sportfogadás között. Ennyi dióhéjban.

Idézetet írta: Sparow Dátum június 23, 2011, 15:00:16
Hogy benson kérdésére is válaszoljak arról gondolom. hogy haladó valaki aknek a "bankja" mondjuk legalább 20000€ ebből eredően tud játszani mondjuk 40 irodában 250-500€-os tétekkel és nem kell mindig kivenni pénzetit ha nyer valahol. Továbbá mondjuk tudja mi az összefonodás VPN és Proxi meg a sportfogadás között. Ennyi dióhéjban.

akkor jó keresgélést  ;D

Idézetet írta: Sparow Dátum június 23, 2011, 14:48:28
srácok azért bátorkodom megjegyezni hogy ha a közvetlen rokonokat fogjátok használni akik ugynarra a lakcímre vannak bejegyezve abból komoly bajok lesznek.

Szóval jól beszéltél  :beerchug: