Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: issey76 Dátum június 23, 2011, 18:22:51
Szóval jól beszéltél  :beerchug:

Illetve még egy-két adalék: Van függőben olyan ügyem (irodát szándékosan nem írok de D- os) ahol beleestem én is hasonló hibába (rokon személyazonosság),az iroda pedig szépen kirúgott....
Úgyhogy Ne próbálkozattok ilyenekkel,mert tényleg meg fogjátok csúnyán szívni...........
Sőt új regisztrációval se,mert akkor is lebuktok... ;)
Persze erre is van megoldás :)

Idézetet írta: issey76 Dátum június 23, 2011, 18:31:55
Illetve még egy-két adalék: Van függőben olyan ügyem (irodát szándékosan nem írok de D- os) ahol beleestem én is hasonló hibába (rokon személyazonosság),az iroda pedig szépen kirúgott....
Úgyhogy Ne próbálkozattok ilyenekkel,mert tényleg meg fogjátok csúnyán szívni...........
Sőt új regisztrációval se,mert akkor is lebuktok... ;)
Persze erre is van megoldás :)

Mivel buktál le?

Azzal,hogy amatőr voltam:)
Viccet félretéve, a gond egyértelműen a duplikált account volt

A helyzet az,hogy a bukméker irodák fő ellenségei az arbosok csapata,és szvsz ma már a nulláról valószínüleg borzalmasan nehéz volna ebből bárkinek megélni,ergo a bukik managerei és a hozzájuk tartozó rendkívül kifinomult algoritmus programjaik mellett,szinte majdnem lehetetlen észrevétlen maradni.
Szóval ezzel csak azt akarom mondani úgy általában,hogy a személyazonosság csere szart sem ér...

Sőt...Senki ne felejtse el,hogy magyarországon vagyunk,alacsony felvevőpiaccal és szintén alacsony
tét/fogadás mutatóval. És akkor most újra az az  átkozott szűrő program.... >:(

Családtag nevére regisztrálni hülyeség, mert amit én olvastam, ott a legtöbb buki szabályzatában benne volt, hogy egy lakásból és egy IP címről csak egy account lehet.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 23, 2011, 20:54:44
Családtag nevére regisztrálni hülyeség, mert amit én olvastam, ott a legtöbb buki szabályzatában benne volt, hogy egy lakásból és egy IP címről csak egy account lehet.

Ez hülyeség. Egy bónuszt lehet kérni.

Tedd meg kérlek,hogy ezt bővebben leírod

Ez nagy hülyeség. Egy bónuszt lehet kérni

Viccet félretéve, olyan nincs, hogy egy címről csak egy ember játszhat. Hülyék lennének 3-4x -esére csökkenteni a potenciális klienseik számát. Csak olyan van, hogy egy postai címről egy bónuszt lehet igénybe venni.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 23, 2011, 20:54:44
Családtag nevére regisztrálni hülyeség, mert amit én olvastam, ott a legtöbb buki szabályzatában benne volt, hogy egy lakásból és egy IP címről csak egy account lehet.

Rengeted iroda van,ahol lehet egy család több tagjának is regisztrációja. Az más kérdés,h egyszer lehet xy bonuszt felhasználni vkinek.

Szerintem egy kissé elbeszélünk egymás mellett.....

Arboltatatok ti már egyáltalán? (Stevan87 és ab_aevo)

Nem kellene a "hagyományos" sportfogadókat összekeverni az arbosokkal,mert két teljesen más tevékenységi kőrről beszélünk...Próbálnátok csak meg egy már lelimitált irodánál újra ugyanazon gépről arbolni....asszem hogy nagyot szívnátok :(
Persze nem kétlem,ha az iroda szemszögéből jó fogadó valaki,azt abszolúte preferálják.De azok pont nem az arbosok,és itt a különbség.

Idézetet írta: issey76 Dátum június 24, 2011, 18:22:30
Próbálnátok csak meg egy már lelimitált irodánál újra ugyanazon gépről arbolni....asszem hogy nagyot szívnátok :(

Ez erősen iroda-függő. Nem állíthatjuk azt, hogy minden buki egyből kiszúrja a dupla számlát. Van, amelyik nem korlátoz egyből. Persze, amint írtam is korábban, az újbóli számlanyitás más néven nem hosszútávú megoldás.

Idézetet írta: issey76 Dátum június 23, 2011, 18:31:55
Illetve még egy-két adalék: Van függőben olyan ügyem (irodát szándékosan nem írok de D- os) ahol beleestem én is hasonló hibába (rokon személyazonosság),az iroda pedig szépen kirúgott....
Úgyhogy Ne próbálkozattok ilyenekkel,mert tényleg meg fogjátok csúnyán szívni...........
Sőt új regisztrációval se,mert akkor is lebuktok... ;)
Persze erre is van megoldás :)

Ki vele! Vagy titkos az infó? A fórum arra (is) való, hogy megosszuk a tapasztalatokat.

Idézetet írta: issey76 Dátum június 24, 2011, 18:22:30
Próbálnátok csak meg egy már lelimitált irodánál újra ugyanazon gépről arbolni....asszem hogy nagyot szívnátok :(
Mi lehet az a nagy szívás? korátozás? csak nem? :)
Egyébként meg tudná vki mondani ezek az ázsiai irodák hogy állnak korlátozás terén:12bet 188bet canbet bet3000 sbobet stb stb?Vagy az amerikaiak?
Valaki saját tapasztalat alapján?

Oké, legyen titok, de akkor minek említed?

Idézetet írta: pukk Dátum június 25, 2011, 11:17:09
Mi lehet az a nagy szívás? korátozás? csak nem? :)
Egyébként meg tudná vki mondani ezek az ázsiai irodák hogy állnak korlátozás terén:12bet 188bet canbet bet3000 sbobet stb stb?Vagy az amerikaiak?
Valaki saját tapasztalat alapján?

1. jobb esetben korlátoznak,rosszabb esetben mondjuk a deposit kivételével minden pénzedet befagyasztják
2. a bet 3000 nem ázsiai,és egy kalap fos
3. az 12bet alacsonyan korlátoz (úgy 300$ környékén,ha jól emlékszem)
4. bár a mansion88 a testvére a 12bet-nek a téteket sokkal magasabb szinten engedi
5. a canbet-sbobet szintén "testvér" de a sbobet többet enged tenni ugyanazon meccsre
6. a 12bet,m88,sbobet,188bet kiírja a max tétet
7. a 188bet körülbelül 2 hónapja visszavett!! a megrakható tét max.-ból VILÁGSZINTEN (bassza meg)

remélem teljes körű volt ;)