Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bármit pipálok nem engedelmeskedik >:(

"There are 297 hidden sure bets due to filter settings."-de miért rejti el?
Alatta természetesen írja hogy ha előfizetnék akkor x számú arb lenne 0,6% felett.
Két böngészővel is próbáltam.
Egyéb sure bet kereső?
Köszi a gyors választ

Idézetet írta: zastava Dátum október 11, 2011, 15:23:29
Bármit pipálok nem engedelmeskedik >:(

"There are 297 hidden sure bets due to filter settings."-de miért rejti el?
Alatta természetesen írja hogy ha előfizetnék akkor x számú arb lenne 0,6% felett.
Két böngészővel is próbáltam.
Egyéb sure bet kereső?
Köszi a gyors választ

Azért rejti el, mert azok nem felelnek meg az általad beállított szűrő feltételeknek. Valószínűleg túl kevés bukit pipáltál ki az első oszlopban. A másodikat üresen hagytad?

Valószínűleg túl kevés bukit pipáltál ki az első oszlopban. -két irodától nem kereshetek?(a 10bet,12bet párost mégis engedi)
ha üresen hagyom a 2.oszlopot ha nem akkor se keres

Idézetet írta: zastava Dátum október 11, 2011, 15:39:42
Valószínűleg túl kevés bukit pipáltál ki az első oszlopban. -két irodától nem kereshetek?(a 10bet,12bet párost mégis engedi)
ha üresen hagyom a 2.oszlopot ha nem akkor se keres

Természetesen kereshetsz, de ha nincs találat 0,6 alatt, akkor mégis mit mutasson a nagy semmin kívül?
Vagy esetleg túl szűk időintervallumot állítottál be. Állítsd a time period-ot All-ra!

Ugye ez most nem komoly- ha az egyik oldal pinnacle, hogy ne találjon semmit, ráadásul írja is hogy rejti őket
mind1 akkor majd keresek vmi mást

Idézetet írta: zastava Dátum október 11, 2011, 15:56:42
Ugye ez most nem komoly- ha az egyik oldal pinnacle, hogy ne találjon semmit, ráadásul írja is hogy rejti őket
mind1 akkor majd keresek vmi mást

Akkor mégiscsak használtad a másik oszlopot?
Bocs, de szerintem valamit nem jól csinálsz, vagy nem érted az oddsfinder működését. Leírnád pontosan a keresési feltételeidet?

igazad van, ezt a fajta "működést" egyáltalán nem értem
a keresési feltételeken csak annyit változtattam hogy a pipát csak xy bookmakernél hagytam bent,a minimális nyereséget levittem -3%-ra, és a változtatásokat mentettem.

nem tudom miért nem mutat mindent. most totál véletlen találtam egy 0%ost, 12bet, bwin között    
Guillermo Garcia-Lopez (ESP)   3.50
   
Kevin Anderson (RSA)   1,4
elsö set gyöztes



Benson,komolyan gondolkozok azon,hogy kipróbálom magam a Surebet világában.Adnál esetleg egy pár tippet,hogy melyek azok az oldalak,amelyek írják az oddsokat.Ha lehetek ennyire személyes neked,hogy megy,hogy egy picit komolyabb tapasztalatokkal rendelkezel profit terén.Előre is nagyon köszönöm a segítséget. :)

Sziasztok!
mathbet-szoftvert használom,tegnap volt rajta egy ajánlás, a pofit is elég jó volt, kosármeccs, Viszont nem értem! Elmagyarázná valaki! Köszönöm!

Army - Air Force (in Colorado Springs, CO) (Spread)  tipp:Army +11,5  1,91

tipp: Army +4.5    Army vs Air Force  3,4
(Pont hendikep)

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 03, 2011, 15:53:51
Benson,komolyan gondolkozok azon,hogy kipróbálom magam a Surebet világában.Adnál esetleg egy pár tippet,hogy melyek azok az oldalak,amelyek írják az oddsokat.Ha lehetek ennyire személyes neked,hogy megy,hogy egy picit komolyabb tapasztalatokkal rendelkezel profit terén.Előre is nagyon köszönöm a segítséget. :)

Nem nekem címezted a kérdést, de ha nem baj válaszolok rá ;)
Rebelbetting, Surebet Monitor, Mathbet, Oddsfinder, Oddstorm, Betbrain, Odds Portal
Ezeknek van valamiféle ingyenes ill. próbaverziója amit kezdetben tudsz használni.

Idézetet írta: mcs10 Dátum november 12, 2011, 12:34:11
Sziasztok!
mathbet-szoftvert használom,tegnap volt rajta egy ajánlás, a pofit is elég jó volt, kosármeccs, Viszont nem értem! Elmagyarázná valaki! Köszönöm!

Army - Air Force (in Colorado Springs, CO) (Spread)  tipp:Army +11,5  1,91

tipp: Army +4.5    Army vs Air Force  3,4
(Pont hendikep)

:cya:
Szerintem ez csak elírás. Egy az, hogy ez nem is arb, mert ha így fogadsz, és Air Force nyer 12 vagy több ponttal, akkor buksz mindkét irodánál. Másik dolog, hogy reális arbitrázs szerintem max 10 %-ig van. Ez meg több, mint 20 %-ot hozna a konyhára  :topbet_125:

Idézetet írta: zaporozsec Dátum november 16, 2011, 16:42:19
:cya:
Szerintem ez csak elírás. Egy az, hogy ez nem is arb, mert ha így fogadsz, és Air Force nyer 12 vagy több ponttal, akkor buksz mindkét irodánál. Másik dolog, hogy reális arbitrázs szerintem max 10 %-ig van. Ez meg több, mint 20 %-ot hozna a konyhára  :topbet_125:
Rendben! Akkor valamit elszúrtak!  Köszi!  :cya: