Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 05, 2012, 10:59:23
Miért nem tennéd meg?

Női volleyball egy expektnél???? Alacsony limithatár, de ami ennél is fontosabb: szeretek radar alatt maradni.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 05, 2012, 11:06:50
Fogadtál erre a mérkőzésre? Ha igen akkor nem tartasz attól, hogy esetleg sokan nagy téttel elkezdenek fogadni erre a mérkőzésre, majd törli valamelyik iroda a fogadásodat?

Az iroda azért nem töröl ha sokan tesznek nagy tétet egy mérkőzésre. Persze kérdés, hogy mi az a nagy tét? A nordicbet tűrőképessége közepes.
Soha nem tartok attól,hogy bármely iroda törölné a fogadásaimat.Egyszerűen nem teszek irreális és kirívó hibákra. Sőt semmilyen hibára sem játszom.
A vonalmozgásokat figyelem, trendek és droppingok alapján dolgozom.
Remélem,hogy segítettem ezzel valamit.

Mivel az a 13 iroda, ahol nem játszom, nem dob ki semmi kevésbé feltűnőt órák óta, kicsit böngésztem, itt van néhány hasznos oldal: /remélem nem sértem meg vele a fórum szabályzatot/
http://www.sportsarbitrageguide.com/
http://www.arbforum.co.uk/
http://surebetbookies.com/

Az ügyesebbek véleményét kérném ki arról, hogy az első osztályú meccseken mehetnek-e szerintetek a több 100/1000 eurós limithez közeli tétek, vagy hamar korlát lesz a vége? inkább sok kicsi sokra megy? (habár no.1. meccsekből nem sok arb van..)

Idézetet írta: Kvikt Dátum május 07, 2012, 17:43:40
Az ügyesebbek véleményét kérném ki arról, hogy az első osztályú meccseken mehetnek-e szerintetek a több 100/1000 eurós limithez közeli tétek, vagy hamar korlát lesz a vége? inkább sok kicsi sokra megy? (habár no.1. meccsekből nem sok arb van..)

a tegnapi 1000eurós atl. madrid nyereményem a Ladbrokes-nál feltette a pontot az i-re, lekorlátoztak NULLA eurora  :fakk:

Kedvcsináló:
1 hét alatt a 200 euros arbitrázsra fordított bankomat megfontolt játékkal, napi 5 óra gép előtt üléssel 230-ra sikerült duzzasztanom, és mióta ésszel játszom, nem is ütköztem semmilyen limitbe :)
15%-os profit/hét szerintem nem rossz, habár ez nagyobb összegek esetén nem tudom, hogy mennyire megvalósítható - de véleményem szerint ezzel a stratégiával 1000-eurónak is el lehet érni a 15%-át, mivel gyakran azért nem tudtam fogadni, mert elfogyott a zseton. ha 1000 eurónak tudod hozni a heti 15%-át, az már nem is rossz, a minimálbérhez viszonyítva.
A napi 5 órát sem kell szigorúan venni, hiszen el lehet mellette gépezgetni.. ;)

nektek hogy megy?

Idézetet írta: Kvikt Dátum május 21, 2012, 17:10:23
Kedvcsináló:
1 hét alatt a 200 euros arbitrázsra fordított bankomat megfontolt játékkal, napi 5 óra gép előtt üléssel 230-ra sikerült duzzasztanom, és mióta ésszel játszom, nem is ütköztem semmilyen limitbe :)
15%-os profit/hét szerintem nem rossz, habár ez nagyobb összegek esetén nem tudom, hogy mennyire megvalósítható - de véleményem szerint ezzel a stratégiával 1000-eurónak is el lehet érni a 15%-át, mivel gyakran azért nem tudtam fogadni, mert elfogyott a zseton. ha 1000 eurónak tudod hozni a heti 15%-át, az már nem is rossz, a minimálbérhez viszonyítva.
A napi 5 órát sem kell szigorúan venni, hiszen el lehet mellette gépezgetni.. ;)

nektek hogy megy?
Én 90%-ban csak élőben fogadok és így napi 50-100 euró szokott bejönni.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 21, 2012, 18:38:02
Én 90%-ban csak élőben fogadok és így napi 50-100 euró szokott bejönni.

Az nem surebet, az csak szerencse kérdése..
Nem lehet a kettőt egy lapon venni.  :police:

Idézetet írta: zaporozsec Dátum május 22, 2012, 01:35:49
Az nem surebet, az csak szerencse kérdése..
Nem lehet a kettőt egy lapon venni.  :police:
Nem szerencse kérdése, mert megteszem mindkét kimenetelt.
Mivel lekorlátoztak az irodák, kénytelen vagyok élőben fogadni, így még viszonylag nagyobb téteket is engednek.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 22, 2012, 07:21:56
Nem szerencse kérdése, mert megteszem mindkét kimenetelt.
Mivel lekorlátoztak az irodák, kénytelen vagyok élőben fogadni, így még viszonylag nagyobb téteket is engednek.

Igen, ez is egy módja a korlátozás megkerülésének. Viszont van benne kockázat is, hacsak nem akkor teszi az ember, amikor áll a játék (pl. félidei szünet). Játék közben egy nagy lutri, hiszen bármikor alakulhat úgy a meccs, hogy az arbitrázs másik lábát már csak jelentős veszteséggel lehet megtenni.

Idézetet írta: benson Dátum május 22, 2012, 07:54:06
Igen, ez is egy módja a korlátozás megkerülésének. Viszont van benne kockázat is, hacsak nem akkor teszi az ember, amikor áll a játék (pl. félidei szünet). Játék közben egy nagy lutri, hiszen bármikor alakulhat úgy a meccs, hogy az arbitrázs másik lábát már csak jelentős veszteséggel lehet megtenni.

Igen van benne kockázat, de kedvező irányba is alakulhat a meccs. Elég ha egy over/under fogadás között betalálnak.
Egyébként valódi surebetezés közben is volt már olyan, hogy megtettem a fogadásokat, majd 1 óra múlva jött az e-mail a Bwin-től, hogy törölték a fogadásomat hibás oddsra hivatkozva.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 22, 2012, 08:51:46
Igen van benne kockázat, de kedvező irányba is alakulhat a meccs. Elég ha egy over/under fogadás között betalálnak.
Egyébként valódi surebetezés közben is volt már olyan, hogy megtettem a fogadásokat, majd 1 óra múlva jött az e-mail a Bwin-től, hogy törölték a fogadásomat hibás oddsra hivatkozva.

Over/undernál ez elég fasza lehet, ha először megjátszod az overt, betalálnak, és az underre már nincs is szükség.  :ok:
Kérdés: Egy over/undernál milyen gyakori, hogy fenn áll a surebet? Vagy itt szoktál tenni ezeken felül a kimenetelre is (kosár 1/2)? Ezekhez használsz figyelőt, vagy te magad fürkészed a meccseket, lesben állva?
Ehhez már elég drága, nem késleltetett figyelő kellhet, mert gondolom itt tényleg másodpercek vannak csak a döntésre.

szerk.: a tényleges surebetet kivárod, vagy megteszed az egyik kimenetelt és vársz...vársz...vársz... és megrakod a másikat?
általában milyen százalékokat szoktál megcsípni?

Idézetet írta: Kvikt Dátum május 22, 2012, 10:45:54
Over/undernál ez elég fasza lehet, ha először megjátszod az overt, betalálnak, és az underre már nincs is szükség.  :ok:
Kérdés: Egy over/undernál milyen gyakori, hogy fenn áll a surebet? Vagy itt szoktál tenni ezeken felül a kimenetelre is (kosár 1/2)? Ezekhez használsz figyelőt, vagy te magad fürkészed a meccseket, lesben állva?
Ehhez már elég drága, nem késleltetett figyelő kellhet, mert gondolom itt tényleg másodpercek vannak csak a döntésre.

szerk.: a tényleges surebetet kivárod, vagy megteszed az egyik kimenetelt és vársz...vársz...vársz... és megrakod a másikat?
általában milyen százalékokat szoktál megcsípni?

Elég gyakori a surebet lehetőség. Általában csak focira fogadok, de néha fogadok röplabdára és krikettre is.
Nem használok figyelőt, hanem folyamatosan figyelem a meccseket. Olyankor lehet jól fogadni, mikor betalál vagy több góllal vezet az egyik csapat.
De piros lap után is érdemes figyelni a meccseket, mert nem egyformán veszik figyelmebe az irodák.
Mindig kivárom a surebet lehetőséget. Általában 2-5% közötti hasznot szoktam elcsípni, de nem túl ritka a 10-20%-os sem.

És nem futottál még bele egy olyan tippbe se, hogy pl. megraktad az under-t és egyből a meccs elején volt gól? Vagy over-t raktál és félidőig nem is volt gól és csak nagy mínusszal tudtál kiszállni?

Idézetet írta: zaporozsec Dátum május 22, 2012, 14:41:31
És nem futottál még bele egy olyan tippbe se, hogy pl. megraktad az under-t és egyből a meccs elején volt gól? Vagy over-t raktál és félidőig nem is volt gól és csak nagy mínusszal tudtál kiszállni?

Mindig az over-rel kezdem a fogadást és utána azonnal megteszem az under-t is. Még ha módosítják az oddsokat, akkor sem várok arra, hogy hátha betalálnak. Olyan volt már, hogy változtak az oddsok és kb 500-1000Ft-ot buktam, de a következő fogadásokkal visszanyertem.