Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


 Issey!

Ezt az affis dolgot úgy érted,hogy túl sok arbos regisztrált azon az oldalon keresztül  ahonnan én is? Vagy egyszerűen ha nagyon gagyi az oldal az is probléma lehet a véleményed szerint?
Bevallom már gőzöm sincs,hogy melyik oldalról regeltem mert lassan 2 éves volt ez a kapcsolat.
 
Arbmachtfrei-nek reagálva,a felvetéseid közül a tört over/underek ( 2.25, 2.75) volt a 188-on, amikor például egy  middle-t csináltam, de szerintem az ázsiaiaknál simán belefér ez, még nagyobb téttel is. Mondjuk gondolhatok én akármit  ha engem kidobtak, neked meg működik a 188 bet  :)

Idézetet írta: torricelli Dátum szeptember 04, 2012, 08:11:34
Issey!

Ezt az affis dolgot úgy érted,hogy túl sok arbos regisztrált azon az oldalon keresztül  ahonnan én is? Vagy egyszerűen ha nagyon gagyi az oldal az is probléma lehet a véleményed szerint?
Bevallom már gőzöm sincs,hogy melyik oldalról regeltem mert lassan 2 éves volt ez a kapcsolat.
 
Arbmachtfrei-nek reagálva,a felvetéseid közül a tört over/underek ( 2.25, 2.75) volt a 188-on, amikor például egy  middle-t csináltam, de szerintem az ázsiaiaknál simán belefér ez, még nagyobb téttel is. Mondjuk gondolhatok én akármit  ha engem kidobtak, neked meg működik a 188 bet  :)

Hát,ha 2 évig tudtad használni a 188bet-et,akkor valószínűleg nincs köze az affihoz. Az irodák szempontjából sajnos szükségszerű,hogy az ázsiaiak is korlátozzák az arbosokat, mert túlságosan sok a visszaélés. A tűrőképességük még így is nagyon jónak mondható.

1. Van valaki, aki talált már a tipmix és betfair között arbitrázst?
2. Akinek van ideje arbot keresni, akár max 2% veszteség is lehet, az írjon, fizetek a találatokért.

Sziasztok
Én is most tervezek belevágni a sure bet-be, viszont a legtöbb irodát nem ismerem.
Coral, marathon, william hill, bet365, sportingbet, expekt, 188bet, betgun stb.
Mondanátok pár infót róluk? :)

(A tétem miatt annyira nem félek hogy korlátoznak, mert most a kezdőm 200€lenne próba képp, és ha működik akkor nyilván több)

A RebelBetting nevű programmal van valakinek már tapasztalata?

Idézetet írta: whitedragon Dátum október 16, 2012, 11:05:58
Sziasztok
Én is most tervezek belevágni a sure bet-be, viszont a legtöbb irodát nem ismerem.
Coral, marathon, william hill, bet365, sportingbet, expekt, 188bet, betgun stb.
Mondanátok pár infót róluk? :)

(A tétem miatt annyira nem félek hogy korlátoznak, mert most a kezdőm 200€lenne próba képp, és ha működik akkor nyilván több)

Mindegyik irodának külön témája van, akár több száz bejegyzéssel. (Ha még sincs valamelyiknek, te is indíthatsz egyet kérdés esetén.  :) )
Ezt nem fogja neked tudni senki összefoglalni...
Alapból, ahol van bónuszlehetőség, használd ki, eközben megismered valamennyire az iroda kínálatát.
Ugye bónuszforgatásnál is megéri arbitrázsra vadászni...
Csinálj egy kifizetést (minden irodánál az első adandó alkalommal meg kell ezt tenni), aztán látni fogod, hova érdemes visszatérni.

Az irodákról kialakult általános vélekedést az "SBR rating" pl. jól tükrözi, de egyes esetekben lehetnek jobb és rosszabb tapasztalatok is. (van olyan C minősítésű iroda, ahova bármikor hajlandó vagyok befizetni, más C-hez meg nem...)
Az oddsportal.com-on is van összehasonlítás és rövid, lényegre törő leírás az ott felsorolt pár tucat irodáról.


Idézetet írta: topdog Dátum október 16, 2012, 13:08:55
A RebelBetting nevű programmal van valakinek már tapasztalata?


Csak az ingyenes verzióval "találkoztam".   :)



sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy mi van akkor ha ez  egyik irodába euros a számlám a másikba meg forintos, mi alapján kellene( milyen középárfolyam) átszámolni euróba? vagy ti ezt hogy oldjátok meg?
köszi.

Idézetet írta: topdog Dátum november 07, 2012, 18:04:47
sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy mi van akkor ha ez  egyik irodába euros a számlám a másikba meg forintos, mi alapján kellene( milyen középárfolyam) átszámolni euróba? vagy ti ezt hogy oldjátok meg?
köszi.

Mivel nem tudod, hogy melyik számládra fog menni a pénz, azaz vétel vagy eladás lesz az arbitrázs eredménye, ezért mindenképpen olyan árfolyamot érdemes választani, amelyen nem nagy gáz sem venni, sem eladni az eurót.
Figyelheted az MNB napi árfolyamát is, de igazából a bankok deviza vételi és deviza eladási árfolyama között olyan értéket választhatsz, amilyet szeretnél.

De eleve már azzal is számolhatsz, hogy utána milyen költségeid lesznek az esetleges visszaváltásnál. (kicsit arra az oldalra menjen több profit, amelyik utána a költségesebb)


Sziasztok. Pár napja elkezdtem szervezgetni ezt az egész arbitrázsos dolgot. Eddigi tapasztalataim alapján elég összetett, és nehéz ügy. Sok irodánál be voltam regisztrálva különböző valutákkal. Ez azért probléma, mert a könnyű utalások végett szükséges mondjuk egy elektronikus pénztárca. Én a netellert választottam Usd alappal, és hogy ingyenesen utalgathassak az irodák és a neteller között, a fogadóirodáknál is Usd alapú számlára van szükségem. Pár irodánál meg tudják ezt oldani, hogy átváltsák nekem, néhánynál nem. Azokat nélkülöznöm kell a jövőben. Mindenesetre utaltam 50 dollárt a neteller számlámra, a személyazonosságomat már igazoltam a rendszerükbe, és a bankom 2 napja jelezte is, hogy végrehajtotta az átutalást, de a neteller számlámon még nincs fedezet... Meg is kérdeztem tegnap este e-mailben, hogy mi a probléma, de egyelőre választ még nem kaptam. Ráadásul több mint 2000 Huf-os pluszt költség is keletkezett a számlámon amit annak tudok be, hogy a banknál a folyószámlám Huf alapú, a neteller viszont dollár alapú. De kicsit soknak érzem ezt az összeget 50 dollár átutalása esetén. Szóval lehet a bankomnál Usd alapú folyószámlát is létre kell hoznom. És még az irodákról vagy a rebelbetting programról még nem is beszéltünk... Azzal is lesznek gondok szerintem bőséggel. Ha esetleg valakinek van tapasztalata ilyen téren, foglalkozott már ezzel hosszabb rövidebb ideig, az legyen szíves írjon, mert lenne néhány kérdésem. Illetve nekem is van tapasztalatom bizonyos fogadások terén, így egymás segítségére is lehetünk ;)

Alapvetően szerintem előbb egy nullával (de inkább kettővel) meg kellene toldani azt az 50 dollárt (5000 dollár).
Mert:
50 dollárt ketté veszel, beutalsz két irodába, aztán elkapsz egy 2%-os surebetet. Nyersz 1 dollárt, aztán a következő surebetet egy másik irodában kellene megtenni. Kiutalsz, eltelik 2-3 nap amíg megjön. Aztán egy hónapban keresel 10-15 dollárt.
Szóval ilyen kis tőkével a rebelbetting program is felesleges, mert az árát sem tudod kitermelni. (bár nem tudom mennyibe kerül) De többe kerül a leves, mint a hús.

Az 50 dollárt teszt jelleggel raktam fel, pont ezért, hogy megtudjam mennyi idő még átér stb. Nem fogok azonnal regisztráció után 2 órával feltolni rá egy vagyont...
És épp ezért nyitottam neteller számlát, hogy ne legyen 2-3 nap az átfutás.

Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 20:53:55
Az 50 dollárt teszt jelleggel raktam fel, pont ezért, hogy megtudjam mennyi idő még átér stb. Nem fogok azonnal regisztráció után 2 órával feltolni rá egy vagyont...
És épp ezért nyitottam neteller számlát, hogy ne legyen 2-3 nap az átfutás.

Oké-oké. Nem támadásképpen írtam.
Egyébként pl. bwinről a kifizetés netellerre 3 nap, és a hétvége nem számít bele.
Egyébként abeutalt pénzt majd ők írják jóvá a neteller számládon, és hiába érkezett már meg, az egy 3-4 napos folyamat legalább.

Sokan azt mondják a bwin szükséges iroda az arbitrázshoz, de én egyáltalán nem ragaszkodom hozzájuk, és nem is szeretem őket. Nagy haszonnal dolgoznak, nincsenek túl erős szorzók. És amit mondasz, hogy 3 nap még átér, hát ez sem túl jó pont. Ráadásul ők azok, akik a valutámat sem tudják megváltoztatni, szóval őket eddig is mellőztem, és ezután is fogom. :)

Egyébként foglalkoztál vagy foglalkozol arbitrázzsal? Mennyire vagy jártas ebben a témában?

Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 21:40:34
Egyébként foglalkoztál vagy foglalkozol arbitrázzsal? Mennyire vagy jártas ebben a témában?
Ha a Neteller magyar számlaszámára utaltál(vszínű oda)akkor megszívattad magad.Kettős váltás lesz ,50 dollárnál kevesebb lesz a számládon.Oda magyar forintot kell utalni és a Neteller váltja dollárra.