Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lapgellert Dátum november 13, 2012, 11:27:35
Sziasztok. Tegnap nézegettem az oddsokat, mert gondoltam belevágok megint az arbolásba.
Az a kérdésem, hogy próbáltátok már azt, hogy egy adott surebet szorzóját szétszeditek? Mert én eddig pl. az oddsportalt használtam, és annak a tippjeit. De ott ő pl. megad egy szorzót 3 kimenetellel, és azt én lecsökkentem 2re.
Pl. Megrakom a marathonbetnél a sima 1est, és egy másik irodánál az X2-t, és így a két tipp pont fedné egymást

Persze, ez teljesen szokványos dolog. Érdemes még az AH oddsoknál is szétnézni, mert azok többnyire magasabbnak a neki megfelelő 1X2 vagy DC oddsoknál.
Másik előnye a kevesebb kimenetel megrakásának (pl. 3 helyett 2), hogy hamarabb megvan. Ha meg a 3-ból 2 kimenetel ugyanannál a bukinál van, akkor szinte kötelező is pl. egy DC-re cserélni, mint külön megjátszani az X-et és külön a 2-est. Ha külön teszed meg, az többnyire gyanús az irodának, és ugye minden gyanút el akarunk kerülni.

Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 21:54:51
Ezt most nem teljesen értem. A magyar számlámról interneten banki átutalással külföldre utaltam 50 dollárt. Az otp rendszere kérdezte milyen valutában utalja, én az usd-t választottam mivel a netellert is usd alapúra csináltam.

Én is használtam a Netellert egy ideig, alapvetően 2 probléma volt vele:
Lassabban küldi le a pénzt, mint a Skrill
Kevesebb iroda fogadja el, mint a másikat

Sziasztok! Én most ismerkedem az arbitrázzsal, végig olvastam a fórumot viszont ahogy láttam az első hozzászólások valamikor 2010ből vannak. Szóval lenne valaki itt aki összefoglalná az alábbi szempontok alapján az egész arbitrázs dolgot, hogy:
1. Az oddsportalból kiindulva melyik bookiehoz érdemes pénzt feltölteni és melyikhez nem? Értem ezalatt, hogy a kfiizetési költség nem mindenhol ingyenes és valahol akár 10 eurót is levon.
2. Mennyi legyen az a minimum is amit első próbálkozóként belefeccöljek?
3. Az EUR, HUF-os problémát, hogy a legegyszerűbb orvosolni? Mármint értem ezalatt ha a bookie mondjuk nem kezel forint számlát csak euró alapút?

Lehet egy picit zagyva volt a kérdéssorom de még most barátkozom a dolgokkal...Előre is köszöönm.

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 16, 2012, 22:01:50
Sziasztok! Én most ismerkedem az arbitrázzsal, végig olvastam a fórumot viszont ahogy láttam az első hozzászólások valamikor 2010ből vannak. Szóval lenne valaki itt aki összefoglalná az alábbi szempontok alapján az egész arbitrázs dolgot, hogy:
1. Az oddsportalból kiindulva melyik bookiehoz érdemes pénzt feltölteni és melyikhez nem? Értem ezalatt, hogy a kfiizetési költség nem mindenhol ingyenes és valahol akár 10 eurót is levon.
2. Mennyi legyen az a minimum is amit első próbálkozóként belefeccöljek?
3. Az EUR, HUF-os problémát, hogy a legegyszerűbb orvosolni? Mármint értem ezalatt ha a bookie mondjuk nem kezel forint számlát csak euró alapút?
Lehet egy picit zagyva volt a kérdéssorom de még most barátkozom a dolgokkal...Előre is köszöönm.

A 3. kérdésre tudok csak válaszolni: inkább próbálkozz EURO s Moneybookerssel, mert úgy nem kell vacakolj átváltásokkal. Nálam lej/eur volt a probléma, de nagyon kevés az az iroda, ami az alapvető valutákon kívül mást is használna, főleg nem ilyen kissebbeket

Üdv Mindenkinek!

Segitséget szeretnék kérni a biztos nyereményre tett fogadások megkötéséhez:
Ismer valaki olyan oldalt, ahol összesitve megtalálható az összes lehetséges kombinált fogadási pár (beleértve az ázsiaiakat is), melyekkel arbitárzs fogható?
Fontos: csak két kimenetre történő fogadásokról volna szó! Pl: 1-X2; 12-U0,5 stb.

Válaszokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: parczo Dátum november 18, 2012, 18:38:34
Üdv Mindenkinek!

Segitséget szeretnék kérni a biztos nyereményre tett fogadások megkötéséhez:
Ismer valaki olyan oldalt, ahol összesitve megtalálható az összes lehetséges kombinált fogadási pár (beleértve az ázsiaiakat is), melyekkel arbitárzs fogható?
Fontos: csak két kimenetre történő fogadásokról volna szó! Pl: 1-X2; 12-U0,5 stb.

Válaszokat előre is köszönöm!

Az elméleti lehetőségek száma lényegében végtelen, de ezekből csak kevés a használható a gyakorlatban, mert vagy nagyon gyengék rá a szorzók vagy csak kisebb tétekkel játszhatóak az irodáknál.

Például focimeccs szünetében  (mondjuk 1:1-es állásnál) a "2. félidő gólok száma 0,5 felett" ellen az alábbiak játszhatnak:
- gólok száma 2,5 alatt
- 2. félidő gólok száma 0,5 alatt
- ki szerzi a következő gólt? nincs gól
- következő góllövő: nincs gól
- hogyan születik a következő gól? nincs gól
- gólok száma pontosan 2
- pontos végeredmény 1:1
- gólok száma a 2. félidőben pontosan 0
stb.

Ezek alapján igazi perverzió lenne összegyűjteni az összes létező lehetőséget.  :)


Idézetet írta: parczo Dátum november 18, 2012, 18:38:34
Üdv Mindenkinek!

Segitséget szeretnék kérni a biztos nyereményre tett fogadások megkötéséhez:
Ismer valaki olyan oldalt, ahol összesitve megtalálható az összes lehetséges kombinált fogadási pár (beleértve az ázsiaiakat is), melyekkel arbitárzs fogható?
Fontos: csak két kimenetre történő fogadásokról volna szó! Pl: 1-X2; 12-U0,5 stb.

Válaszokat előre is köszönöm!

Az ingyenesek között nincs ilyen, a fizetősök között talán.

Hello Srácok!

Valakinek nem lenne kedve egy összefoglaló dolgot írni az arbitrázs valós használatáról. Értem ezalatt melyik arbitrázs programot, oldalt érdemes használni. Az arbitrázs programban lévő filterek, iroda megbízhatóság, kifizetési tényezők alapján melyik irodákba érdemes regelni? Kezdő tippek, tanácsok. Végigolvastam jó pár nap alatt a fórumot de mire a végére értem sok mindent szelektált a fejem. :D :S
Jó páran hálásak lennénk ha elkészülne egy ilyen mű. ;)

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 28, 2012, 23:24:44
Végigolvastam jó pár nap alatt a fórumot de mire a végére értem sok mindent szelektált a fejem.

Jegyzetelni, jegyzetelni...

Maga a törzsanyag megmaradt a kobakba, de jó lenne egy kiinduló anyag.... :)

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 29, 2012, 09:26:45
Maga a törzsanyag megmaradt a kobakba, de jó lenne egy kiinduló anyag.... :)

Jól értem, hogy szeretnél egy "olvasónaplót" íratni arról, ami már le van írva, azért, hogy könnyebben kereshess pénzt?
Nézd, van az az összeg, amennyiért vállalom!   ;)
(utalásnál a közlemény rovatba írd csak egyszerűen: "kedvcsináló". hehe)

Egyébként meg egy csomó dolog van, amit meg kell tapasztalni. Az irodaválasztásban is vannak szubjektív paraméterek...
Ráadásul "összefoglaló dolgot írni" felesleges, ha azt sem tudjuk, mennyi pénzzel indulnál neki (más utat kell járni milliós és pár tízezres összegekkel, nem mindegy, hogy egyáltalán megengedhetsz-e magadnak egy fizetős arbitrázs programot, illetve hogy mely irodák és fogadástípusok jöhetnek szóba, az is összegfüggő a különböző limitek miatt) és még a preferált befizetési/kifizetési módtól is függ, hogy mely irodáknál érdemes játszani.

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 29, 2012, 09:26:45
Maga a törzsanyag megmaradt a kobakba, de jó lenne egy kiinduló anyag.... :)

Kezdd el, vágj bele! A saját tapasztalatot nem helyettesítheti semmilyen elméleti leírás. A témának elég nagy szakirodalma van különböző oldalakon, aki keres, talál! Ha csak a sült galambot várod, akkor rossz helyen kopogtatsz! Sok sikert hozzá!
Pár napja pivátban elég részletesen felvázoltam a dolgokat, Te is tudod. A nyíl már félig meddig a kezedben, de vadászni neked kell!

Csak az ember inkább a másik hibájából próbál tanulni mint a sajátjából, a sült galamb úgy se jön a tevékenységem nélkül csak háát az ember belekezd 100 000 Ft fölött akármibe próbál minél biztosabb és pontosabb lenni. Köszönöm Benson a segítséget.

Idézetet írta: saintpeter Dátum november 29, 2012, 10:44:57
Csak az ember inkább a másik hibájából próbál tanulni mint a sajátjából, a sült galamb úgy se jön a tevékenységem nélkül csak háát az ember belekezd 100 000 Ft fölött akármibe próbál minél biztosabb és pontosabb lenni. Köszönöm Benson a segítséget.

Benson privátban "kitanított" és még ez sem elég?!
Akkor sajnos nem tudok segíteni...   :)

Szerintem, ha van konkrét kérdésed, itt találsz vagy kapsz rá választ.

Az arbitrázsban az a jó, hogy a pénzünk dolgozik nekünk és nem mi másnak...
A te profitodon nem várhatod, hogy más dolgozzon.

Ez "néha" itt előfordul ,hogy kezdők kérik ,hogy írjuk le a tapasztalatokat meg hogy mi merre mennyi.Ezzel csak az a baj hogy egymás ellenfelei is vagyunk ha tetszik ha nem.Komoly arbos nem fog egy "konkurenciát "kitanítani.Vannak persze közös problémák,melyik iroda mennyire korlátoz stb,de komoly segítségre sztem ne számítson senki.Legalábbis tőlem ne :-X