Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zaporozsec Dátum január 06, 2013, 17:28:57
Na ez a nem mindennapi! Ráadásul élő fogadásnál...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 07, 2013, 01:24:52
Élő fogadásnál előfordul, de mire megtennéd, addigra akkor is változik általában a szorzó, ha nem történik semmi a meccsen. Az idő telik...

A másik meg az, hogy a DNB csak akkor valódi arbitrázs, ha a döntetlent is lefeded az 1X2 piacon, ami nyilván csökkenti az eredeti profitot. Máskülönben X esetén nem csinálsz semmi profitot.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum január 06, 2013, 17:28:57
Na ez a nem mindennapi! Ráadásul élő fogadásnál...

Szép, de sikerült-e vele szakítani?

Benson köszönöm szépen a korábbi kimerítő válaszaidat.

Segíts vagy segítsetek lécci. Tegnap este megraktam egy jó kis meccset. Az egyik oldalon vesztettem, a TITANBET-en pedig nyertem.
Viszont érvénytelenítették a fogadásomat a TITANBETEN. A fogadásaimnál írja, hogy nyertem, de érvénytelen. Mit tegyen? Nagyon ki vagyok akadva!
Nem volt kiugróan nagy az odds, 2.60-os volt. Lehet valahogy reklamálni? Fordulhat elő ilyen más irodánál is?
Az egész hétvégi nyereményemet elbuktam most ezzel az érvénytelenített fogadással. Ha ez előfordul gyakran akkor nem érdemes Arbozni, mert bármikor elveszíthetsz mindent. Még kezdő vagyok. A tét sem volt nagy és el is fodaták mikor megraktam. Kb egy óra múlva törölték, de addigra már aludtam és nem néztem a leveleimet. Vannak még ilyen szemét irodák mint a TITANBET?
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.
Sas

Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 09:21:06
Benson köszönöm szépen a korábbi kimerítő válaszaidat.

Segíts vagy segítsetek lécci. Tegnap este megraktam egy jó kis meccset. Az egyik oldalon vesztettem, a TITANBET-en pedig nyertem.
Viszont érvénytelenítették a fogadásomat a TITANBETEN. A fogadásaimnál írja, hogy nyertem, de érvénytelen. Mit tegyen? Nagyon ki vagyok akadva!
Nem volt kiugróan nagy az odds, 2.60-os volt. Lehet valahogy reklamálni? Fordulhat elő ilyen más irodánál is?
Az egész hétvégi nyereményemet elbuktam most ezzel az érvénytelenített fogadással. Ha ez előfordul gyakran akkor nem érdemes Arbozni, mert bármikor elveszíthetsz mindent. Még kezdő vagyok. A tét sem volt nagy és el is fodaták mikor megraktam. Kb egy óra múlva törölték, de addigra már aludtam és nem néztem a leveleimet. Vannak még ilyen szemét irodák mint a TITANBET?
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.
Sas

Ezt sajnos minden iroda megteheti, és a legtöbb meg is teszi, ha valamit elnézett az odds megállapításánál. Ezzel együtt kell tudni élni, ez lényegében az arbolás kockázata. Sokan kívülállóként azt gondolják, hogy itt nincs kockázat, pedig van. Minimalizálni kell, ezt pedig csak körültekintően lehet megtenni. Kerülni kell a kiugróan magas oddsokat. Itt most ne arra gondolj, hogy pl. 5-ösnél nagyobb szorzókkal nem kell foglalkozni. Nem attól kiugróan magas egy odds, hogy abszolúte magas, hanem attól, hogy a többi iroda szorzóitól feltűnően eltér. Egy 1,5-ös odds is lehet kiugróan magas, ha a második legnagyobb pl. 1,3 körüli. Ha pedig megtörtént a baj, akkor a tűzoltást azonnal meg kell kezdeni, akár élőben is, nyilván némi veszteségért cserébe. De ez még mindig kisebb mínusz, mintha nem csinálunk semmit, és éppen a nyertes oldalt törlik (mint az esetedben is), mert akkor leég az egész ház.
Lehet bosszankodni, de a Titanbet még korrekt is volt, hiszen e-mailben tájékoztatott a törlésről. A legtöbb iroda nem tájékoztat a törlésről, neked kell belépni a számládra, és megkukkolni, hogy érvényben van-e még.
Mi volt a fogadásod?

Ez a meccs volt.     Tennis\WTA Hobard\Women -  Chanelle Scheepers v Alize Cornet . 2.60 odds.
Megraktam este aztán lefeküdtem aludni. Most reggel néztem , hogy nyertem, de VOID a fogadásom. >:(
Még csak most kezdtem ezt az arbozást. Az első 5 fogadásom nyert, aztán ezzel az egyel le is vittem minuszba az egészet.
Eléggé elkevtelenedtem :-( Gyakran elő szokott ez fordulni? ÉS ha igen milyen irodáknál?

Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 10:06:18
Ez a meccs volt.     Tennis\WTA Hobard\Women -  Chanelle Scheepers v Alize Cornet . 2.60 odds.
Megraktam este aztán lefeküdtem aludni. Most reggel néztem , hogy nyertem, de VOID a fogadásom. >:(
Még csak most kezdtem ezt az arbozást. Az első 5 fogadásom nyert, aztán ezzel az egyel le is vittem minuszba az egészet.
Eléggé elkevtelenedtem :-( Gyakran elő szokott ez fordulni? ÉS ha igen milyen irodáknál?

De mire fogadtál a titanbet-nél? Arra, hogy Cornet nyer (odds alapján gondolom)? Ha igen, akkor nem értem, hiszen vesztett, vagyis a másik oldalnak nyerni kellett volna.

A Titanbeten nyertem is. Írja, hogy WIN a bet infónál. DE VOID-ra rakták.  >:(

Másik kérdés: Eddig 5-6%-os arbokat raktam meg és nem volt gond. Ez volt az első nagyobb 14.95%-os. Kerüljem ezeket a "nagyobbakat" és maradjak 5-6% körül,mert az biztosabb? Mit javasolsz?
Mi az a tét, ami nem szúr szemet a bookiknál? Eddig 100Euró osztottam kétfelé. Ennyi nem feltűnő gondolom? Esetleg 200-300 Euró kétfelé osztva már sok?
Előre is köszönöm a választ.

Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 10:14:35
A Titanbeten nyertem is. Írja, hogy WIN a bet infónál. DE VOID-ra rakták.  >:(

Továbbra sem világos. Mit raktál meg a Titanbeten 2,6-os oddson?

Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 10:14:35
Másik kérdés: Eddig 5-6%-os arbokat raktam meg és nem volt gond. Ez volt az első nagyobb 14.95%-os. Kerüljem ezeket a "nagyobbakat" és maradjak 5-6% körül,mert az biztosabb? Mit javasolsz?
Mi az a tét, ami nem szúr szemet a bookiknál? Eddig 100Euró osztottam kétfelé. Ennyi nem feltűnő gondolom? Esetleg 200-300 Euró kétfelé osztva már sok?
Előre is köszönöm a választ.

Ezek még nem feltűnően nagy tétek általában. Mondjuk attól függ, mire fogadsz. Egy BL meccsre egyáltalán nem számít nagy tétnek a pár száz euró, de pl. egy norvég másodosztálynál már igen. Kerülni kell a centes téteket is, ha lehet 5 vagy 10 euróra kerekítsünk, de legalább egész számra.

A 10% feletti arbok már feltűnően nagynak számítanak, ezeket inkább kerülni érdemes, vagy nagyon "bevizsgálni", és csak akkor megrakni, ha minden tisztának tűnik. Viszont utána ne menjünk aludni ha mégis megjátszottuk, hanem folyamatosan figyeljük, nem törölték-e. A törlés egyébként elsülhet fordítva is, vagyis amikor a vesztes fogadást törlik, erre azonban nem érdemes utazni. Mindig biztosítsunk!

Idézetet írta: benson Dátum január 07, 2013, 10:26:13
Továbbra sem világos. Mit raktál meg a Titanbeten 2,6-os oddson?


Akkor már ketten vagyunk, én sem értem, hogy mit és hol rakott a kolléga.

Bocsánat csak még bennem van az ideg. És természetesen köszönöm a hozzáértő segítségeteket.

A betem : TITAN 2.60 odds-al a (nyertes) Chanelle Scheepers - a másik bookinál pedig 2.06 odds-al (vesztes) Alize Cornet volt.
Titanon nyertem, de érvénytelenítették.

Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 10:51:35
Bocsánat csak még bennem van az ideg. És természetesen köszönöm a hozzáértő segítségeteket.

A betem : TITAN 2.60 odds-al a (nyertes) Chanelle Scheepers - a másik bookinál pedig 2.06 odds-al (vesztes) Alize Cornet volt.
Titanon nyertem, de érvénytelenítették.
Élőben tetted? Az oddsokból gondolom. A meccs előttiek kb ezek voltak:

http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-hobart-2013/scheepers-chanelle-cornet-alize-1546113/#home-away;2


Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 11:31:03
Előtte kb 2-3 órával.

Akkor viszont érthető a törlés. Scheepers oddsa 1,5-1,8 között volt, a 2,6 így irreálisan magas volt (felcserélt odds lehetett). Ha látod a többi oddsot, valószínűleg nem is teszed meg. A másik oldalt viszont a lehető legkisebb oddson fogadtad meg. Miért?

Őszintén szólva ennyire még nem vagyok tudatos és hozzáértő. Ezt a surebetet láttam kidobva a listában és megraktam ennyi.
Azt elárulod, hogy hol érdemes nézni a sure beteket és összehasonlítani?
Értem, ami írtál és valóban magasabb a 2.6 ebben az esetben.

Idézetet írta: saserks Dátum január 07, 2013, 11:46:55
Őszintén szólva ennyire még nem vagyok tudatos és hozzáértő. Ezt a surebetet láttam kidobva a listában és megraktam ennyi.
Azt elárulod, hogy hol érdemes nézni a sure beteket és összehasonlítani?
Értem, ami írtál és valóban magasabb a 2.6 ebben az esetben.

Akkor ez volt a tanulópénz. A tenisszel alapból is óvatosan kell bánni, mivel ha feladja valamelyik játékos a meccset, azt eltérően kezelik az irodák, így ezzel is komoly összegeket lehet bukni.
Odds-összehasonlító oldalak (pl. oddsportal, oddsfinder) használata erősen ajánlott. Itt is találhatóak surebetek ingyen, a komolyabb munkához (nyilván komolyabb tőkével) viszont programok (pl. rebelbetting) használata és előfizetése az ideális.