Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A bwin meg olyat szokott, hogy lemegy a meccs, aztán előbb kiértékeli nyertesnek, nemsokára meg törli.

És itt már veszteséget minimalizálni sem tudsz, ugye.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum január 06, 2013, 17:28:57
Na ez a nem mindennapi! Ráadásul élő fogadásnál...

Probléma még,hogy a magyar ügyfeleket a SJ már nem engedi MB-ről használni,az amúgy is borzasztóan alacsony limithatárok mellett. Arbosoknak felejtős az iroda..

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 07, 2013, 13:42:29
A bwin meg olyat szokott, hogy lemegy a meccs, aztán előbb kiértékeli nyertesnek, nemsokára meg törli.

És itt már veszteséget minimalizálni sem tudsz, ugye.

Hát, ha hibára játszol ezen azért ne lepődj meg...A megoldás egyszerű, és mindenkinek szól, SOHA ne játszunk hibára!

Idézetet írta: benson Dátum január 07, 2013, 12:00:55
Akkor ez volt a tanulópénz. A tenisszel alapból is óvatosan kell bánni, mivel ha feladja valamelyik játékos a meccset, azt eltérően kezelik az irodák, így ezzel is komoly összegeket lehet bukni.
Odds-összehasonlító oldalak (pl. oddsportal, oddsfinder) használata erősen ajánlott. Itt is találhatóak surebetek ingyen, a komolyabb munkához (nyilván komolyabb tőkével) viszont programok (pl. rebelbetting) használata és előfizetése az ideális.

De ha már tenisz,akkor íme egy link,hogy a szabályzatokat össze tudjuk hasonlítani: http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Idézetet írta: issey76 Dátum január 07, 2013, 14:20:11
De ha már tenisz,akkor íme egy link,hogy a szabályzatokat össze tudjuk hasonlítani: http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers
Hasznos, de vannak hibák, mivel nem frissítették! Például a gamebookers már nem adja vissza a tétet feladás esetén, mivel felvásárolta őket a bwin!

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 07, 2013, 14:28:26
Hasznos, de vannak hibák, mivel nem frissítették! Például a gamebookers már nem adja vissza a tétet feladás esetén, mivel felvásárolta őket a bwin!

Jogos az észrevétel! Illetve még egy-két adalék, hogy a PAF január 1.-től már nincs magyar fogadóknak, illetve a 24hpokert a Jetbull kebelezte be. Persze, ha bárkinek van frissített verziója a szabályzatokról,azt én örömmel látnám.

Idézetet írta: issey76 Dátum január 07, 2013, 14:17:53
Hát, ha hibára játszol ezen azért ne lepődj meg...A megoldás egyszerű, és mindenkinek szól, SOHA ne játszunk hibára!

Nem volt hiba egyáltalán, és nem volt nagy százalékos arb sem.
Csak éppen náluk találtam el az 5,25-ös szorzót, és gondolom ugyanígy még sokan.
Másnap volt egy ugyanilyen fogadásom, de ott sokkal nagyobb volt az arb is.
Viszont ott buktam az 5,25-öt, mégse törölték. Pedig ez inkább volt hiba.

Na mindegy, igazából ez ezzel jár, és tudni kell kezelni...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 07, 2013, 14:51:08
Nem volt hiba egyáltalán, és nem volt nagy százalékos arb sem.
Csak éppen náluk találtam el az 5,25-ös szorzót, és gondolom ugyanígy még sokan.
Másnap volt egy ugyanilyen fogadásom, de ott sokkal nagyobb volt az arb is.
Viszont ott buktam az 5,25-öt, mégse törölték. Pedig ez inkább volt hiba.

Na mindegy, igazából ez ezzel jár, és tudni kell kezelni...

Így már érdekesebb amit írsz :( A bwin egy nagy mocsok ezen a téren, ezt valóban régebben is sokszor eljátszották, különösen live eseményeknél volt ez bevetett szokás, volt hogy 1 nappal ! a lejátszott és kifizetett szelvényemet vonták vissza, és tudni kell,hogy itt sem volt különbség a más irodákhoz képest. Ez miatt a későbbiekben teljes mértékben befejeztem a bwin-nél a live fogadásokat (ez ugyanis többször is előfordult..)
Persze azt továbbra is tartom,hogy hibákra soha,de soha nem játszom.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 07, 2013, 01:24:52
Élő fogadásnál előfordul, de mire megtennéd, addigra akkor is változik általában a szorzó, ha nem történik semmi a meccsen. Az idő telik...

Előfordul 13%os arb?? Eseteleg akkor ha valamelyik iroda nem frissítette egy meghatározó esemény után az oddsait, de ez csak másodpercek kérdése. Na de nem itt, azért is posztotam ki, mert kb. 25 percig vagy tovább is a Coral ilyen szorzóval adta a DNB 1-est.. folyamatosan néztem.. Persze én tudom hogy DNB-vel nem annyira surebet a sure bet, de veszíteni nem veszíthetsz vele semmit, szóval nem kockáztatsz. Sajnos nyerni nem nyertem vele, mivel nincs a Coralnál accom, perdig aki megtette az örülhetett, mivel 4:3-ra a Real nyert.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum január 07, 2013, 17:20:22
Előfordul 13%os arb?? Eseteleg akkor ha valamelyik iroda nem frissítette egy meghatározó esemény után az oddsait, de ez csak másodpercek kérdése. Na de nem itt, azért is posztotam ki, mert kb. 25 percig vagy tovább is a Coral ilyen szorzóval adta a DNB 1-est.. folyamatosan néztem.. Persze én tudom hogy DNB-vel nem annyira surebet a sure bet, de veszíteni nem veszíthetsz vele semmit, szóval nem kockáztatsz. Sajnos nyerni nem nyertem vele, mivel nincs a Coralnál accom, perdig aki megtette az örülhetett, mivel 4:3-ra a Real nyert.

Hosszú pályafutásom során, rengeteg ennél is lényegesen magasabb, akár 100% feletti arbbal is gyakran találkoztam. Szintén gyakran előfordult az is (természetesen csak a kezdeti időkben), hogy ezeket az arbokat megjátszottam, és ezeket mintegy 10-20%-ban jóvá is írták, és ezek kivétel nélkül több száz €-s hasznot is hozta. Ez a jó oldala. A rossz pedig, hogy ezek után természetesen az irodák majdnem minden esetben azonnal lekorlátoztak. Fejetlenül játszottam, és ma már pontosan tudom,hogy uilyet soha nem fogok megjátszani,mert hosszútávon ez nem kifizetődő.
Vagyis csak ismételni tudom önmagamat: HIBÁKRA SOSE JÁTSSZUNK!!

Idézetet írta: issey76 Dátum január 07, 2013, 20:03:20
Hosszú pályafutásom során, rengeteg ennél is lényegesen magasabb, akár 100% feletti arbbal is gyakran találkoztam. Szintén gyakran előfordult az is (természetesen csak a kezdeti időkben), hogy ezeket az arbokat megjátszottam, és ezeket mintegy 10-20%-ban jóvá is írták, és ezek kivétel nélkül több száz €-s hasznot is hozta. Ez a jó oldala. A rossz pedig, hogy ezek után természetesen az irodák majdnem minden esetben azonnal lekorlátoztak. Fejetlenül játszottam, és ma már pontosan tudom,hogy uilyet soha nem fogok megjátszani,mert hosszútávon ez nem kifizetődő.
Vagyis csak ismételni tudom önmagamat: HIBÁKRA SOSE JÁTSSZUNK!!

Esetleg a hibás szorzót lehet value bet-ként kezelni és önmagában, kis téttel rakni játszásiból.

Jól emlékszem, hogy te a dropping hívő vagy?

Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2013, 00:42:33
Esetleg a hibás szorzót lehet value bet-ként kezelni és önmagában, kis téttel rakni játszásiból.

Jól emlékszem, hogy te a dropping hívő vagy?

Igen,jól gondolod a value bet-es kérdést. Persze itt már kiemelten fontos azt pontosan tudnunk, hogy melyik iroda, miként értékeli ki utólag a hibás oddsokat, illetve utána hogyan jár el. Ezek nélkül egy kis tét elhelyezése is csak felesleges irritáció az iroda felé. Mindenki döntse el ezek után, hogy érdemes-e? Azt gondolom,hogy profik ilyet nem csinálnak, vagyis inkább az irodák nagyon pontos tűrőképességének ismerete nélkül.

A  droppnigban érzem igazán otthon magam,kérdezz bátran:)

Az lehetséges, hogy a Bet365 kifizetéshez másolatot kér személyes okmányokról? Ilyenkor mit tegyek küldjem el nekik? Ez más bukinál is gyakori?

Idézetet írta: saserks Dátum január 08, 2013, 12:06:45
Az lehetséges, hogy a Bet365 kifizetéshez másolatot kér személyes okmányokról? Ilyenkor mit tegyek küldjem el nekik? Ez más bukinál is gyakori?

Igen,általában az első kifizetésnél kér,majd többet nem fogja.  :) Igen,küld el,ha a pénzt megszeretnéd kapni!  ;)