Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: issey76 Dátum május 13, 2013, 09:33:56
Nem, nem dolgoztam irodánál, de a szükséges jó kapcsolataim megvannak azért:) A lényeg, hogy ezt az állítást a Tonybet nevű iroda menedzsere nyiltan vállalta, nyilván ezzel nem szoktak kérkedni az irodák....

Én is ezt a következtetést vontam le abból a fórumból, amelyen ez a bizonyos Tonybet-es emberke egy ideig aktívan válaszolt.
Mondjuk amikor ezzel sarokba szorították - ködösített azzal a kapcsolatban, hogy mi alapján szűrik már regisztrációnál az ügyfeleket - akkor próbált terelni, ahogy emlékszem.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9073.0

Pont előtte nem sokkal lettem a Cashpointtól kitiltva, utána nem engedtek a Tonybet-hez regisztrálni.
Ennek lehetett területi oka (országkizárás) is, ez viszont nem volt sehol feltüntetve és mint kiderült, mások is ugyanigy jártak.
Azt nem tudom, akkoriban más magyar tudott-e náluk regelni.

Az is érdekes, hogy a betbrain.com, azaz egy arb kereső oldal linkjét használtam a regisztrációhoz, ami szintén nem egy jó ajánlólevél!  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 13, 2013, 13:06:11
Én is ezt a következtetést vontam le abból a fórumból, amelyen ez a bizonyos Tonybet-es emberke egy ideig aktívan válaszolt.
Mondjuk amikor ezzel sarokba szorították - ködösített azzal a kapcsolatban, hogy mi alapján szűrik már regisztrációnál az ügyfeleket - akkor próbált terelni, ahogy emlékszem.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9073.0

Pont előtte nem sokkal lettem a Cashpointtól kitiltva, utána nem engedtek a Tonybet-hez regisztrálni.
Ennek lehetett területi oka (országkizárás) is, ez viszont nem volt sehol feltüntetve és mint kiderült, mások is ugyanigy jártak.
Azt nem tudom, akkoriban más magyar tudott-e náluk regelni.

Az is érdekes, hogy a betbrain.com, azaz egy arb kereső oldal linkjét használtam a regisztrációhoz, ami szintén nem egy jó ajánlólevél!  :D

De nem ám...:) Ugyanígy felejtős az oddsportal illetve minden nagyobb oddsösszehasonlító oldal, illetve javasolt a cookie törlés új regisztráció előtt.
Mindensetre az tény hogy még sok-sok ID-vel ezelőtt gyakran tapsztaltam, hogy az ideig-óráig jól működő regjeim, hirtelen és sok helyen néhány nap leforgása alatt mentek a kukába, különösen igaz volt az angol irodák összhangban lévő támadására. Ma már ennél lényegesen felkészültebb vagyok, a Betvictorom pl. tavaly szeptemberi a reg...:)

Idézetet írta: issey76 Dátum május 13, 2013, 14:34:30
De nem ám...:) Ugyanígy felejtős az oddsportal illetve minden nagyobb oddsösszehasonlító oldal, illetve javasolt a cookie törlés új regisztráció előtt.
Mindensetre az tény hogy még sok-sok ID-vel ezelőtt gyakran tapsztaltam, hogy az ideig-óráig jól működő regjeim, hirtelen és sok helyen néhány nap leforgása alatt mentek a kukába, különösen igaz volt az angol irodák összhangban lévő támadására. Ma már ennél lényegesen felkészültebb vagyok, a Betvictorom pl. tavaly szeptemberi a reg...:)

A különböző ID-kkal való tevékenységeket egy gépről vagy többről nyomod?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 13, 2013, 14:45:50
A különböző ID-kkal való tevékenységeket egy gépről vagy többről nyomod?

Természetesen több gépet használok.

Idézetet írta: issey76 Dátum május 13, 2013, 14:34:30
De nem ám...:) Ugyanígy felejtős az oddsportal illetve minden nagyobb oddsösszehasonlító oldal, illetve javasolt a cookie törlés új regisztráció előtt.
Mindensetre az tény hogy még sok-sok ID-vel ezelőtt gyakran tapsztaltam, hogy az ideig-óráig jól működő regjeim, hirtelen és sok helyen néhány nap leforgása alatt mentek a kukába, különösen igaz volt az angol irodák összhangban lévő támadására. Ma már ennél lényegesen felkészültebb vagyok, a Betvictorom pl. tavaly szeptemberi a reg...:)

Itt az a probléma, hogy általában ezeken az oldalakon vannak az irodák kiemelt ajánlatai, amelyek ugye csak bizonyos oldalakról regisztrálva érhetőek el...
Én meg ugye bónuszrajongó vagyok és eszembe sem jutott volna mondjuk egy Tonybet reg, ha nem látom a betbrain-en a kedvcsináló bónuszajánlatot...

Idézetet írta: issey76 Dátum május 13, 2013, 14:34:30
De nem ám...:) Ugyanígy felejtős az oddsportal illetve minden nagyobb oddsösszehasonlító oldal, illetve javasolt a cookie törlés új regisztráció előtt.
Mindensetre az tény hogy még sok-sok ID-vel ezelőtt gyakran tapsztaltam, hogy az ideig-óráig jól működő regjeim, hirtelen és sok helyen néhány nap leforgása alatt mentek a kukába, különösen igaz volt az angol irodák összhangban lévő támadására. Ma már ennél lényegesen felkészültebb vagyok, a Betvictorom pl. tavaly szeptemberi a reg...:)

a tavaly szeptemberi reg elég komoly =)))  Én egy hónapot se értem meg, pedig követtem az instrukciódat a radar alatt maradásról.
Lehet nem ez a fórum foglalkozik ezzel, de az ID váltást a router MAc addressének az ujra kalibrálásval és mondjuk a barátnőd adataival éred el? Ha nem akkor hogyan?

Idézetet írta: gabikovacs10 Dátum május 15, 2013, 00:05:19
a tavaly szeptemberi reg elég komoly =)))  Én egy hónapot se értem meg, pedig követtem az instrukciódat a radar alatt maradásról.
Lehet nem ez a fórum foglalkozik ezzel, de az ID váltást a router MAc addressének az ujra kalibrálásval és mondjuk a barátnőd adataival éred el? Ha nem akkor hogyan?

Lassíts egy kicsit a "felvezetésen", minimum az 1 hónap kell az érzékenyebb irodák esetében.
VPN-el dolgozom, időnként szolgáltatót is váltok, hogy új IP  tartományt használjak, de minden ID-csere esetében az IP-cím csere az az alap(meg a cookie,vagy újrainstall, stb.). Egyébként meg a nejem aligha örülne annak, ha 3-6 havonta barátnőt cserélnék:)

Létezik olyan három esélyes kalkulátor ahol minden fogadástípus esetén kiszámolja a tétek pontos arányát, mondjuk Arb esetén? Az 1X2 egyértelmű, de ha már van egy AH, ami a meccs eredményétől függően akár két kimenetelre is fizethet, vagy csak simán visszakapod a tétedet. Például a Surebet.com ezt látom, stake arányt nem számol:

H2(0.0)   1,63
X            3,3
1            3,8

Ha az odds-okat beírom egy 1X2 kalkulátorba, fals stake megosztást kapok, mivel a program nem veszi figyelembe, hogy a hendikep miatt nem csak 3 kimenetel van. Total stake 100€, profit -15,23€, pedig ez egy arb! A MathBet alert program már ilyen esetekben is kiszámolja a stake ponros arányát, itt viszont nem tudom változtatni a bet típusát.
Tehát olyan kalkulátort keresek, ahol megadom a fogadás típusát, az odds-okat, és kiszámolja a pontos stake arányokat. Ennek hiányában még nem jöttem rá, hogyan lehet megoldani a problémát.
Van egyáltalán megoldás?

Idézetet írta: beerka Dátum május 16, 2013, 19:31:32
Létezik olyan három esélyes kalkulátor ahol minden fogadástípus esetén kiszámolja a tétek pontos arányát, mondjuk Arb esetén? Az 1X2 egyértelmű, de ha már van egy AH, ami a meccs eredményétől függően akár két kimenetelre is fizethet, vagy csak simán visszakapod a tétedet. Például a Surebet.com ezt látom, stake arányt nem számol:

H2(0.0)   1,63
X            3,3
1            3,8

Ha az odds-okat beírom egy 1X2 kalkulátorba, fals stake megosztást kapok, mivel a program nem veszi figyelembe, hogy a hendikep miatt nem csak 3 kimenetel van. Total stake 100€, profit -15,23€, pedig ez egy arb! A MathBet alert program már ilyen esetekben is kiszámolja a stake ponros arányát, itt viszont nem tudom változtatni a bet típusát.
Tehát olyan kalkulátort keresek, ahol megadom a fogadás típusát, az odds-okat, és kiszámolja a pontos stake arányokat. Ennek hiányában még nem jöttem rá, hogyan lehet megoldani a problémát.
Van egyáltalán megoldás?

Szerintem a surebet.com kalkulátora olyan, amilyet szeretnél!  :)

Erről beszélünk, ugye?

http://en.surebet.com/calculator

A Surebet outcome number résznél beállítod, hogy 2, 3 vagy 4 kimenetelt akarsz számolni, majd a Surebet type (formula): mellett lévő legördülő menüből kiválasztod, hogy milyen fogadástípusokra számoljon.
1x2 helyett pl. H1(0.0) - x - 2...

Arányokat meg úgy tudsz számolni, eldöntöd, melyik lesz a kiindulási alap (lehet bármelyik kimenetel és az össztét is!), ehhez beírsz egyet vagy ezret, majd az F oszlopban odateszed a "pöttyöt", amiből számolni akarsz, ezután nyomsz Calculate gombot!

Egyébként a D oszlop meg arra jó, hogy a nyereséged azokra a kimenetelekre osztja el, amelyek be vannak pipálva.
(alapbeállításként egyenletes mindegyikre, de ugye előfordulhat, hogy egy bizonyos kimenetelben jobban bízunk és a másik kettőt csak nullára akarjuk kihozni...)

Pontosan ezt kerestem, csak nem vettem észre a lényeget. :great:
Köszönöm a segítséget.

Úgy tudtam a Ladbrokes jó iroda, nem szokott korlátozni. 3 hete regisztráltam náluk, majd kb. 1 hete tettem egy AH fogadást 20 € értékben. Azért csak ennyi volt a stake, mert ennyit engedett. Azóta is csak pár € a max. stake, kiemelt meccsekre sem több 30-40-nél.

Kérdeztem tőluk mi a gond, ezt válaszolták:

After reviewing your account I can confirm that our Trading Department have placed a betting restriction on your account. This is a Trading decision and is at their discretion. However, restrictions are reviewed on a regular basis and this may be amended or removed for future bets.

Tehát korlátoztak és ha fogadgatok, majd valamikor levehetik a korlátozást.

Előfordult már ilyesmi valakivel ennél az irodánál? Mit tudok ilyenkor tenni?

Idézetet írta: beerka Dátum május 28, 2013, 12:50:01
Úgy tudtam a Ladbrokes jó iroda, nem szokott korlátozni. 3 hete regisztráltam náluk, majd kb. 1 hete tettem egy AH fogadást 20 € értékben. Azért csak ennyi volt a stake, mert ennyit engedett. Azóta is csak pár € a max. stake, kiemelt meccsekre sem több 30-40-nél.

Kérdeztem tőluk mi a gond, ezt válaszolták:

After reviewing your account I can confirm that our Trading Department have placed a betting restriction on your account. This is a Trading decision and is at their discretion. However, restrictions are reviewed on a regular basis and this may be amended or removed for future bets.

Tehát korlátoztak és ha fogadgatok, majd valamikor levehetik a korlátozást.

Előfordult már ilyesmi valakivel ennél az irodánál? Mit tudok ilyenkor tenni?

Engem konkrétan kidobtak, vagyis bezárták a számlám, úgyhogy töprengeni sem nagyon kellett a "hogyan tovább"-on. Nálad szerintem csak porhintés, hogy majd egyszer talán törlik a korlátozást. Ez nem jellemző a bukikra.

Idézetet írta: beerka Dátum május 28, 2013, 12:50:01
Úgy tudtam a Ladbrokes jó iroda, nem szokott korlátozni. 3 hete regisztráltam náluk, majd kb. 1 hete tettem egy AH fogadást 20 € értékben. Azért csak ennyi volt a stake, mert ennyit engedett. Azóta is csak pár € a max. stake, kiemelt meccsekre sem több 30-40-nél.

Kérdeztem tőluk mi a gond, ezt válaszolták:

After reviewing your account I can confirm that our Trading Department have placed a betting restriction on your account. This is a Trading decision and is at their discretion. However, restrictions are reviewed on a regular basis and this may be amended or removed for future bets.

Tehát korlátoztak és ha fogadgatok, majd valamikor levehetik a korlátozást.

Előfordult már ilyesmi valakivel ennél az irodánál? Mit tudok ilyenkor tenni?

Semmit nem tudsz tenni ilyenkor...
Esetleg írd meg nekik, hogy a saját menedzsmented döntése értelmében többet nem fogadsz náluk, ezt a döntést viszont időnként felülbírálod, úgyhogy feltétlenül értesítsenek, ha már levették a korlátot!  ;D

Egyébként ez egy jó duma, amit írtak, mert megadják a lehetőséget, hogy továbbra is befizess hozzájuk!


ladbrokes ritka köcsög mostanában szerintem-lehet magyarokkal amúgy is--de kicsit visszavettek az ingerküszöbből--pedig nekik rendes irodáik vannak-nem hinném hogy ennyi komoly gondot okozna nekik-de mégis.
Amúgy pont arra gondoltam valamelyik nap-mekkora arbokat lehetne csinálni ha az ember angliában élne--simán mehetne a 4-500 000-es tét,a másik oldal úgy is ázsiai lenne.csak ülni az irodában és várni az alkalmakat.aztán mehet a móka:)napi 30-40 000 forint kint is nagyon jó money:)