Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv.
Nekem sikerült a wh-n az 5 free spinből felmenni 70 euróra,de sajnos csak maximum 10 lehet a kivehető,lehet ilyenkor valamit tenni vagy érjem be a 10el.
Még 2 eurót kell megforgatnom.
Remélem még nem alszotok .
Please help.

Idézetet írta: 8szabo8 Dátum június 14, 2018, 22:35:40
Üdv.
Nekem sikerült a wh-n az 5 free spinből felmenni 70 euróra,de sajnos csak maximum 10 lehet a kivehető,lehet ilyenkor valamit tenni vagy érjem be a 10el.
Még 2 eurót kell megforgatnom.
Remélem még nem alszotok .
Please help.

Én már álmos vagyok :ok:

ha 70 eurod van, és 10 euro a max kivehető, akkor 10ig rakd vissza a tétet hátha beadja, szal 60 euroval durrants egy kört




unibeten továbbra sincs ingyen pöri.Nagyon fontosak a magyar kliensek ahogy látom :crazy:

Idézetet írta: Powell Dátum június 15, 2018, 15:23:14
unibeten továbbra sincs ingyen pöri.Nagyon fontosak a magyar kliensek ahogy látom :crazy:
román platformon adják de eddig kétszer 5 pörgetésre egy centet nem adott :bash:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 13, 2018, 11:32:00
egyik accon kivédte a kapus,másikon belőttem,erre kiírja hogy unlucky :D és ez nem is az első,máskor is volt már ilyen promó náluk akkor is csinált ilyet,innentől inkább hanyagolom ezt is meg a kaparóst is,mert panaszkodáson kívül nem sok mindent tudok mondani róluk  ;D :-X
Nekem nem érhető el a kviz másnak se?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum június 15, 2018, 16:53:02
Nekem nem érhető el a kviz másnak se?

A kvízből ki vannak zárva a magyarok

Mi lesz ezzel a betfaires promoval? :)

Idézetet írta: drogos Dátum június 15, 2018, 20:20:41
Mi lesz ezzel a betfaires promoval? :)

jó kérdés,félidöbe most pedig lenne idöm pörgetni XD ;D ;D


Idézetet írta: Hool80 Dátum június 15, 2018, 20:51:06
jó kérdés,félidöbe most pedig lenne idöm pörgetni XD ;D ;D

Unibeten sincs a félidős ingyen pörgetés, de legalább adtak egy masszív freebetet. Érdemes ránézni!  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 15, 2018, 21:00:11
Unibeten sincs a félidős ingyen pörgetés, de legalább adtak egy masszív freebetet. Érdemes ránézni!  :ok:

itt semmi