Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 29, 2018, 12:44:50
Ma már lehetett pörgetni

Hat de randomra talaljam ki vagy feltuntetik valahol? Mert esdig nekem egyszer sem engedett :S

Idézetet írta: patrikk05 Dátum június 29, 2018, 14:15:19
Hat de randomra talaljam ki vagy feltuntetik valahol? Mert esdig nekem egyszer sem engedett :S

Az első forduló a mai napon zajlik, tehát éjfélig még lehet pörgetni. Jött róla üzenet is. Meg egyébként amíg le nem pörgettem, nekem az oldal alján egy vastag sávban ment a visszaszámlálás is.

#2777 június 29, 2018, 16:03:19, guderian066
Én rákérdeztem mert nekem is az van kiírva hogy ez a promóció még nem kezdődött el, de még nem válaszoltak! Szerintem akik ezt kapják azoknak nem jár ez a promo!

Idézetet írta: hariandras Dátum június 29, 2018, 08:05:21
Kinek mit adott a sportingbet wheel ? Nekem 10 ingyen pörgetést a book of hours-ra !
Hali!

Nekem ezt nem adta:

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 29, 2018, 15:52:44
Hali!

Nekem ezt nem adta:


Gyerekek en SB-n irtam a Live Chatnek azt javasoltam masik bongeszobol nyissam illetve kapcsoljak ki a sutiket es mukodnie kell.. hat Nekem se akar 😀 Pedig ha ez mindenkinek jar akkor mennie kellene  :P

Nos Bwin Élő chat válasz: Azt az infromációt kaptam, hogy a magyar felhasználók számára ez a promóció nem érhető el.

Szóval akik tudták használni nem tudom hogy csinálták de ügyesek! Vagy EUR a pénznemük nekem sajnos forint!!

Idézetet írta: guderian066 Dátum június 29, 2018, 15:58:00
Nos Bwin Élő chat válasz: Azt az infromációt kaptam, hogy a magyar felhasználók számára ez a promóció nem érhető el.

Szóval akik tudták használni nem tudom hogy csinálták de ügyesek! Vagy EUR a pénznemük nekem sajnos forint!!

Fasza :D hat azoknak En is gratulalok akkor akiknek sikerult 😀

Nálam ment Sportingbeten ma, eurós számlám van.

az a gond hogy ez a prlmo mwgint nem jar a magyaroknak viszont bwineknek elcsesztek es ezt megint nwm allitottak be. akinek azt irja mint pl nekem sben hogy meg nem elerheto a promo az valoszinu azert van mert vagy nem volt meg befizetes vagy kis forgalmat generaltal nala. nekem pl bwinen adta ma. viszont igy hogy sokan irtak a chatnek es felhivtak a figyelmet arra hogy mi magyarok is probalkozunk eselyes hogy a kovetkezo vb szunet alkalmaval amikor ujra lehet forgatni mar azoknak sem lesz elerheto akik eddig tudtak porgetni
ez a legutobbi 2 promo alkalmaval ia igy volt nem jart nekunk ilyen olyan dologert reklamaltunk a chaten masnap mar tenyleg minden magyar ki lett zarva. ugyhogy valoszinu most is ez varhato.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum június 29, 2018, 17:38:40
akinek azt irja mint pl nekem sben hogy meg nem elerheto a promo az valoszinu azert van mert vagy nem volt meg befizetes vagy kis forgalmat generaltal nala. ez a legutobbi 2 promo alkalmaval ia igy volt nem jart nekunk ilyen olyan dologert reklamaltunk a chaten masnap mar tenyleg minden magyar ki lett zarva. ugyhogy valoszinu most is ez varhato.

Nekem most is 6 számjegyű az egyenlegem s évek óta fizetek ki illetve be! S nem reklamáltam csak rákérdeztem ha másnak Magyarországról jár nekem miért nem! De én a részemről lezártnak tekintem a dolgot! Nem akarom teleszemetelni a topicot, s felakasztani se fogom magam mert nem tudtam pörgetni!  ;D :D

Küldött a Matchbook egy e-mail-t, hogy egy új játékukra, a Wild Circus-ra jóváírtak 10 FS-t. Haveromnak nem küldtek mail-t, de rajta voltak azon is.


Idézetet írta: petercrouch Dátum június 29, 2018, 18:46:10
Küldött a Matchbook egy e-mail-t, hogy egy új játékukra, a Wild Circus-ra jóváírtak 10 FS-t. Haveromnak nem küldtek mail-t, de rajta voltak azon is.



Koszi az infot!
Nekem sajnos semmi.. Igamere is irtak FS-t a Fire Jokerre ott sem akarja a jót :):D

Bár meccs ma nincs, de az 5 pörgetés ma is van a wh games oldalán, még van pár db

12-ből tizet tudtam, egyet bemákoltam, de a 9. kérdésnél kiestem... Közel 500-ból csak egy maradt, gratula neki!

Nem tudom ki vesz részt innen a betfair kvízén, de a mai nap is meglehetősen érdekes volt. A 11. kérdésre 1 ember válaszolt jól, így csak Ő mehetett rá az utolsó kérdésre, ennek ellenére a 12. kérdésre két válasz érkezett - 1 jó és 1 rossz  :D Gondolom a betfair nehezen adja ki már a pénzt a kezéből, sorban jönnek korai szakaszban a szopatós kérdések, majd a végefelé a könnyebbek. Az első napokban könnyű volt végigmenni a 12 kérdésen, manapság örülök, ha túlélem a 3.-4. kört ;D Bár a srác poénjáért érdemes volt ma benézni: "ha jól válaszoltok, továbbjuttok a következő körbe mint az angolok; ha rosszul, akkor meg kiestek mint a németek".