Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 12, 2018, 21:44:35
Lehet, hogy már a vb kezdete óta ott van, de én csak most vettem észre, hogy újra elérhető a skrill befizetés.

Nincs mindenkinek.
Pedig azok után, hogy az abaqoos ellehetetlenült, illene visszaállítani a pénztárcákat.

Meg jo hogy a vb-dontos fogadasert adtak freebetet, kimondottan a magyar csapatok europai meccseire, erre a Honved pre es live sem elerheto.

Az unibet levette a mára már használhatatlanná vált abaqoost a befizetési módok közül, viszont feltette a paysafecardot. (3% költséggel)

Kockázatmentes 1500 ft-os élő fogadás van a Vidi meccs alatt.
Bónusz menüben kell aktiválni, valószínűleg a következő 30 nap első élő fogadására lesz érvényes, a korábban tapasztaltak alapján nem muszáj az adott meccsre felhasználni...

Sziasztok! Nem tudok belépni az Unibetre. Másnál mi a helyzet? Van ilyen jellegű probléma?

Idézetet írta: Hores Dátum augusztus 06, 2018, 01:34:30
Sziasztok! Nem tudok belépni az Unibetre. Másnál mi a helyzet? Van ilyen jellegű probléma?

Én most beléptem,nálam nincs probléma.

Kérdezném azoktól, akik fogadtak már "a hét meccsére" (25%-s élő nyereménynövelővel), hogy Nektek mekkora tétet engedett max feltenni?
Pl. Tegnap a Monaco-Marseilles meccsre nekem kemény 1000Ft-ot engedett a feltételekben szereplő 9000Ft helyett! És az előző héten is ennyi volt...
Most vagy én vagyok az UB-re nézve "veszélyes" fogadó vagy rosszul írták le a részvételi feltételekben? Kíváncsi vagyok...

Idézetet írta: dgabesz Dátum szeptember 03, 2018, 14:21:47
Kérdezném azoktól, akik fogadtak már "a hét meccsére" (25%-s élő nyereménynövelővel), hogy Nektek mekkora tétet engedett max feltenni?
Pl. Tegnap a Monaco-Marseilles meccsre nekem kemény 1000Ft-ot engedett a feltételekben szereplő 9000Ft helyett! És az előző héten is ennyi volt...
Most vagy én vagyok az UB-re nézve "veszélyes" fogadó vagy rosszul írták le a részvételi feltételekben? Kíváncsi vagyok...
Két hete a Psg meccsre még engedte a 30€-t, a múlt héten a max tét 5€. A héten már nem is próbálkoztam.
Tipikus unibetes "neszesemmifogdmegjól" promo.

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak velem heccelődnek. :)
Egyébként a teniszen kívüli nyereménynövelőknél (pl: F1 vagy CS:GO) 20eFt-ot lehetne max felrakni, de érdekes módon ennek csak a töredék részét engedi. 1000-2000Ft-tal való fogadásnál a nyereménynövelő nem túl csábító... Csak így tovább UB!  :great:

Unibet TV: Labdajátékok hete - Élő közvetítések!

Az európai bajnokságok focicsapatai már bemelegedtek és javában dúl közöttük a harc, a teniszezők a fedett pályás tornák sorozatának néznek elébe, miközben az amerikaiak baseball parádéra készülnek. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Sziasztok.Napok òta nem tudok belépni a mobilomrò,asztali oldalnàl meg igen.Csak nàlam van ilyen??

#3161 szeptember 23, 2018, 15:35:36, MessiÁs
Nalam ugyanez van mozzilanal. Chromemal jo

Nálam chromeal nem megy, firefox meg alap böngésző igen
Nem napok óta hanem hónapok óta megy ez

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 23, 2018, 14:34:55
Nálam chromeal nem megy, firefox meg alap böngésző igen
Nem napok óta hanem hónapok óta megy ez

töröld a sütiket.

Idézetet írta: Schleck Dátum szeptember 23, 2018, 15:02:02
töröld a sütiket.
Mindent probaltam màr a chromet is ràraktam újra.