Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lehetnyerek Dátum augusztus 18, 2018, 18:15:39
Egy kis kaparós! ;)

https://promotions.williamhill.com/offer/scratch-of-the-day-2-promo

ha már nem lehet egész nap kaparni,akkor nem tudom minek ez a neve  :noway:
egyre gyengébb eresztés ez a wh

Idézetet írta: ricsi046 Dátum augusztus 18, 2018, 20:28:33
ha már nem lehet egész nap kaparni,akkor nem tudom minek ez a neve  :noway:
egyre gyengébb eresztés ez a wh

Lehet, hogy nem a fillerbaszoknak akarnak kedveskedni  :)

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 19, 2018, 11:09:34
Lehet, hogy nem a fillerbaszoknak akarnak kedveskedni  :)

induljon a sértegetés ok,de attól hogy a végére odateszel egy ":)" -t, attól nem leszel jófej, csak mondom

Idézetet írta: ricsi046 Dátum augusztus 19, 2018, 11:40:07
induljon a sértegetés ok,de attól hogy a végére odateszel egy ":)" -t, attól nem leszel jófej, csak mondom

Általánosságban értettem. Az iroda célja nem a penzosztas :)
A vb alatt szerintem eléggé bőkezű volt az iroda, mindezt úgy mondom, hogy én egy fillérrel nem lettem gazdagabb.

A betfair-es kapuralövős promót csinálja valaki ? Én mióta van azóta csinálom megállás nélkül ( kb 8 napja ), de eddig teljesen mindegy volt mit választok meg hova lövök, mindig kivédte :D Ti hogy álltok vele ?

Idézetet írta: hariandras Dátum augusztus 21, 2018, 08:42:56
A betfair-es kapuralövős promót csinálja valaki ? Én mióta van azóta csinálom megállás nélkül ( kb 8 napja ), de eddig teljesen mindegy volt mit választok meg hova lövök, mindig kivédte :D Ti hogy álltok vele ?
Hali!
Szerintem ennek vége van, csak 2 napig volt.

This promotion is valid for the period 10th-11th August 2018 12:00-23:59 BST. You can log into the 'Beat the Keeper' promotion to play once, per customer, per day (for chance to win 1 prize per day) during the promotion period. Once you have chosen the direction of the arrows and watch the animation, you will receive a notification detailing whether you have received a prize or not.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum augusztus 21, 2018, 09:44:21
Hali!
Szerintem ennek vége van, csak 2 napig volt.

This promotion is valid for the period 10th-11th August 2018 12:00-23:59 BST. You can log into the 'Beat the Keeper' promotion to play once, per customer, per day (for chance to win 1 prize per day) during the promotion period. Once you have chosen the direction of the arrows and watch the animation, you will receive a notification detailing whether you have received a prize or not.

OOO köszönöm szépen :D Akkor ezért nem sikerül gólt lőni benne  :crazy: :great:



Úgy utálom amikor ilyen szarokat adnak. Inkább adnának ingyen pöriket.

Idézetet írta: Face Dátum augusztus 25, 2018, 08:27:33
Úgy utálom amikor ilyen szarokat adnak. Inkább adnának ingyen pöriket.

Én meg szeretném, ha leszpna Eva Mendes

Ennek a kaparós szarnak nem sok köze van az ingyen pörgetésekhez, amiről a téma szól, csak a 10%-os ganét adja, mint mindig
Inkább a wh témába való