Megújultunk! Itt jelezd ha valami gond akad az új oldalon!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Olé, most már tudok kommentet írni, mint látszik. Nem tudom, mi volt a probléma, de úgy látom, sikerült orvosolni.  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 02, 2018, 15:44:05
Olé, most már tudok kommentet írni, mint látszik. Nem tudom, mi volt a probléma, de úgy látom, sikerült orvosolni.  :ok:

Na végre! Az Interpol és az Europol is már keresett.  :beerchug:  :cya:

A hírfolyamomban a követett felhasználók sfguruba beküldött tippjei duplán jelennek meg.

Sziasztok! Lehet én vagyok a vaksi, de  SPF kupában hol tudom megtekinteni az aktuális tabellát? Segítséget előre is köszönöm.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum április 03, 2018, 19:29:11
Sziasztok! Lehet én vagyok a vaksi, de  SPF kupában hol tudom megtekinteni az aktuális tabellát? Segítséget előre is köszönöm.


Eredmények alatt tudod.

Szép-szép, de nem praktikus. Én "régi vágású" vagyok és tetszett az előző konzervatív megjelenés. Ez egyelőre nem nyerte el a tetszésem.

Idézetet írta: drogos Dátum április 03, 2018, 21:02:10
Szép-szép, de nem praktikus. Én "régi vágású" vagyok és tetszett az előző konzervatív megjelenés. Ez egyelőre nem nyerte el a tetszésem.

Tudod hogy van: ahány ember, annyi féle. Reméljük, hogy idővel változik véleményed és csak szokás kérdése.

Mondjuk nincs is, ahogy valami tetsszen mindenkinek, de ez így a helyes.  :ok:

Sziasztok! Az SfGuru játékosok adatlapjain a ROI rosszul van számítva. Pontosan nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan, de mutat -100%-nál alacsonyabb értéket is, pedig ugye az lenne a legrosszabb eset.



Gururol lenne szó , lehet ,h csak én bénázok, miért tűnik el az írás , ha valami hiba lép fel. Pl most legutóbb kb 40 perce irtam , majd megnyomtam a küldést , erre pedig a felugró ablak ,h lépjek be az oldalra . :bash: Természetesen minden amit írtam köddé vált . Most tudom ,h előbb írjam meg a wordba , de nem az a lényeg , h fejlődjék az oldal is ,velem együtt .

Idézetet írta: sunik29 Dátum április 05, 2018, 15:33:29
Gururol lenne szó , lehet ,h csak én bénázok, miért tűnik el az írás , ha valami hiba lép fel. Pl most legutóbb kb 40 perce irtam , majd megnyomtam a küldést , erre pedig a felugró ablak ,h lépjek be az oldalra . :bash: Természetesen minden amit írtam köddé vált . Most tudom ,h előbb írjam meg a wordba , de nem az a lényeg , h fejlődjék az oldal is ,velem együtt .

Nekem is volt ilyen.

Idézetet írta: sunik29 Dátum április 05, 2018, 15:33:29
Gururol lenne szó , lehet ,h csak én bénázok, miért tűnik el az írás , ha valami hiba lép fel. Pl most legutóbb kb 40 perce irtam , majd megnyomtam a küldést , erre pedig a felugró ablak ,h lépjek be az oldalra . :bash: Természetesen minden amit írtam köddé vált . Most tudom ,h előbb írjam meg a wordba , de nem az a lényeg , h fejlődjék az oldal is ,velem együtt .
Kellene legyen róla automatikus mentés, ha ugyanarra az eseményre akarod utána beküldeni és friss böngészőt használsz. Most teszteltem újra úgy, hogy kézzel kijelentkeztem és újra be, az irásom megmaradt arra a meccsre.


Fontos, hogy ugyanarra a mérkőzésre klikkelj. A kimenetel nem számit, a szöveg az eseményhez mentődik, egyszerre többre is szükség esetén.