Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 19, 2017, 18:05:09
bwin mobil verziója működik nektek? nekem csak tölt-tölt, de az a panel, ahol be kéne lépni, nem bír betöltni az istenért sem.

Nekem tableten delutan meg ment.

délután még nekem is, de megy-e most  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 19, 2017, 18:32:15
délután még nekem is, de megy-e most  :D

Kb ket oraja volt. De mindjart hazaer, megnezem  ;D


Köszi! A hiba akkor az én készülékemben van, aminek nem örülök  :knuppel2:

Hali!
Fogadtam a darts döntőre, 
PDC World Championship Rob Cross (ENG) - Phil Taylor (ENG)
nyertesnek írja, de mégse adja hozzá az egyenlegemhez!
Ez miért van? Járt már így más is?

Belső üzenetet írtam, várom, hogy válaszoljanak 48 órán belül!

Sziasztok,esetleg vki tudja h mukodike Romaniaba ez a Bwin fogadoiroda?

A fingmastersnek köszönhetően nem működik.

Jeee, nálunk meg hörcsög van :))

Most hogy megvaltozott a "fizestortenet" design, egybol be is lassultak? Lassan a duplajanal jarunk az eddigi 15 oranak skrillre. Engem mondjuk nem erint, de ahogy (nem) latom az uj designbol meg a kifizetes visszavonasat is kifelejtettek. Meg jo hogy csak ezen a reszen ujitottak  ;D

Pénztár -> fizetés történet -> kifizetés -> ott vissza lehet vonni  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 13, 2018, 17:23:23
Most hogy megvaltozott a "fizestortenet" design, egybol be is lassultak? Lassan a duplajanal jarunk az eddigi 15 oranak skrillre. Engem mondjuk nem erint, de ahogy (nem) latom az uj designbol meg a kifizetes visszavonasat is kifelejtettek. Meg jo hogy csak ezen a reszen ujitottak  ;D

Végül mennyi idő alatt jött meg a pénzed Skrillre?

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 14, 2018, 13:54:10
Végül mennyi idő alatt jött meg a pénzed Skrillre?

Meg nincs  :D Party szokott olyat hogy hetvegen nem dolgoznak es majd egy hetet kell ra varni, es vegulis egy ceg vagy mi. De eddig a bwin naptol fuggetlenul mindig szinte kerek 15 ora alatt kuldte, meg most 6.-an is (akkor meg nem volt ez az uj design). Most nem surgos, de jo tudni hogy mire szamitson az ember  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 14, 2018, 17:05:05
Meg nincs  :D Party szokott olyat hogy hetvegen nem dolgoznak es majd egy hetet kell ra varni, es vegulis egy ceg vagy mi. De eddig a bwin naptol fuggetlenul mindig szinte kerek 15 ora alatt kuldte, meg most 6.-an is (akkor meg nem volt ez az uj design). Most nem surgos, de jo tudni hogy mire szamitson az ember  :)

Hát hallod ez kész vicc... kb. banki utalással hamarabb megérkezik kis túlzással...  :laugh:

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 16, 2017, 17:45:10
Sziasztok!

Ti hogy tudtatok regisztrálni erre a Payr-re? Nekem a cím megadásánál országot listából kell választani, Magyarország meg nincs.

szerk.: közben rájöttem, hogy regisztráció nélkül is működik.

Ez mit takar, hogy regisztráció nélkül is működik? Sportingbetre akarok befizetni a 6000 Ft.-os bónuszért, de szerintem ebből már semmi sem lesz, biztosan eltart pár napig mire hitelesítgetik. (Pláne ha jönnek azzal, hogy miért angliát jelöltem be lakhelynek. Ilyen erővel norvégiát is választhattam volna a listából, ahol fel van tüntetve vagy 10 ország.)