Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Az összeget a hozzáadott kártyáról vonja le, és addig amig nem irod be a pontos összeget a kártyával nem tölthetsz fel pénzt az MB számládra. Ezzel ellenőrzik, hogy valóban a tiéd a kártya. Viszont pénzt fogadhatsz gond nélkül.


   
Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you would need to provide us with colour copies (scan or camera image) of the following documents:
Your valid official identification document such as your international passport, national identity card or driving licence;
Proof of address such as recent utility bill or bank statement;
Ezt írja ki a Mb elküldtem az ügyfélszolgálatnak a személyim másolatát. Elég lesz ez?? Közüzemi számlám sajnos nincs mert semmi nincs a nevemen.

Idézetet írta: spartacus1992 Dátum november 28, 2011, 17:30:16
   
Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you would need to provide us with colour copies (scan or camera image) of the following documents:
Your valid official identification document such as your international passport, national identity card or driving licence;
Proof of address such as recent utility bill or bank statement;
Ezt írja ki a Mb elküldtem az ügyfélszolgálatnak a személyim másolatát. Elég lesz ez?? Közüzemi számlám sajnos nincs mert semmi nincs a nevemen.

nem kell a neveden legyen. viszont ha nem küldöd el, nem lesz elég.

A számla Mooneybookers számla a nevemen van csak a közüzemi számla nincs a nevemen.

Idézetet írta: spartacus1992 Dátum november 28, 2011, 17:57:51
A számla Mooneybookers számla a nevemen van csak a közüzemi számla nincs a nevemen.

tudom, azt mondom én is.

Na akkor szóval mivel én anyámnál lakok és minden számla az ő nevére jön akkor nem baj ha az ő nevén van csak küldjem el nekik és kész??

Idézetet írta: spartacus1992 Dátum november 28, 2011, 20:04:30
Na akkor szóval mivel én anyámnál lakok és minden számla az ő nevére jön akkor nem baj ha az ő nevén van csak küldjem el nekik és kész??

Így van. Ha a bejelentett lakcímed és a számlákon szereplő cím ugyanaz, akkor nyugodtan küldheted.

Értem és pontosan milyen számlát kellene elküldeni??

Idézetet írta: spartacus1992 Dátum november 29, 2011, 09:00:54
Értem és pontosan milyen számlát kellene elküldeni??

Akár egy gázszámla is megteszi...hadd lássák mennyire drága!  ;D

Értem kösszi a segítséget akkor elküldtöm nekik a személyim meg ezt a közüzemi számlát

Sziasztok!

Be szerettem volna fizetni PS-ra de ezt az üzenetet kaptam:Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account.

Ha valaki megtudná mondani mit kell tennem azt megköszönném. Annyit vettem ki hogy jelszót meg emailt kell változtatni,de így is ugyanezt az üzenetet kaptam.

A Skrilles adataidat változtattad meg?

Igen, és akárhányszor belépek kér egy email cimet meg a születési dátumot is.

Egyéb üzenetet nem kaptál?